O serialu

2023, reż. Dominik Matwiejczyk, Piotr Kolski, Anna Maciejowska

Serial „Kurierzy” przedstawia losy klientów i pracowników firmy kurierskiej „Twoja Paczka”. Każdy odcinek będzie koncentrował się wokół historii klienta i związany będzie z pracą kuriera w terenie. W serialu wystąpią m.in. Marcin Borchardt i Patryk Cebulski – jako Roman i Adam, czyli bohaterowie, których widzowie TV Puls znają z hitowego serialu „Lombard. Życie pod zastaw”.

Co się działo w poprzednich sezonach?

W najbliższym odcinku

Adam (Patryk Cebulski) przeholował na imprezie z kumplami i obawiając się, że wciąż jest pod wpływem alkoholu, prosi dyspozytorkę Gabi, żeby zamieniła się z nim na jeden dzień obowiązkami. On, pod pretekstem skręconej kostki, zostanie w biurze, a ona rozwiezie paczki. Gabi zawozi przesyłkę do Sylwii. To malarka, która żyje w związku z innym artystą – dosyć obcesowym, aroganckim Łukaszem. Kobieta robi na Gabi wrażenie nieszczęśliwej. Ewidentnie chciałaby porozmawiać z Gabi dłużej, ale Łukasz każe jej odebrać przesyłkę i zamknąć drzwi. Sylwia posłusznie wykonuje jego polecenie, ale zanim to nastąpi, pokazuje dwukrotnie Gabi namalowaną na ręce czarną kropkę. Gabi nie daje spokoju to, co zobaczyła u artystów w mieszkaniu i szuka w Internecie informacji na temat czarnej kropki. Co oznacza ten symbol? Roman (Marcin Borchardt) odbiera w „Słoiczku” zamówioną przez siebie paczkę – co to jest i co ma wspólnego z Justyną? Jan i Krystyna (Piotr Szwedes, Anna Błaut) wracają po pracy do domu – co takiego tam odkryją?

Kurierzy

Sezon

Sezon 1

Serial „Kurierzy” będzie przedstawiać losy klientów i pracowników firmy kurierskiej „Twoja Paczka”. Każdy odcinek będzie koncentrował się wokół historii klienta i związany będzie z pracą kuriera w terenie. Nie zabraknie wątków humorystycznych, a nawet sensacyjnych. W głównych rolach zobaczymy m.in. Patryka Cebulskiego, Marcina Borchardta, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Annę Powierzę, Piotra Szwedesa, Piotra Miazgę.

Bohaterowie