Zabójcze umysły: Poza granicami

Serial przedstawia pracę elitarnej grupy FBI. Agenci zajmują się rozwiązywaniem spraw kryminalnych dotyczących obywateli amerykańskich.

PULS2
  • Whispering Death (odc. 5)
    dzisiaj, 24 lutego, 22:0016 40 min.
  • Love Interrupted (odc. 6)
    jutro, 25 lutego, 22:0016 40 min.
  • Citizens of the World (odc. 7)
    poniedziałek, 2 marca, 22:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Whispering Death (odc. 5)

Zespół wyrusza do Japonii, gdzie pomaga lokalnym organom ścigania w rozwiązaniu zagadki serii zabójstw. Wszystkie przypadki wyglądają na samobójstwa. Czy to efekt domina?

Love Interrupted (odc. 6)

Tym razem załoga udaje się w głąb Ameryki Środkowej, do Belize. Ich zadaniem jest znalezienie zaginionej pary, która wybrała się tam w podróż poślubną. Wszystko wskazuje na porwanie.

Citizens of the World (odc. 7)

Para z Idaho zostaje porwana podczas podróży do Maroko. Zespół musi znaleźć obywateli Stanów Zjednoczonych, zanim będzie za późno...

De Los Inocentes (odc. 8)

Amerykanka wraz z rodziną spędza wakacje w Meksyku. Kiedy staje się ofiarą przestępstwa, zespół FBI wkracza do akcji, a podejrzanym zostaje mąż kobiety...

Opis

Serial przedstawia pracę elitarnej grupy FBI, dowodzonej przez Jacka Garretta. Agenci zajmują się rozwiązywaniem spraw kryminalnych dotyczących obywateli amerykańskich, przebywających poza granicami USA. W zespole znajdują się zarówno doświadczeni funkcjonariusze, jak i międzynarodowy prawnik, lekarz medycyny, a nawet antropolog. Jednostka będzie prowadzić sprawy dotyczące morderstw czy uprowadzeń, a także badać wszelkie przypadki zagrażające bezpieczeństwu obywateli amerykańskich. W każdym odcinku nowe śledztwa i zagadki kryminalne.