KULTOWE SKECZE W NOWYM WYKONANIU
„HIT KABARET SHOW”
W PIĄTEK O 21:00
TYLKO W PULS 2

Czy Mariolkę lub Tofika może zagrać ktoś inny?
Sprawdź „Hit Kabaret Show” – nowy kabaretowy program, w którym zobaczysz kultowe skecze w zupełnie nowym wykonaniu!

Oglądaj w piątek o 21.00 – tylko w Puls 2.

Program prowadzi jedyny w swoim rodzaju duet – Katarzyna Kwiatkowska i Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, który jest również pomysłodawcą tego show!

Występują m.in.: Paranienormalni, Grzegorz Halama, Michał Czernecki, Łowcy.B, Zwierzęta, Alan Andersz, K2, Trzecia Strona Medalu!

Michał Czernecki

Kabaret Trzecia Strona Medalu

Kabaret Na Końcu Świata czyli Teatrzyk Gędźba

Formacja Zwierzęta

Grzegorz Halama

Michał Paszczyk - Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni

Kabaret K2

Katarzyna Kwiatkowska

Kabaret Łowcy.B

„Hit Kabaret Show” to program, jakiego jeszcze nie było. Znane i lubiane kabarety grają wielkie hity swoich starszych kolegów, swoich mistrzów. I okazało się, że to, co dobre nigdy się nie starzeje, gwiazdy ciągle świecą wielkim blaskiem, a humor naprawdę łączy pokolenia.

Beata Harasimowicz, reżyserka programu

ODCINEK 1
Serial inny niż wszystkie

W odcinku „Serial inny niż wszystkie” para konferansjerów: Katarzyna Kwiatkowska i Michał Paszczyk próbuje poprowadzić program grając jak w „serialach innych niż wszystkie”, w których występują zwykli ludzie. Michał dziwi się „dlaczego ja” mam w ten sposób zagrać i odpowiada, że może w ten sposób na scenie odnajdziemy „ukrytą prawdę”. Okazuje się, że wcale nie jest łatwo grać jakby się nie grało, za to jest bardzo śmiesznie.
Widzowie w tym odcinku zobaczą wielkie hity: słynne „Lachony” Kabaretu Moralnego Niepokoju w brawurowym wykonaniu Formacji Zwierzęta, skecz „Policjant i Polityk” kabaretu HiFi, tworzonego przez Dariusza Kamysa (obecnie kabaret Hrabi) i Grzegorza Halamę, w zaskakująco współczesnej interpretacji Kabaretu K2 oraz fantastyczną interpretację słynnej „Mariolki” Paranienormalnych, w którą z niezwykłym powodzeniem wcielił się Grzegorz Halama.

fot. AKPA/Telewizja Puls

ODCINEK 2
Dziadek

W odcinku „Dziadek” Michał Paszczyk – autor scenariusza i współgospodarz programu – wciela się w swoją najpopularniejszą postać dziadka Stanisława Maździocha. Katarzyna Kwiatkowska – współgospodyni programu - wypytuje dziadka Stanisława o jego karierę w programie „Sanatorium Paradise Love Island Senior”. Dziadek bowiem jest zwycięzcą jego ostatniej edycji. Poznajemy pikantne szczegóły z nagrań tego show. Okazuje się, że Stanisław Maździoch był również na Festiwalu Kabaretu w Koszalinie, gdzie spotkał swego starego kumpla, a jednocześnie adwersarza Maciaszczyka (w tej roli Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów). Ich kultowe spotkanie w Koszalinie po latach odegra kabaret Trzecia Strona Medalu. Ale to nie koniec hitów w tym odcinku "Hit Kabaret Show". Zobaczymy też słynny skecz „Świnka” kabaretu HiFi, tworzonego przez Dariusza Kamysa (obecnie kabaret Hrabi) i Grzegorza Halamę w mistrzowskiej interpretacji aktorów z Teatrzyku Gędźba oraz legendarną „Familiadę” Grupy Rafała Kmity, która od tego odcinka będzie „Familiadą” w legendarnym wykonaniu Łowcy.B.

fot. AKPA/Telewizja Puls

ODCINEK 3
Spóźnione małżeństwo

W odcinku "Spóźnione małżeństwo" nasi prowadzący Katarzyna Kwiatkowska i Michał Paszczyk wcielą się również w role zwykłych widzów – małżeństwa z wieloletnim stażem, które pierwszą kłótnię zaczyna jeszcze zanim zajmie miejsca na widowni. I przez cały odcinek nie mogą dojść do porozumienia, który skecz w "Hit Kabaret Show" podoba im się najbardziej: czy „Król i wieśniak” kabaretu Ani Mru Mru w wykonaniu Łowców.B, czy „Pan Józek hodowca kurczaków” Grzegorza Halamy, który w interpretacji Kabaretu K2 zamienił się w „Pana Darusia”, czy może „Kopciuszek” legendarnego kabaretu Potem z programu „Bajki dla potłuczonych”, gdzie Kopciuszka zagrał Sebastian Stanky Stankiewicz z Teatrzyku Gędźba. A jeszcze na koniec mąż staje się zazdrosny, bo żona zakochuje się w Michale Paszczyku…

fot. AKPA/Telewizja Puls

ODCINEK 4
Romek Rybak

Wreszcie do "Hit Kabaret Show" trafia ulubieniec kabaretowej publiczności „wasz ziomek Rybak Romek”. W tej roli oczywiście Michał Paszczyk. Romek przyprowadza też swego ziomala Michała Czerneckiego, z którym zagra skecz inspirowany wielkim przebojem z opolskiego kabaretonu „Lekcyjne rozmówki” Krzysztofa Piaseckiego i Stanisława Zygmunta. Współgospodyni programu Katarzyna Kwiatkowska stara się okiełznać ognistą naturę Romka Rybaka. Czy jej się uda? Na pewno uda im się wspólnie zapowiedzieć i obejrzeć dwa kolejne hity: kolejny opolski przebój czyli „Drzwi” Kabaretu Moralnego Niepokoju w wykonaniu kabaretu Trzecia Strona Medalu oraz „Autobus” Łowców.B w interpretacji Formacji Zwierzęta.

fot. AKPA/Telewizja Puls

ODCINEK 5
Aktorstwo. Wspomnienia.

W tym odcinku "Hit Kabaret Show" jego autor i współprowadzący Michał Paszczyk zdradza Katarzynie Kwiatkowskiej i widzom programu kulisy swego aktorskiego życia i nieznane fakty z życia kabaretu Paranienormalni. Skłonił go do tego skecz „Balcerzak i dr Prozac” z repertuaru jego macierzystego kabaretu Paranienormalni, który „na tapet” wzięli Łowcy.B. Kolejne wspomnienia łączą się z naszymi kolejnymi hitami: skeczem „Noce i Dnie”, który pierwotnie wykonywali artyści z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Joanna Kołaczkowska, a w naszym programie – Formacja Zwierzęta oraz skeczem Kabaretu Młodych Panów „Policjanci Euro”, który u nas zinterpretował Kabaret K2.

fot. AKPA/Telewizja Puls

ODCINEK 6
Teścik

O poprowadzenie tego odcinka "Hit Kabaret Show" został poproszony pan Zbigniew Teścik, ponieważ prowadzi na jutubie kanał poświęcony humorowi. Ma wprawdzie tylko 26 subskrybentów, ale za to jego uczniem jest sam Karol Strasburger. W tę rolę wcielił się oczywiście człowiek wielu talentów Michał Paszczyk. W prowadzeniu programu Teścikowi niezmiennie towarzyszy urocza i również bardzo utalentowana Katarzyna Kwiatkowska. Błyskotliwej analizie żartów w wykonaniu Zbigniewa Teścika poddadzą się nasi artyści, którzy zagrają w tym odcinku: Teatrzyk Gędźba, który wykona „Galerię” - jeden z najlepszych skeczy Kabaretu Moralnego Niepokoju, Trzecia Strona Medalu, którą zobaczymy w „Weselu” Kabaretu Skeczów Męczących i Kabaret Paranienormalni, który sięgnie po monolog „Rozum”, wykonywany niegdyś przez Jana Kobuszewskiego. Na koniec odcinka pan Teścik poprowadzi swój własny teleturniej, do którego zaprosi dwie osoby z publiczności. To będą niezapomniane chwile.

fot. AKPA/Telewizja Puls

ODCINEK 7
Śledztwo

W tym odcinku na nagranie "Hit Kabaret Show" niespodziewanie wkracza … policja. Komisarz (w tej roli Michał Paszczyk) i aspirant (w tej roli Alan Andersz) przez cały odcinek prowadzą śledztwo, usiłując odtworzyć przebieg wydarzeń. Czy śledztwo zakończy się sukcesem? Odpowiedź w finale odcinka. W rekonstrukcji wydarzeń wezmą też udział artyści z Teatrzyku Gędźba, którzy odtworzą skecz Łowców.B „Zabawa w chowanego” oraz kabaret Trzecia Strona Medalu, który zagra swój ulubiony skecz Kabaretu Skeczów Męczących „MOPS”.

fot. AKPA/Telewizja Puls

ODCINEK 8
Gala

Odcinek „Gala”, wieńczy cały sezon „Hit Kabaret Show”. Nasza „Gala” jest satyrycznym połączeniem Złotych Orłów, Telekamer i partyjnej konwencji. Takie gale zazwyczaj prowadzi dwoje gospodarzy sceny, nie inaczej jest i u nas. Katarzyna Kwiatkowska i Michał Paszczyk przerzucają się błyskotliwymi żartami i dowcipnymi dialogami, które mają spisane na złotych podkładkach – jak to na każdej gali. Jeśli gala to i gwiazdy. Tych również nie zabraknie w tym odcinku. Znani aktorzy z Teatrzyku Gędźba zagrają kultowy skecz kabaretu Ani Mru Mru – jednej z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. Michał Czernecki i Michał Paszczyk zagrają skecz „Uczciwy poseł” legendarnego wrocławskiego kabaretu „Elita”. Grzegorz Halama pokaże swoją interpretację monologu „Kobiety” Andrzeja Poniedzielskiego a Łowcy.B w swój oryginalny sposób zagrają skecz „Antygona” kabaretu Potem.

fot. AKPA/Telewizja Puls