Zabójcze umysły: Poza granicami

Serial przedstawia pracę elitarnej grupy FBI. Agenci zajmują się rozwiązywaniem spraw kryminalnych dotyczących obywateli amerykańskich.

PULS2
  • Harmful One, The (odc. 1)
    jutro, 21 stycznia, 22:0016 40 min.
  • Harvested (odc. 2)
    jutro, 21 stycznia, 22:5516 40 min.
  • Harmful One, The (odc. 1)
    środa, 27 stycznia, 22:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Harmful One, The (odc. 1)

Agenci wyruszają do Tajlandii. Badają tam sprawę trzech amerykańskich wolontariuszy, którzy zaginęli podczas wycieczki do Bangkoku. Muszą podjąć współpracę z miejscowym wydziełem śledczym. Czy wspólnie uda im się rozwiązać tę zagadkę?

Harvested (odc. 2)

Zespół prowadzi śledztwo na czarnym rynku organów. Jeden z obywateli amerykańskich budzi się bez nerki. Jego przyjaciel natomiast został porwany podczas trwającego w Bombaju festiwalu. Czy agentom uda się znaleźć mężczyznę, zanim jego narządy zostaną wystawione na sprzedaż?

Denial (odc. 3)

W Kairze dochodzi do wybuchu gazu, w którym ginie jeden z byłych amerykańskich żołnierzy. Przyjaciel, który mu towarzyszył, zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Agenci wyruszają do Egiptu, by rozwiązać tę zagadkę.

Lonely Heart, The (odc. 4)

Zespół wyrusza do Paryża, gdzie zginęli amerykańscy obywatele, co więcej, doszło do profanacji ciał.

Opis

Serial przedstawia pracę elitarnej grupy FBI, dowodzonej przez Jacka Garretta. Agenci zajmują się rozwiązywaniem spraw kryminalnych dotyczących obywateli amerykańskich, przebywających poza granicami USA. W zespole znajdują się zarówno doświadczeni funkcjonariusze, jak i międzynarodowy prawnik, lekarz medycyny, a nawet antropolog. Jednostka będzie prowadzić sprawy dotyczące morderstw czy uprowadzeń, a także badać wszelkie przypadki zagrażające bezpieczeństwu obywateli amerykańskich. W każdym odcinku nowe śledztwa i zagadki kryminalne.

Zobacz również