Zbuntowany anioł

Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros, która wychowywała się u sióstr zakonnych oraz bogatego młodzieńca Ivo.

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 24)
    poniedziałek, 8 marca, 6:0012 45 min.
  • Zbuntowany anioł (odc. 25)
    poniedziałek, 8 marca, 11:0012 45 min.

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 23)

Ojciec Manuel jest zdziwiony, gdy Milagros mówi mu że uwielbia Ivo. Ojciec Manuel I Matka Przełożona decydują, by mieć Milagros na oku i uniknąć tragedii. Andrea i Ivo kłócą się. Bernardo myśli, że Ramon zakończy pracę wraz z końcem miesiąca. Rocky jest zachwycone ponieważ tańczył tango z Victorią. Ivo i Andrea zrywają ze sobą. Milagros mówi Ivo, że go kocha.

Zbuntowany anioł (odc. 24)

Ivo jest zafascynowany głosem kobiety, która do niego zadzwoniła. Rocky dostaje się do łóżka Victorii. Ramon przyznaje się do odpowiedzialności za swój żart. Andrea i Ivo spotykają się. Pablo jest zawiedziony tym, że Milagros traktuje go tylko jak kolegę. Socorro odkrywa Ramona całującego Martę. Angelica pyta Ivo, czy jest zakochany w Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 25)

Ivo mówi Angelice, że nic nie dzieje się pomiędzy nim a Milagros. Milagros słyszy to i przysięga sobie zapomnieć o Ivo. Angelica mówi siostrze Chubby o swojej historii. Sama jest córką pokojówki. Ramon przekonuje Rocky’ego do zaśpiewania serenady Victorii. Andrea zgadza się zamieszkać w willi. Federico jest zszokowany ostatnimi wieściami: pracownik ginie na budowie budynku. Ivo obwinia o to Federico. Andrea widzi jak Ivo całuje Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 26)

Andrea przyłapuje Ivo na pocałunku z Milagros. Socorro sprzedaje plastikowe pojemniki. Mili ma pomysł jak jej pomóc. Mili gra w piłkę w klasztorze, jej drużyna wygrywa. Matka Przełożona i Ojciec Manuel martwią się o Mili. Ivo idzie do kościoła, spotyka tam Mili rozmawiającą z Bogiem. Ivo całuje Mili. Odkrywa to Ojciec Manuel, jest w szoku.

Zbuntowany anioł (odc. 27)

Ojciec Manuel przyłapuje Ivo na pocałunku z Mili. Ivo musi obiecać, że już nigdy się do niej nie zbliży. Vicky wpada w pułapkę Ramona. Angelica ratuje Mili przed zwolnieniem. Wszyscy świętują Nowy Rok. Ivo i Mili spotykają się na dyskotece.

Zbuntowany anioł (odc. 28)

Mili i Ivo tańczą ze sobą na dyskotece. Luisa zaskakuje Mili, kiedy ta wraca z dyskoteki. Zostaje zwolniona, ratuje ją jednak Ivo. Mili decyduje się zostać aktorką.

Zbuntowany anioł (odc. 29)

Manuel jest zszokowany, słysząc to co mówi Mili. Damian mówi Lusie, że nie musi odchodzić. Ojciec Manuel i Matka Przełożona martwią się o Mili. Ramon bierze stronę Liny, podczas sprzeczki z Liną. Lina mówi Milagros, że została uratowana, gdy była małym dzieckiem. Federico prosi Mili o to, by zrujnowała relację Andrei i Ivo.

Zbuntowany anioł (odc. 30)

Federico jest zszokowany, gdy dowiaduje się, że Mili jest jego córką. Prosi Manuela, by nie rozpowszechniał tych wieści, boi się że zniszczy to jego rodzinę i karierę. Leticia odwiedza Damiana. Federico zarządza, by nie wpuszczać mili do willi. Bernardo odkrywa zdjęcie Ivo, pośród rzeczy Mili. Federico zabiera Mili z powrotem do klasztoru i tam ją zostawia. Angelica jest zdziwiona tym, że Mili zniknęła. Prosi Ivo o pomoc.

Zbuntowany anioł (odc. 31)

Bernardo pokazuje Angelice zdjęcie Federico. Ojciec Manuel i Matka Przełożona mają jego kopię. Robią wszystko, by nie zobaczyła go Mili. Lina myśli, że Bobby się w niej kocha. Siostra Chubby mówi Matce Przełożonej, że Mili ma chłopaka. Ivo pyta Bobby’ego czy lubi Vicky. Pablo udaje się do klasztoru, zobaczyć się z Mili. Federico przygotowuje się do swojej kariery politycznej.

Zbuntowany anioł (odc. 32)

Federico jest wstrząśnięty faktem, że Mili oskarża go o kłamstwo wobec rodziny. Angelica cieszy się z powrotu Mili. Angelica uważa, że Luisa ma romans z Rockym. Rocky zostaje zwolniony. Victoria zastawia pułapkę na Bobby'ego. Jest wściekła, ponieważ zwolniono jej szofera. Ramon cierpi z powodu powrotu Leticii. Federico organizuje przyjęcie, na którym Ivo i Andrea chcą ogłosić zaręczyny. Wychodzi na jaw prawda o Luisie i Rockym. Rocky wraca do pracy w posiadłości. Milagros zaczyna rozumieć postawę Ivo. Angelica pozostaje przy swoim zdaniu.Piękna, przebojowa i trochę nieokrzesana - Milagros - jest sierotą wychowaną w klasztorze. Jej matka, porzucona przez jej ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając Milagros jedynie medalik z Matką Boską. Po ukończeniu 18 lat, Mili, nazywana przez wszystkich "Cholito", dostaje posadę służącej w domu bardzo bogatej rodziny DiCarlo. Okazuje się, że głowa rodu - Federic DiCarlo - to ojciec Mili. Przed laty zakochał się on w Rosario, matce Mili, która była służącą i dlatego ojciec zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. O tym, że Mili to córka Federica wiedzą tylko sam Federic i ojciec Manuel, który opiekował sie Cholito. Wkrótce Mili przeżyje w domu państwa DiCarlo wiele miłosnych zawirowań, które otworzą całkiem nowy rozdział w jej życiu...

Zbuntowany anioł (odc. 33)

Angelica i Ivo ogłaszają Mili, że wprowadzą ją do towarzystwa. Mili twierdzi, że Ivo zabrał jej misia, bo był zazdrosny. Ivo złości się i próbuje udowodnić, że Mili się myli. Mili zabiera swojego misia z sypialni Andrei. Victoria cieszy się, że Damian ma dziewczynę. Mili jest wstrząśnięta wiadomością, że Ivo i Andrea mają się zaręczyć. Pablo podejmuje decyzję. W posiadłości następuje szokujący finał wydarzeń.

Zbuntowany anioł (odc. 34)

Milagros jest gwiazdą przyjęcia. Ivo, Federico, Luisa i Victoria chcą ją wyrzucić. Angelica staje w jej obronie. Ripetti bierze Mili za córkę Federica. Milena odkrywa, że służąca jest gwiazdą przyjęcia. Andrea jest wściekła. Ramon próbuje porozmawiać z Leticią, ale nie może. Marta zastawia pułapkę na Mili i Linę. Mili uważa, że Angelica ją wykorzystała. Towel pomaga Mili przy znaczkach. Ramon odkrywa, że ma córkę. Andrea obawia się, że Mili zniszczy jej związek z Ivo. Victoria łamie serce Bobby'emu. Mili jest zaskoczona zachowaniem Iva.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności

Zobacz również