Zaczarowany świat Belli

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać.

PULS2
  • Zaczarowany świat Belli
    niedziela, 26 stycznia, 9:35D7 65 min.

Opis

Kolejne przygody Belli w fantastycznej animacji Disneya Zaczarowany świat Belli! Tym razem zobaczymy trzy opowieści, a każda niesie ze sobą głębsze przesłanie.

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać i często pomagają Belli i Bestii. Piękna jest pokłócona z Bestią, a magiczne przedmioty pragną załagodzić spór pomiędzy nimi. Bella otrzymuje list z przeprosinami podpisany przez Bestię i wszystko zaczyna się powoli układać. Niestety podczas wspólnego czytania książek wychodzi na jaw, że list nie był wysłany przez Bestię, a jego autorami była księga, pióro i papier listowy. Zdenerwowany Bestia postanawia wygnać ich z zamku i zabrania komukolwiek im pomóc, czy jednak jego złość jest tak silna, że wygra z przyjaźnią? Czy może jego serce, skrywane pod tą przerażającą postacią, jest w rzeczywistości pełne miłości? Czekają na Was również inne przygody Pięknej i Bestii, z których dowiecie się co nieco o miłości, szacunku i przebaczeniu.

Zobacz również

Goofy na wakacjachdzisiaj, 18 stycznia, 12:10

Goofy ma syna Maxa, który jest nastolatkiem. Zbliżają się wakacje, ale Max nie jest z tego powodu zadowolony, ponieważ zakochał się w Roxanne.

Goofy na wakacjach

Lucky Luke: Ballada o Daltonachdzisiaj, 18 stycznia, 13:50

Strach się bać! Daltonom znowu udaje się uciec z więzienia! Jednak Lucky Luke już ma plan jak ich odnaleźć… Emocje gwarantowane!

Lucky Luke: Ballada o Daltonach

Rogate ranczodzisiaj, 18 stycznia, 18:35

Barwna, przezabawna animacja z przebojowymi scenami akcji i znakomitą muzyką, którą stworzył zdobywca Oscara – kompozytor Alan Menken! 

Rogate ranczo