Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o Czerwonym Kapturku! „Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia” to alternatywna wersja historii, która z pewnością rozbawi Cię do łez!

PULS2
  • Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia
    niedziela, 26 stycznia, 10:55D12 80 min.
  • Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia
    sobota, 1 lutego, 13:40D12 80 min.

Opis

Myślisz, że doskonale znasz Czerwonego Kapturka? Ta animacja udowadnia, że każda opowieść ma wiele perspektyw. Historia rozpoczyna się w tradycyjny sposób: Czerwony Kapturek odwiedza swoją babcię, ale na jej miejscu widzi wilka. Staruszka jest uwięziona w szafie, a do domku wpada bohaterski drwal. W tym momencie kończy się dobrze znana historia. Nagle na miejsce wkracza policja, dom zostaje otoczony żółtą taśmą, a cała czwórka zostaje zatrzymana i podejrzana o kradzież przepisów. Podczas przesłuchania bohaterowie opowiadają swoją wersję wydarzeń, a przy okazji zdradzają swoje największe sekrety – Czerwony Kapturek tylko pozornie jest bezradną dziewczynką, babcia prowadzi podwójne życie, wilk wcale nie jest groźnym drapieżnikiem, a drwal ma zaskakujące marzenie! Czerwony Kapturek, Babcia, Wilk czy Drwal – kto jest przestępcą?

W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyła plejada gwiazd: m.in. Jolanta Fraszyńska, Jarosław Boberek, Jerzy Kryszak, Adam Ferency, Piotr Machalica i Michał Milowicz.