Starsky i Hutch

„Starsky i Hutch” to ekranizacja kultowego serialu komediowego z lat 70. W rolach głównych największe, amerykańskie gwiazdy: Ben Stiller, Owen Wilson i Snoop Dogg.

Opis

Starsky i Hutch to ekranizacja kultowego serialu komediowego z lat 70. W rolach głównych największe, amerykańskie gwiazdy: Ben Stiller, Owen Wilson i Snoop Dogg!

W fikcyjnym mieście Bay City pracuje dwóch detektywów, którzy są swoim totalnym przeciwieństwem. David Starsky (Ben Stiller) to niezwykle zaangażowany w swoją pracę perfekcjonista. Tymczasem Ken „Hutch” (Owen Wilson) Hutchinson kieruje się zasadą „jak zrobić, aby się nie narobić”. Komendant Dobey (Fred Williamson) wpada na pomysł, aby z wybuchowej mieszanki stworzyć duet doskonały. Ich pierwszą wspólną sprawą jest tajemnicze morderstwo. Trop uzyskany od informatora, którym jest Huggy Bear (Snoop Dogg), doprowadza ich do szanowanego biznesmena Reese’a Feldmana (Vince Vaughn). Starsky i Hutch są przekonani, że w rzeczywistości jest potężnym handlarzem narkotyków, który przygotowuje się do kolejnej transakcji. Czy nowym partnerom uda się go powstrzymać?

Zobacz również

Sezon na misia 3dzisiaj, 26 września, 16:40

„Sezon na misia 3” to kolejna część przygód misia Bogusia i jego leśnych przyjaciół. To przesympatyczne postacie, pełna humoru historia i fantastyczny dubbing.

Sezon na misia 3

Kung Fu Pandadzisiaj, 26 września, 18:15

Nieco niezdarny Po to największy fan kung fu w okolicy. Jednak na co dzień pracuje jako sprzedawca w sklepie prowadzonym przez jego rodzinę. Wkrótce zostaje...

Kung Fu Panda

Ratatujdzisiaj, 26 września, 20:00

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Przygotujcie się na doskonałą zabawę i sporą dawkę dobrego humoru!

Ratatuj