Jeszcze dalej niż północ

Philippe Abrams pracuje jako naczelnik poczty w miejscowości Salon-de-Provence. Mieszka tam razem z żoną i synkiem. Niestety, jego ukochana Julie ma skłonności do depresji.

Opis

Philippe Abrams pracuje jako naczelnik poczty w miejscowości Salon-de-Provence. Mieszka tam razem z żoną i synkiem. Niestety, jego ukochana Julie ma skłonności do depresji, a Philippe za wszelką cenę pragnie jej szczęścia. Wymyśla więc chytry plan i dopuszcza się oszustwa, aby otrzymać pracę na francuskiej Riwierze. Przekręt się nie udaje i tym sposobem zamiast na Riwierę Philippe zostaje oddelegowany do Bergues na północy Francji. Philippe jest uprzedzony, co do tych rejonów, ale kiedy tam dociera okazuje się, że miasteczko jest bardzo urokliwe, a mieszkańcy życzliwi. Mężczyzna spędza tam większość czasu, a co drugi weekend przyjeżdża do rodziny na Prowansję. Na północy poznaje miejscowego listonosza, z którym się zaprzyjaźnia. Początkowo Philippe namawia żonę do przeprowadzki, ale ta nie chce nawet o tym słyszeć i twierdzi, że w miasteczku na pewno nie jest tak sielsko. Od tej chwili zrezygnowany Philippe utrzymuje ją w przekonaniu, że wcale nie mieszka się tam tak dobrze. Jednak z biegiem czasu Julie czuje się coraz lepiej i postanawia przenieść się z synkiem do męża na północ. Czy będzie to dobry pomysł?

Zobacz również

Małpi szpiegdzisiaj, 17 kwietnia, 11:05

Minkey i jego współpracownik Mike byli dwoma najlepszymi szpiegami w tym biznesie. Od lat nie istniały dla nich rzeczy niemożliwe...

Małpi szpieg

Kopciuszekdzisiaj, 17 kwietnia, 12:50

Klasyczna opowieść o Kopciuszku wzrusza po raz kolejny. Tym razem, zobaczymy ją w niezwykłej, muzycznej wersji, z udziałem gwiazd. 

Kopciuszek

Przygody Kubusia Puchatkadzisiaj, 17 kwietnia, 16:50

Magiczny film Walta Disneya zabiera nas do Stumilowego Lasu - świata Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół - Tygryska, Królika, Prosiaczka, Kłapouchego.

Przygody Kubusia Puchatka