Toy Story 2

Andy wyjeżdża na letni obóz. Jego ulubiona zabawka – kowboj Chudy – pechowo łamie rękę i zostaje w domu. Nieoczekiwanie chciwy kolekcjoner zabawek –...

Opis

Andy wyjeżdża na letni obóz. Jego ulubiona zabawka – kowboj Chudy – pechowo łamie rękę i zostaje w domu. Nieoczekiwanie chciwy kolekcjoner zabawek – Al – porywa Chudego, gdyż wie, że był on wcześniej gwiazdą serialu telewizyjnego. Do akcji natychmiast wkraczają Buzz Astral, Pan Bulwa, świnka Ham, i jamnik Cienki! Przyjaciele ruszają na pomoc Chudemu, by czym prędzej sprowadzić go do domu. Ich misja jest bardzo niebezpieczna, pełna różnych pułapek i mrożących krew w żyłach niebezpieczeństw. Druga część oszałamiającej animacji dla dzieci i dorosłych!

Zobacz również

Kopciuszekdzisiaj, 17 kwietnia, 12:50

Klasyczna opowieść o Kopciuszku wzrusza po raz kolejny. Tym razem, zobaczymy ją w niezwykłej, muzycznej wersji, z udziałem gwiazd. 

Kopciuszek

Przygody Kubusia Puchatkadzisiaj, 17 kwietnia, 16:50

Magiczny film Walta Disneya zabiera nas do Stumilowego Lasu - świata Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół - Tygryska, Królika, Prosiaczka, Kłapouchego.

Przygody Kubusia Puchatka

Dwanaście prac Asterixadzisiaj, 17 kwietnia, 18:25

Największy koszmar Cezara – niezdobyta wioska Galów, być może już wkrótce stanie się przeszłością. Władca Rzymu wymyślił dla nich dwanaście prac. 

Dwanaście prac Asterixa