Jawajska gorączka

Świetny film akcji w egzotycznym wydaniu. Włącz TV Puls, przenieś się do upalnej Indonezji i odkryj tajemnicę, którą skrywa jawajska wyspa.
W trakcie...

Opis

Świetny film akcji w egzotycznym wydaniu. Włącz TV Puls, przenieś się do upalnej Indonezji i odkryj tajemnicę, którą skrywa jawajska wyspa. W trakcie przyjęcia na indonezyjskiej wyspie Jawa dochodzi do ataku terrorystycznego. Podczas zamachu dochodzi do porwania córka sułtana (Atigah Hasiholan). Świadek zdarzenia Jake Travers (Kellan Lutz) zostaje zatrzymany i przesłuchany przez detektywa Hashima (Ario Bayu). Mężczyźni zaczynają współpracować i wspólnie odkrywają, że sprawcą zbrodni są złodzieje diamentów na międzynarodową skalę.

Zobacz również

Małpi szpiegdzisiaj, 17 kwietnia, 11:05

Minkey i jego współpracownik Mike byli dwoma najlepszymi szpiegami w tym biznesie. Od lat nie istniały dla nich rzeczy niemożliwe...

Małpi szpieg

Kopciuszekdzisiaj, 17 kwietnia, 12:50

Klasyczna opowieść o Kopciuszku wzrusza po raz kolejny. Tym razem, zobaczymy ją w niezwykłej, muzycznej wersji, z udziałem gwiazd. 

Kopciuszek

Przygody Kubusia Puchatkadzisiaj, 17 kwietnia, 16:50

Magiczny film Walta Disneya zabiera nas do Stumilowego Lasu - świata Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół - Tygryska, Królika, Prosiaczka, Kłapouchego.

Przygody Kubusia Puchatka