Jesteś tutaj

Jak odbierać PULS2

Odbiór satelitarny

PULS 2 jest dostępny na transponderze nr 10 satelity EUTELSAT HOT BIRD 13C (13°E), kanał jest SD z modulacją w standardzie DVB-S2 8PSK FEC3/4. W przypadku jakichkolwiek problemów – prosimy o kontakt ze swoim operatorem satelitarnym.

Jak odbierać PULS 2 w cyfrowej jakości z naziemnych nadajników cyfrowych?

Nowe telewizory są już przystosowane do odbioru sygnału cyfrowego, ponieważ posiadają wbudowany dekoder DVB-T/MPEG4. Natomiast osoby posiadające starsze telewizory, muszą dokupić zewnętrzny dekoder, tak zwany set-top box (obsługujący MPEG4). Pozwala on na odkodowanie sygnału cyfrowego i oglądanie ulubionych programów PULS 2. Trzecią opcją, która pozwala na odbiór cyfrowego sygnału, jest zewnętrzna lub wewnętrzna karta telewizyjna do komputera/laptopa z możliwością odbioru DVB-T. Urządzenia można kupić w każdym sklepie oferującym sprzęt elektroniczny.

 

Zasięg telewizji PULS 2

 

Nasz program można odbierać drogą naziemną w postaci cyfrowej (DVB–T).

Do odbioru potrzebny jest odbiornik cyfrowy z dekoderem w MPEG-4 lub set top box pracujący w MPEG–4.

Lista nadajników cyfrowych naziemnych telewizji PULS 2

 

 

Wydział Nazwa obiektu Kanał Częstotliwość środkowa (MHz)
Warszawa RTCN Warszawa/PKiN 48 690,00
Warszawa RTCN Warszawa/Raszyn 48 690,00
Poznań RTCN Poznań/Śrem 39 618,00
Poznań RTCN Zielona Góra/Jemiołów 46 674,00
Poznań RTCN Żagań/Wichów 41 634,00
Gdańsk RTCN Gdańsk/Chwaszczyno 35 586,00
Piła RTCN Piła/Rusinowo 43 650,00
Płock RTCN Płock/Rachocin 57 762,00
Rzeszów RTCN Rzeszów/Sucha Góra 32 562,00
Siedlce RTCN Siedlce/Łosice 43 650,00
Szczecin RTCN Szczecin/Kołowo 34 578,00
Wisła RTCN Wisła/Skrzyczne 52 610,00
Olsztyn RTCN Olsztyn/Pieczewo 33 570,00
Iława RTCN Iława/Kisielice 24 498,00
Białogard RTCN Białogard/Sławoborze 50 706,00
Częstochowa RTCN Czestochowa/Wręczyca Wielka 39 618,00
Kalisz RTCN Kalisz/Mikstat 44 658,00
Świnoujście RTCN Świnoujście/ul. Chrobrego 34 578,00
Białystok RTCN Białystok/Krynice 49 698,00
Bydgoszcz RTCN Bydgoszcz/Trzeciewiec 32 562,00
Dęblin RTCN Dęblin/Ryki 24 498,00
Elbląg RTCN Elbląg/Jagodnik 25 506,00
Katowice RTCN Katowice/Kosztowy 49 698,00
Kielce RTCN Kielce/Święty Krzyż 36 594,00
Kłodzko RTCN Kłodzko/Czarna Góra 58 770,00
Konin RTCN Konin/Żółwieniec 45 666,00
Koszalin RTCN Koszalin/Gołogóra 47 682,00
Kraków RTCN Kraków/Chorągwica 23 490,00
Lębork RTCN Lębork/Skórowo Nowe 35 586,00
Lublin RTCN Lublin/Piaski 21 474,00
Opole RTCN Opole/Chrzelice 34 578,00
Przemyśl RTCN Przemyśl/Tatarska Góra 59 794,00
Przysucha RTCN Przysucha/Kozłowiec 37 602,00
Rabka RTCN Rabka/Luboń Wielki 61 794,00
Suwałki RTCN Suwałki/Krzemianucha 29 538,00
Szczawnica RTCN Szczawnica/Przehyba 61 794,00
Tarnów RTCN Tarnów/G. Św. Marcina 23 490,00
Wrocław RTCN Wrocław/Ślęża 58 770,00
Zakopane RTCN Zakopane/Gubałówka 61 794,00
Zamość RTCN Zamość/Tarnawatka 53 722,00
Gniezno RTON Gniezno/Chojna 43 650,00
Gorlice Gorlice/Glinik Komin EC RSTV 61 794,00
Łódź Łódź/Komin EC4 RSTV 24 498,00
Ostrołęka RTON Ostrołęka/ul. Kopernika 41 634,00
Solina Solina/g. Jawor RSTV 32 562,00
Leżajsk RTCN Leżajsk/Giedlarowa 61 794,00
Giżycko/Miłki RTCN Giżycko/Miłki 29 538,00
Różan Różan 41 634,00
Łomża Szosa Zambrowska 49 698,00
Jelenia Góra Śnieżne Kotły 37 602,00
Ciechanów Ul. Monte Cassino 57 762,00

 

 

 

Telewizje kablowe posiadające PULS 2 w swojej ofercie

  • UPC
  • Vectra
  • Multimedia Polska
  • Toya (Łódź – woj. Łódzkie)
  • INEA (Poznań – woj. wielkopolskie)
  • Petrus Polska (Chojnice – woj. pomorskie)
  • Promax (Ostrów Wlkp. – woj. wielkopolskie),
  • Satfilm (Włocławek – woj. kujawsko-pomorskie)
  • Korbank Media Cyfrowe (Wrocław – woj. dolnośląskie)
  • Internet Union (Wrocław – woj. dolnośląskie)
  • Antelsat (Płock – woj. mazowieckie)
  • Stowarzyszenie Klub Sympatyków Telewizji Satelitarnej BOY (Bydgoszcz – woj. kujawsko-pomorskie)
  • Citynet (Rzeszów – woj. podkarpackie)
  • Global Media (Częstochowa – woj. śląskie)
  • TV-Sat (Opole – woj. opolskie)
  • SUSTK Boruta (Łódź - woj. łódzkie)
  • OdraMedia (Krosno Odrzańskie – woj. lubuskie)
  • SM Strzecha (Lubliniec – woj. śląskie)
  • Roni (Wronki – woj. wielkopolskie)
  • Echostar (Poznań – woj. wielkopolskie)
  • SM Przedwiośnie (Nałęczów – woj. lubelskie)
  • Metroport (Łódź - woj. łódzkie)
  • PAWALDiRH (Lubsko woj. lubuskie)
  • MGK (Góra Kalwaria – woj. mazowieckie)
  • SM Warmia (Lidzbark Warmiński – woj. warmińsko-mazurskie)
  • Jim-Sat (Gorzów Wlkp. – woj. lubuskie)
  • Elektronic (Kłodawa – woj. wielkopolskie)
  • SKSTS Ogrody (Bydgoszcz – woj. kujawsko-pomorskie)
  • TK Azart (Wrocław – woj. dolnośląskie)
  • SM Lokator (Zduńska Wola – woj. łódzkie)
  • A&K Chamerlińscy (Białystok – woj. podlaskie)
  • Stowarzyszenie Zbiorcza Antena (Skórcz – woj. pomorskie)
  • Top-Mix (Gdańsk – woj. pomorskie)
  • Robbo Computer (Piaseczno – woj. mazowieckie)
  • JPK (Straszyn – woj. pomorskie)
  • SM im. Wł. Jagiełły (Łódź - woj. łódzkie)
  • SGT (Gliwice – woj. śląskie)
  • Domel Media (Łódź - woj. łódzkie)
  • As Media (Piła – woj. wielkopolskie)
  • Interaktywny Dom (Gliwice – woj. śląskie)
  • Net-Bis (Miechów – woj. małopolskie)
  • Net-Sat Media (Gdańsk – woj. pomorskie)
  • Komax (Warszawa – woj. mazowieckie)
  • Diament (Łódź - woj. łódzkie)
  • STK TV Sat 364 (Łódź - woj. łódzkie)
  • Azart (Warszawa – woj. mazowieckie)
  • It-Com (Góra Kalwaria – woj. mazowieckie)
  • SM Północ (Częstochowa – woj. śląskie)
  • Dob-Sat (Dobre Miasto – woj. warmińsko-mazurskie)
  •  STK Centrum Zgierz (Zgierz – woj. łódzkie)
  •  Spidernet (Częstochowa – woj. śląskie)
  •  Kor-Sat (Korsze – woj. warmińsko-mazurskie)
  •   SM Akademicka (Wrocław – woj. dolnośląskie)
  •   SM Metalowiec (Kraśnik – woj. lubelskie)
  •   Lukman Multimedia (Warszawa – woj. mazowieckie)
  •   SM Krzemionki (Ostrowiec Świętokrzyski – woj. świętokrzyskie)
  •   TK Studio (Pieszyce – woj. dolnośląskie)
  •   TK Bart-Sat (Bartoszyce – woj. warmińsko-mazurskie)
  •   Insant (Gorzów Wlkp. – woj. lubuskie)
  •   SM Związkowiec (Konin – woj. wielkopolskie)
  •   Promontel (Kielce – woj. świętokrzyskie)
  •   MTK (Kamień Krajeński – woj. kujawsko-pomorskie)
  •   Antena-Szamotuły (Szamotuły – woj. wielkopolskie)
  •   Aleksander-Sat (Aleksandrów Łódzki – woj. łódzkie)
  •   Stowarzyszenie Telewizja Teofilów B (Łódź – woj. łódzkie)
  •   Midi (Końskie – woj. świętokrzyskie)
  •   TELE-PIAST (Gdańsk – woj. pomorskie)
  •   Trzcianeckie Towarzystwo Użytkowników Kablowej Sieci Telewizyjnej (Trzcianka – woj. wielkopolskie)
  •   Stowarzyszenie Użytkowników Osiedlowej Telewizji Satelitarnej "RAD-SAT 2" (Łódź – woj. łódzkie)
  • Pszczyńska SM (Pszczyna – woj. śląskie),
  • Makro-Sat (Sokołów Podlaski – woj. mazowieckie)
  • SM Informatyk (Wrocław – woj. dolnośląskie)
  • Karpacka SM (Bielsko Biała – woj. śląskie)
  • CATV Zarządca (Krapkowice – Opole)
  • Emiter (Wodzisław Śl. – woj. śląskie),
  • ZTK Tele-Kab (Kluczbork – woj. opolskie),
  • Hrubieszowska TK (Hrubieszów – woj. lubelskie),
  • Stowarzyszenie Satos (Sieraków – woj wielkopolskie),
  • Tel-Kab (Pruszków – woj. mazowieckie),
  • SM Szepietowo (Szepietewo – woj. podlaskie),
  • Mediasat (Sosnowiec – woj. śląskie),
  • SM Nad Jamną (Mikołów – woj. śląskie),
  • SM Tęcza (Turek – woj. wielkopolskie),
  • ISTS (Kraków – woj. małopolskie),
  • Intkomp (Bydgoszcz – woj. kujawsko-pomorskie),
  • E-CHO (Choszczno – woj. zachodniopomorskie),
  • SM Rozstaje (Gdańsk – woj. pomorskie),
  • Gawex-Media (Szczecinek – woj. zachodniopomorskie)
  • SM Chemik (Tarnowskie Góry – woj. śląskie),
  • Intelly (Olsztyn – woj. warmińsko-mazurskie)
  • Asternet (Goleniów – woj. zachodniopomorskie),
  • Międzyzakładowa SM Chemik (Płock – woj. mazowieckie),
  • JG Satel (Grójec – woj. mazowieckie),
  • SM Słowianin (Świnoujście – woj. zachodniopomorskie),
  • Gemini Internet (Kraków – woj. małopolskie),
  • Beskidzka TK Bestkabel (Żywiec – woj. śląskie),
  • Elart (Warszawa – woj. mazowieckie), 
  • PPHU ELIZA (Boguszów Gorce – woj. dolnośląskie)
  • TVK Toruń (Toruń – woj. kujawsko-pomorskie),
  • Transmitel (Ustrzyki Dolne – woj. podkarpackie)
  • STK Ret-Sat1 (Łódź – woj. łódzkie)
  • WM Szkolna (Goleniów – woj. zachodniopomorskie)
  • Fiber Time (Kobierzyce – woj. małopolskie)
  • Dąbrowskie Sieci Internetowe (Dąbrowa Górnicza – woj. śląskie)
  • Gorzowska Telewizja Przewodowa (Gorzów Wlkp. – woj. lubuskie)
  • KoBa (Białystok – woj. podlaskie)
  • Servcom (Trzemeszno - woj. kujawsko-pomorskie)
  • SM Górczewska (Warszawa – woj. mazowieckie)
  • Marton (Golub-Dobrzyń – woj. kujawsko-pomorskie)
  • TVK Podgórze (Wałbrzych – woj. dolnośląskie)
  • PPUH Telwisat (Będzin – woj. śląskie),
  • PLJ Telecom (Warszawa – woj. mazowieckie),
  • 3Play (Zamość – woj. lubelskie),
  • PPHU Koper Jan (Rogoźno – woj. lubelskie),
  • Beta Soft (Bytom – woj. śląskie),
  • Giga Komputer (Zwoleń – woj. mazowieckie),
  • Piekary.Net (Piekary Śl. – woj. śląskie),
  • FPUH Czajen (Borowa – woj. podkarpackie),
  • FHU Comp-Serwis (Milcza – woj. podkarpackie),
  • Instalnet (Kraśnik – woj. lubelskie),
  • FERO (Łuków – woj. lubelskie),
  • LanNet (Szczytno – woj. warmińsko-mazurskie),
  • Arbelon (Częstochowa – woj. śląskie),
  • Skynet (Warszawa – woj. mazowieckie),
  • Akasha.Net (Lublin – woj. lubelskie),
  • Leon (Rybnik – woj. śląskie),
  • Sat-Kol (Gryfów Śl. – woj. dolnośląskie),
  • Międzyzakładowa SM (Lubliniec – woj. śląskie)
  • SM Przedbórz (Przedbórz – woj. łódzkie)
  • Osiedlowa TK (Sztum-Czernin – woj. pomorskie),
  • SM w Lipnie (Lipno – woj. kujawsko-pomorskie),
  • Osiedlowa TK Albatros (Dziwnów – woj. zachodnio-pomorskie),
  • Lesław Dorobek Zakład Usług Telewizji Kablowej (Kamienna Góra – woj. dolnośląskie),
  • Pionkowska SM (Pionki – woj. mazowieckie)
  • Virtual Line (Łódź – woj. łódzkie)
  • EiA Adam Zalewski (Gdańsk – woj. pomorskie)
  • SM w Rykach (Ryki – woj. lubelskie)
  • Zakład Teleradiomechaniki Jerzy Liber (Jelenia Góra – woj. dolnośląskie)
  • Lnet (Łódź – woj. łódzkie)
  • SM Rozwój (Bełżyce – woj. lubelskie)
  • AP-Media (Jasło- woj. podkarpackie)
  • Nette (Lublin – woj. lubelskie)
  • Elbonet (Szubin – woj. kujawsko-pomorskie)
  • Idealan (Sokółka – woj. podlaskie)
  • FH Giga (Skała – woj. małopolskie)
  • Beskid Media (Kęty – woj. małopolskie)
  • Ambit (Lubartów – woj. lubelskie)
  • Promedia (Kluczbork – woj. opolskie)
  • Świdman (Świdnik – woj. lubelskie)
  • G.Art Technology (Sypniewo – woj. kujawsko-pomorskie)
  • Dainet (Wałcz – woj. zachodniopomorskie)
  • @Alfanet (Częstochowa – woj. śląskie)
  • Rybnet (Rybnik – woj. śląskie)
  • Uninet (Skarżysko-Kamienna – woj. świętokrzyskie)
  • Wifimax (Wieruszów – woj. łódzkie)
  • italnet (Warszawa – woj. mazowieckie)
  • Connected (Kraków – woj. małopolskie)
  • MetroLine (Warszawa – woj. mazowieckie)
  • Studio WIK (Rabka-Zdrój – woj. małopolskie)
  • Inet Centrum (Myślenice – woj. małopolskie)
  • SulikaNET (Dąbrowa Białostocka – woj. podlaskie)
  • SM w Gołdapi (Gołdap – woj. warmińsko-mazurskie)
  • SM Podlesianka (Węgrów – woj. mazowieckie)
  • Telefony Podlaskie (Sokołów Podlaski – woj. mazowieckie)
  • Teleelektronika (Krupski Młyn – woj. śląskie)
  • Pro-Internet (Gdańsk – woj. pomorskie)
  • Stowarzyszenie Użytkowników Osiedlowej TV-Sat Alfa (Łódź – woj. łódzkie)
  • Urząd Miasta i Gminy Margonin (Margonin – woj. wielkopolskie)
  • Częstochowska SM Nasza Praca (Częstochowa – woj. śląskie)
  • TVK Lub-Sat (Wałbrzych – woj. dolnośląskie)
  • MoSoCo (Piaseczno – woj. mazowieckie)
  • Wieluńska SM (Wieluń – woj. łódzkie)
  • Al-Sat Karlińska TK (Karlino – woj. zachodniopomorskie)
  • STK Nowiny (Nowiny – woj. świętokrzyskie)
  • TVK Chopin (Wejherowo – woj. pomorskie)
  • SM Marcel (Radlin – woj. śląskie)
  • ZamekNet (Będzin – woj. śląskie)
  • SM w Radymnie (Radymno – woj. podkarpackie)
  • Tele-Sat (Grajewo – woj. podlaskie)
  • Telewizja Solec (Solec Kujawski – woj. kujawsko-pomorskie)
  • Stansat (Ożarów Mazowiecki – woj. mazowieckie)
  • Tele-Sat (Grodków – woj. opolskie)
  • SM w Praszce (Praszka – woj. opolskie)
  • Myszkowska Telewizja Kablowa (Myszków – woj. śląskie)
  • SM Zagrody (Garbów – woj. lubelskie)
  • Elżbieta Zjawiony TVK (Wrocław – woj. Dolnośląskie)
  • AZART–SAT (Jelenia Góra – woj. dolnośląskie)
  • Stowarzyszenie Użytkowników Sieci Telewizji Kablowej "ZBIORCZA" (Łódź – woj. łódzkie)
  • T-MONT (Kraków – woj. małopolskie)
  • ELWICO (Bytom – woj. śląskie)
  • BAŁ–SAT (Łódź – woj. łódzkie)
  • ASTRAL MEDIA (Łódź – woj. łódzkie)
  • GAWEX MEDIA (Szczecinek – woj. zachodniopomorskie)
  • TOM Media (Dąbrowa Górnicza – woj. śląskie)
  • Telewizja Kablowa Koszalin (Koszalin - woj. zachodniopomorskie)
  • TK Kołobrzeg (Kołobrzeg – woj. zachodniopomorskie)
  • Regionalna Telewizja Kablowa (Nowy Sącz – woj. małopolskie)
  • TK DIPOL (Białystok – woj. podlaskie)
  • Tarnobrzeska SM (Tarnobrzeg – woj. podkarpackie)
  • SATPOL (Gniezno – woj. wielkopolskie)
  • DOLSAT (Bełchatów – woj. łódzkie)
  • SM Koło (Koło – woj. wielkopolskie)
  • Macrosat (Barczewo – woj. warmińsko – mazurskie)
  • KRAWARKON (Warszawa – woj. mazowieckie)
  • Netia (Warszawa – woj. mazowieckie – u części abonentów którzy posiadają dekoder Netia Player odbierający kanały DVB-T)
  • TK TIWIS (Gdańsk – woj. pomorskie)
  • SM w Nowym Tomyślu (Nowy Tomyśl – woj. wielkopolskie)
  • TK TURMAK (Pruszcz Gdański – woj. pomorskie)
  • Karpacka SM (Bielska- Biała – woj. śląskie)
  • PROSAT (Poznań – woj. wielkopolskie)
  • ESPRIT (Środa Wlkp. – woj. wielkopolskie)
  • Ant-Sat-Gor (Gliwice – woj. śląskie)
  • VEGA (Blachownia – woj. śląskie)
  • Stowarzyszenie PIEKARY (Gniezno – woj. wielkopolskie)
  • SpTelek (Zbąszyń – woj. wielkopolskie)
  • Info-Art (Ełk – woj. warmińsko – mazurskie)
  • Białogardzka Spółdzielnia Mieszkaniowa (Białogard – woj. zachodniopomorskie)
  • NAD WISŁĄ (Bydgoszcz – woj. kujawsko–pomorskie)
  • CATV IB-SAT (Sosnowiec – woj. śląskie)
  • Centrum-IT (Sosnowiec – woj. śląskie)
  • TVK AURA (Szczecin – woj. zachodniopomorskie)
  • 2A (Warszawa – woj. mazowieckie)
  • Stowarzyszenie DĄBROWA SKY (Łódź – woj. łódzkie)
  • Mat-Sat (Łańcut – woj. podkarpackie)
  • Net BD (Brzeg Dolny – woj. dolnośląskie)
  • TV-Euro-Sat (Węgrów – woj. mazowieckie),
  • STO Hutnik (Będzin – woj. śląskie),
  • Wampol (Debrzno – woj. pomorskie),
  • SM Hutnik (Zawiercie – woj. śląskie)
  • Stowarzyszenie Art-Media (Skawina – woj. małopolskie)
  • TK Kłodzko (Kłodzko – woj. dolnośląskie)
  • Teleradiomechanika (Bogacica – woj. opolskie)
  • TVK Hajnówka (Hajnówka – woj. podlaskie)
  • Tele-Awans (Wałbrzych – woj. dolnośląskie)
  • Miejski Ośrodek Kultury (Jeziorany – woj. warmińsko-mazurskie)
  • Bel-Sat (Poniatowa – woj. lubelskie)
  • Emtronik (Gdańsk – woj. pomorskie)
  • TK Telekom (Warszawa – woj. mazowieckie)
  • Lokatorsko-Własnościowa SM (Opole Lubelskie – woj. lubelskie)
  • Telsat (Chojnice – woj. pomorskie)
  • InterArena (Ustka – woj. pomorskie)
  • Stowarzyszenie „Społeczny Komitet TVSat os. Sportowa“ (Rzeszów – woj. podkarpackie)
  • Duet (Ostróda – woj. warmińsko-mazurskie)
  • Elektronix (Koronowo – woj. kujawsko-pomorskie)
  • PMUE Waldex (Katowice – woj. śląskie)
  • Waldex (Bielsko Biała – woj. śląskie)
  • Jansat (Janikowo – woj. kujawsko-pomorskie)
  • IMPERIUM (Gliwice – woj. śląskie)
  • TEOSAT (Łódź – woj. łódzkie)
  • SM w Lubartowie (Lubartów – woj. lubelskie)
  • Puławska SM (Puławy – woj. lubelskie)
  • Stowarzyszenie Miłośników TV-SAT CHOJNY II (Łódź – woj. łódzkie)
  • East&West Paweł Karnowski (Poznań – woj. wielkopolskie),
  • East&West (Poznań – woj. wielkopolskie),
  • SM w Bychawie (Bychawa – woj. lubelskie),
  • Biall-Net (Gdańsk – woj. pomorskie),
  • Format (Warszawa – woj. mazowieckie)
  • Zakład Elektroniki „Isko” (Żyrardów – woj. mazowieckie),
  • Stowarzyszenie Odbiorców Kablowej Telewizji Satelitarnej Rej-Sat (Łódź – woj. łódzkie),
  • Elsat (Ruda Śląska – woj. śląskie),
  • Zelowska SM (Zelów – woj. łódzkie),
  • Oławska TK (Oława – woj. dolnośląskie),
  • JP Komputer Serwis (Chojna – woj. zachodnio-pomorskie)
  • SAT TV Kabel Międzyzdroje (Międzyzdroje – woj. zachodniopomorskie)
  • Euronet (Białystok – woj. podlaskie)
  • SM Lokatorsko-Własnościowa (Legionowo – woj. mazowieckie)
  • NSZZ Solidarność MOZ Blachownia (Kędzierzyn Koźle – woj. opolskie),
  • SM w Łasinie (Łasin – woj. zachodniopomorskie),
  • As-Sat (Gdynia – woj. pomorskie) 
  • SM Siarkowiec (Tarnobrzeg – woj. podkarpackie),
  • Satos (Mońki – woj. podlaskie),
  • Pol-Net S. Cieślak, P. Pawłowski, Z Rybczyński s.j. (Łódź – woj. łódzkie),
  • Pracownicza SM „Nasz Dom“ (Poniatowa – woj. lubelskie),
  • Stella (Stalowa Wola – woj. podkarpackie),
  • Młodzieżowa SM „Metalowiec“ (Rzeszów – woj. podkarpackie),
  • Volta Communications (Gdańsk – woj. pomorskie)
  • Supra-Net (Białystok – woj. podlaskie),
  • Zakład Instalacji Elektrycznych (Gdańsk – woj. pomorskie),
  • Polaris International (Gdynia – woj. pomorskie),
  • PHU Inter Sat-Tech (Zamość – woj. lubelskie),
  • TK Satel (Leżajsk – woj. podkarpackie),
  • SM Lokatorsko-Własnościowa Jubilatka (Maków Mazowiecki – woj. mazowieckie)
  • Josat (Piła – woj. wielkopolskie),
  • PUH Azart (Rzeszów – woj. podkarpackie),
  • TVK So-Net (Wrocław – woj. dolnośląskie)
  • CosmosNet (Katowice – woj. śląskie),
  • Telkab (Tczew – woj. pomorskie)
  • Kolnet (Czechowice-Dziedzice – woj. śląskie),
  • Pelmar (Pelplin – woj. pomorskie)
  • Mavip (Kraków – woj. małopolskie)
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Pustków (Pustków – woj. podkarpackie)
  • SM Ciechocinek (Ciechocinek – woj. kujawsko-pomorskie)
  • Petrotel (Płock – woj. mazowieckie),
  • Domtel Telecom (Węgrów – woj. mazowieckie)
  • Multiplay (Knurów – woj. śląskie)
  • TV-RAM (Jarosław – woj. podkarpackie)
  • Nasza Chata Międzyzakładowa SM (Skierniewice – woj. łódzkie)
  • Interkonekt (Wolbrom – woj. małopolskie)
  • Stowarzyszenie Telewizja Teofilów C (Łódź – woj. łódzkie)
  • Konecka SM (Końskie – woj. świętokrzyskie)
  • Danco Justyna Karnowska (Poznań – woj. wielkopolskie)
  • Poznańska SM Winogrady (Poznań – woj. wielkopolskie)S
  • M Kolejarz (Zbąszynek – woj. wielkopolskie)
  • AgaNet (Sieraków – woj. pomorskie)
  • Spółdzielnia Zodiak (Rzeszów – woj. podkarpackie),
  • TK Telsat (Częstochowa – woj. śląskie)
  • Tomków (Marciszów – woj. dolnośląskie),
  • Ask (Sosnowiec – woj. śląskie), 
  • STK (Stąporków – woj. świętokrzyskie), 
  • SM Radogoszcz-Wschód (Łódź – woj. łódzkie), 
  • City-Sat (Strzelce Wielkie – woj. opolskie), 
  • SM w Wieliczkach (Wieliczki – woj. warmińsko-mazurskie), 
  • Zakład Teleradiomechaniki Zbigniew Więckowicz (Jelenia Góra – woj. dolnośląskie), 
  • Prosat (Nisko – woj. podkarpackie)
  • dobra firma.pl (Rybnik – woj. śląskie)
  • Citymedia Net (Opole – woj. opolskie)
  • WWNET (Racibórz – woj. śląskie)
  • SM "Połaniec" (Połaniec – woj. świętokrzyskie)
  • ROMWER (Międzyrzec Podlaski – woj. lubelskie)
  • WEKTOR (Żagań – woj. lubuskie)
  • CITY NET (Poznań – woj. wielkopolskie)
  • Stowarzyszenie Tele-Pion Osiedlowej Telewizji Kablowej (Pionki – woj. mazowieckie)
  • TK Chomiczówka (Warszawa – woj. mazowieckie)
  • SM "Mechanik" (Mińsk Mazowiecki – woj. mazowieckie)
  • MK-Telekom (Jelenia Góra – woj. dolnośląskie)
  • PHU IWKD Adam Gwóźdź (Ostróda – woj. warmińsko–mazurskie)
  • Gtnet s. j. Tomasz Gajewski, Grzegorz Mazurek (Zamość – woj. Lubelskie)
  • SUPERMEDIA (Warszawa – woj. mazowieckie)
  • Stowarzyszenie Telewizji Satelitarnej "DUBOIS" (Zgierz – woj. łódzkie)
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa (Szczebrzeszyn – woj. lubelskie)
  • JMDI (Warszawa – woj. mazowieckie)
  • Integra (Tarnów – woj. małopolskie)
  • Perfect e-Line (Klucze – woj. małopolskie)
  • Derkom (Zamość – woj. lubelskie)
  • LoVo (Warszawa – woj. mazowieckie)
  • Polska Telewizja Szerokopasmowa (Wrocław – woj. dolnośląskie)
  • iNet Media Group (Karlino – woj. zachodnio-pomorskie)
  • K 3 (Wola – woj. śląskie)
  • Metrosan (Sanok – woj. podkarpackie)
  • Desire (Niegowa – woj. śląskie)
  • Zodiak (Zwoleń – woj. mazowieckie)
  • Zicom Next (Tarnów – woj. małopolskie)