Baranek Shaun. Film

Niepokorny baranek ponownie rozbawi Was do łez! Shaun wyrusza w pełną przygód podróż do miasta, aby odnaleźć swojego gospodarza. 

PULS2
  • Baranek Shaun. Film
    sobota, 23 stycznia, 16:407 80 min.

Opis

Niepokorny baranek ponownie rozbawi Was do łez! Shaun wyrusza w pełną przygód podróż do miasta, aby odnaleźć swojego gospodarza. Niepokorny baranek Shaun jest zmęczony rutynową pracą na farmie, dlatego postanawia wziąć dzień wolny. Wpada na genialny plan „tymczasowej ucieczki” i błyskawicznie zaczyna wprowadzać go w życie. Niestety po początkowych sukcesach, nagle na farmie dochodzi do wypadku, a gospodarz trafia do szpitala! Owce bardzo szybko zdają sobie sprawę, że życie bez niego nie należy do najłatwiejszych i zaczynają bardzo tęsknić za swoim opiekunem. Baranek Shaun czuje się odpowiedzialny za sytuację, w której znalazło się jego stado, dlatego wpada na kolejny pomysł – postanawia wyruszyć do miasta i odnaleźć gospodarza. Wyprawa małej owieczki do ogromnej metropolii obfitować będzie w wiele zaskakujących przygód. Czy uda mu się sprowadzić farmera bezpiecznie do domu? „Baranek Shaun. Film” to kultowa animacja, która zachwyca wiele pokoleń widzów. W 2016 roku otrzymała nominację do Oscara i Złotego Globu w kategorii „Najlepsza animacja długometrażowa”!

Zobacz również

Mambo, Lula i piracisobota, 23 stycznia, 10:55

Włączcie telewizory i przeżyjcie wspaniałe przygody razem z Lulą i Mambo! Przygotujcie się na wielkie emocje i wspaniałą zabawę. 

Mambo, Lula i piraci