Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o Czerwonym Kapturku! „Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia” to alternatywna wersja historii, która z pewnością rozbawi Cię do łez!

Opis

Myślisz, że doskonale znasz Czerwonego Kapturka? Ta animacja udowadnia, że każda opowieść ma wiele perspektyw. Historia rozpoczyna się w tradycyjny sposób: Czerwony Kapturek odwiedza swoją babcię, ale na jej miejscu widzi wilka. Staruszka jest uwięziona w szafie, a do domku wpada bohaterski drwal. W tym momencie kończy się dobrze znana historia. Nagle na miejsce wkracza policja, dom zostaje otoczony żółtą taśmą, a cała czwórka zostaje zatrzymana i podejrzana o kradzież przepisów. Podczas przesłuchania bohaterowie opowiadają swoją wersję wydarzeń, a przy okazji zdradzają swoje największe sekrety – Czerwony Kapturek tylko pozornie jest bezradną dziewczynką, babcia prowadzi podwójne życie, wilk wcale nie jest groźnym drapieżnikiem, a drwal ma zaskakujące marzenie! Czerwony Kapturek, Babcia, Wilk czy Drwal – kto jest przestępcą?

W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyła plejada gwiazd: m.in. Jolanta Fraszyńska, Jarosław Boberek, Jerzy Kryszak, Adam Ferency, Piotr Machalica i Michał Milowicz.

Zobacz również

Zaczarowany świat Bellisobota, 8 sierpnia, 11:20

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać.

Zaczarowany świat Belli

Barbie: Gwiezdna przygodasobota, 8 sierpnia, 12:45

Tym razem zobaczymy Barbie w roli kosmicznej księżniczki. Dziewczyna uwielbia przemierzać kosmos na swojej superszybkiej deskorolce.

Barbie: Gwiezdna przygoda

Księżniczka łabędzi i piracisobota, 8 sierpnia, 14:15

Pełna przygód animacja o odważnej księżniczce, która marzy o tym, aby zostać prawdziwym piratem!
Rodzice Alise wyjechali na wakacje, więc dziewczynka...

Księżniczka łabędzi i piraci