Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: und w api2_getImages() (linia 45 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/provys_importer/provys_importer.module).

O filmie

2017, reż.Leo Zhang
Wyst. Jackie Chan, Kim Gyngell, Na-Na OuYang, Show Lo, Tess Haubrich

Czas na kino akcji w najlepszym wydaniu. Przygotujcie się na wielkie emocje i zaskakującą akcję! „Krwawa rozgrywka” nadchodzi!
Hong Kong, podczas jednej z akcji agent specjalny Lin Dong (Jackie Chan) dowiaduje się, że jego ukochana córka cierpiąca na białaczkę, jest w bardzo złym stanie. Mężczyzna pędzi do szpitala, jednak po drodze zostaje wezwany do ważnej akcji i zawraca ochraniać ważnego świadka – doktora Jamesa. Pomiędzy policją a mężczyznami w czarnych zbrojach dowodzonych przez niejakiego Andrew (Callan Mulvey) trwa zacięta walka. Niespodziewanie Lin Dong strzela do zbiornika z olejem, by zabić przeciwnika. Niestety w tym samym czasie umiera córka agenta. Wiele lat później w Australii, pisarz Rick Rogers (Damien Garvey) wydaje książkę zatytułowaną „Krwawa rozgrywka” o dziewczynie z mechanicznym sercem. Pewnego dnia mężczyzna o imieniu Li Sen (Show Lo) w przebraniu prostytutki odwiedza autora, podaje mu narkotyki i kradnie informacje z jego komputera. W tym samym czasie Kobieta w czerni (Tess Haubrich) w towarzystwie dwóch mężczyzn atakuje budynek i torturuje pisarza w celu pozyskania informacji o źródle jego inspiracji do książki. Intruzi zostają zaatakowani przez Lin Donga, który jak się okazało przeżył przed laty ogromną eksplozję. Nie zginął również Andrew, który poinformowany o całym zdarzeniu, identyfikuje Lin Donga i Li Sena. Tymczasem młoda dziewczyna o imieniu Nancy (Na-Na OuYang) męczona jest przez straszne koszmary o laboratorium, w którym przeprowadzane są przedziwne eksperymenty. Niespodziewanie okazuje się, że tak naprawdę jest ona… zmarłą przed laty Xixi. Udało się ją wskrzesić dzięki wysiłkom doktora Jamesa, który prowadził badania nad genetycznym ulepszeniem ludzi. Jednak nie pamięta nic, co wydarzyło się przed laty. Czy dziewczynie uda się odzyskać swoje prawdziwe wspomnienia i jak zakończy się jej spotkanie z Lin Dongiem? Czy kiedyś dowie się, że jest jej ojcem? Z pewnością dążenie do tego nie będzie łatwe, ponieważ po drodze wszyscy napotkają wiele przeszkód i niebezpiecznych ludzi, którzy za wszelką cenę będą chcieli pokrzyżować ich plany.