Wyrok śmierci

Kevin Bacon w mocnym filmie „Wyrok Śmierci” wciela się w zrozpaczonego ojca, który pragnie zemsty za śmierć swojego syna. Dobre, sensacyjne...

Opis

Kevin Bacon w mocnym filmie „Wyrok Śmierci” wciela się w zrozpaczonego ojca, który pragnie zemsty za śmierć swojego syna. Dobre, sensacyjne kino! Biznesmen Nick Hume (Kevin Bacon) razem z rodziną wiedzie sielskie życie na przedmieściach. Niespodziewanie jedno, tragiczne wydarzenie diametralnie zmienia jego życie. Pewnej nocy on i jego ukochany syn Brendan (Stuart Lafferty) są świadkami napadu na stację benzynową przez gang, który przeprowadza inicjację nowego członka grupy. Z rąk młodego gangstera ginie syn Nicka, jemu samem udaje się zobaczyć twarz mordercy. Zrozpaczony ojciec poprzysięga zemstę. Widząc nieefektywność sądów, postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę i rozpoczyna osobistą krucjatę.

Zobacz również

Lwia straż: Powrótsobota, 3 października, 10:55

Na przywódcę Lwiej Straży Simba wyznacza swego syna Kiona. Od tej pory Kion razem z grupą młodych zwierząt próbuje rozwiązywać różne problemy.

Lwia straż: Powrót

Ryś i spółkasobota, 3 października, 11:50

„Ryś i spółka” to historia przesympatycznego rysia i jego przyjaciół, którzy zostają porwani z ośrodka dla zwierząt. Czy uda im się pokonać przeciwników? 

Ryś i spółka

Ratatujsobota, 3 października, 15:50

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Przygotujcie się na doskonałą zabawę i sporą dawkę dobrego humoru!

Ratatuj