O serialu

2022, reż. Michał Bandurski

Nowy program rozrywkowy! Pięć par młodych influencerów wyrusza kamperami w trasę po najdalszych zakątkach Polski. Pokonując trasę od Helu po Bieszczady będą musieli zmierzyć się z różnymi, nierzadko ekstremalnymi wyzwaniami. Towarzyszy im prowadząca program Izabella Krzan.

Super Mario Trener & Dawid, Ada Skon & Kaśka, Czarek Czaruje i Anka Fanka, Podziarany Tata i Agnieszka, Ula Woźniak i Krystian Ziętkowski spędzą miesiąc w podróży na trasie Hel – Bieszczady. Wśród kamperów będą najnowsze modele ze wszelkimi wygodami, ale i egzemplarze sprzed lat. Która para będzie miała pecha i zamieszka w małej przestrzeni bez klimatyzacji i prysznica? Przez 10 odcinków będziemy świadkami ekstremalnych zadań i niespodziewanych sytuacji, a na najwytrzymalszą i najbardziej zgraną parę czeka nagroda: nawet 100 tys. zł!

W najbliższym odcinku

Po noclegu nad jeziorem Śniardwy pięć kamperów wyrusza do Jaśkowa, gdzie ich zadaniem będzie przygotowanie prawdziwego wiejskiego śniadania z naleśnikami w roli głównej. Na miejscu czeka na nich kilka miłych gospodyń i hojnych gospodarzy oraz… krowa pełna mleka. To będzie swojskie wyzwanie. Kolejne starcie w stylu internet kontra rzeczywistość. W głównym zadaniu odcinka potrzeba będzie sporo siły i wytrzymałości, żeby żeglować po jeziorze na niepokornym dmuchańcu. Jak poradzą sobie wątłe dziewczyny – Kasia i Ada? W tym odcinku emocje i śmiech gwarantowane.

Kamper Polska

Sezon 1

Nowy program rozrywkowy! Pięć par młodych influencerów wyrusza kamperami w trasę po najdalszych zakątkach Polski. Pokonując trasę od Helu po Bieszczady będą musieli zmierzyć się z różnymi, nierzadko ekstremalnymi wyzwaniami. Towarzyszy im prowadząca program Izabella Krzan. Super Mario Trener & Dawid, Ada Skon & Kaśka, Czarek Czaruje i Anka Fanka, Podziarany Tata i Agnieszka, Ula Woźniak i Krystian Ziętkowski spędzą miesiąc w podróży na trasie Hel – Bieszczady. Wśród kamperów będą najnowsze modele ze wszelkimi wygodami, ale i egzemplarze sprzed lat. Która para będzie miała pecha i zamieszka w małej przestrzeni bez klimatyzacji i prysznica? Przez 10 odcinków będziemy świadkami ekstremalnych zadań i niespodziewanych sytuacji, a na najwytrzymalszą i najbardziej zgraną parę czeka nagroda: nawet 100 tys. zł!