Łowcy skarbów

Piękna i niezwykle odważna profesor historii – Sydney Fox – jest żądną wrażeń poszukiwaczką przygód. Przemierza świat, polując na zaginione dzieła sztuki.

Oglądaj w

TV Puls
  • Flag Day (odc. 4)
    dzisiaj, 16 stycznia, 6:0012 45 min.
  • Thank You Very Much (odc. 5)
    sobota, 23 stycznia, 6:0012 45 min.

W najbliższym odcinku

Flag Day (odc. 4)

Sydney i Nigel patrzą na starą fotografię flagi, która podobno została zniszczona w czasie walk o stan Kalifornia w 1846 roku. Łowcy skarbów udają się więc na miejsce, gdzie spotykają Jake’a Whitney’a – starego górnika, który wie gdzie flaga została ukryta. Niestety, wkrótce Sydney i Nigel znajdują Jake’a martwego w opuszczonej kopalni złota. Podejrzewają, że został on zamordowany podczas próby odkopania flagi. Pozostaje pytanie: czy spotka ich ten sam los, zanim uda im się odnaleźć to, czego szukają?

Thank You Very Much (odc. 5)

Ubogi muzyk prosi Sydney, by pomogła mu odnaleźć jego zaginiony skarb – gitarę, którą dostał od Elvisa Presleya. Mimo niechęci Nigela, cała trójka udaje się do Nashville, a następnie do Niemiec, gdzie szlak prowadzi ich w ślepą uliczkę. Wkrótce okazuje się, że gitara ma dla wielu osób o wiele większą, niż sentymentalną, wartość. Zwłaszcza dla słynnego szpiega zimnej wojny.

Opis

Piękna i niezwykle odważna profesor historii – Sydney Fox – jest żądną wrażeń poszukiwaczką przygód. Przemierza świat, polując na zaginione skarby i skradzione dzieła sztuki. Sydney posiada niezwykłe umiejętności, dzięki którym potrafi odnaleźć to, czego od dawna poszukują jej zleceniodawcy. W ekscytujących i często bardzo niebezpiecznych podróżach towarzyszy jej asystent – intelektualista Nigel, który zdecydowanie bardziej wolałby jednak spędzić ten czas w bibliotece, analizując antyczne manuskrypty. Urzeczony pasją i odwagą Sydney, wspiera ją jednak w nawet najbardziej niebezpiecznych wyprawach. Razem stanowią doskonale dobrany – aczkolwiek często wpadający w tarapaty – zespół łowców skarbów.

Zobacz również