Małpi szpieg

Minkey i jego współpracownik Mike byli dwoma najlepszymi szpiegami w tym biznesie. Od lat nie istniały dla nich rzeczy niemożliwe...

PULS2
  • Małpi szpieg
    dzisiaj, 17 kwietnia, 11:0512 80 min.

Opis

Minkey i jego współpracownik Mike byli dwoma najlepszymi szpiegami w tym biznesie. Od lat nie istniały dla nich rzeczy niemożliwe. Jednak kiedy Mike przechodzi na emeryturę, aby opiekować się swoją córeczką Amelią, nie zdaje sobie sprawy, że jego życie zatoczy koło. 10 lat później Amelia – odkrywczyni rewolucyjnego wiertła chemicznego – zostaje porwana i przewieziona do Japonii. Porywacz to Doktor Farley. W planach ma niebezpieczny eksperyment, który może spowodować trzęsienie całej ziemi i zniszczyć świat. Mike i Minkley muszą wspólnie podjąć się ostatniej misji w imię najwyższych wartości – aby ocalić Amelię i świat ze szponów zła Doktora Farleya.

Zobacz również

Kopciuszekdzisiaj, 17 kwietnia, 12:50

Klasyczna opowieść o Kopciuszku wzrusza po raz kolejny. Tym razem, zobaczymy ją w niezwykłej, muzycznej wersji, z udziałem gwiazd. 

Kopciuszek

Przygody Kubusia Puchatkadzisiaj, 17 kwietnia, 16:50

Magiczny film Walta Disneya zabiera nas do Stumilowego Lasu - świata Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół - Tygryska, Królika, Prosiaczka, Kłapouchego.

Przygody Kubusia Puchatka

Dwanaście prac Asterixadzisiaj, 17 kwietnia, 18:25

Największy koszmar Cezara – niezdobyta wioska Galów, być może już wkrótce stanie się przeszłością. Władca Rzymu wymyślił dla nich dwanaście prac. 

Dwanaście prac Asterixa