Gang Wiewióra 2

Wiewiór i jego przyjaciele znowu mają ciężki orzech do zgryzienia! Tym razem muszą powstrzymać burmistrza, który chce wybudować Park Rozrywki w ogrodzie...

Opis

Wiewiór i jego przyjaciele znowu mają ciężki orzech do zgryzienia! Tym razem muszą powstrzymać burmistrza, który chce wybudować Park Rozrywki w ogrodzie miejskim! Po spektakularnym triumfie z pierwszej części w parku wszystko układa się wyśmienicie – panuje zgoda, spiżarnie pękają w szwach, a Wiewiór jest kochany przez swoje społeczeństwo. Niestety ta sielanka nie trwa długo… Niespodziewanie magazyn Kreta zostaje wysadzony, a zwierzęta tracą wszystkie swoje zapasy! Co więcej, burmistrz zamierza zrównać ich park z ziemią, a na jego miejscu postawić ogromny park rozrywki. Mieszkańcy po raz kolejny muszą się zjednoczyć i z Wiewiórem na czele pokonać wszystkie przeciwności losu i odzyskać swój dom.

Zobacz również

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza...jutro, 11 lipca, 11:50

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Barbie: Perłowa księżniczkajutro, 11 lipca, 12:45

Barbie wciela się w rolę Luminy, syrenki, która ma moc zmieniania koloru pereł. Radosna i kreatywna Lumina pracuje w syrenim salonie stylizującym bajeczne fryzury.

Barbie: Perłowa księżniczka

Aryskotracijutro, 11 lipca, 14:10

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci