Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: und w api2_getImages() (linia 45 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/provys_importer/provys_importer.module).

O filmie

2015, reż.Mark Burton, Richard Starzak

Niepokorny baranek ponownie rozbawi Was do łez! Shaun wyrusza w pełną przygód podróż do miasta, aby odnaleźć swojego gospodarza.
Niepokorny baranek Shaun jest zmęczony rutynową pracą na farmie, dlatego postanawia wziąć dzień wolny. Wpada na genialny plan „tymczasowej ucieczki” i błyskawicznie zaczyna wprowadzać go w życie. Niestety po początkowych sukcesach, nagle na farmie dochodzi do wypadku, a gospodarz trafia do szpitala! Owce bardzo szybko zdają sobie sprawę, że życie bez niego nie należy do najłatwiejszych i zaczynają bardzo tęsknić za swoim opiekunem. Baranek Shaun czuje się odpowiedzialny za sytuację, w której znalazło się jego stado, dlatego wpada na kolejny pomysł – postanawia wyruszyć do miasta i odnaleźć gospodarza. Wyprawa małej owieczki do ogromnej metropolii obfitować będzie w wiele zaskakujących przygód. Czy uda mu się sprowadzić farmera bezpiecznie do domu?
„Baranek Shaun. Film” to kultowa animacja, która zachwyca wiele pokoleń widzów. W 2016 roku otrzymała nominację do Oscara i Złotego Globu w kategorii „Najlepsza animacja długometrażowa”!