Zaczarowany świat Belli

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać.

PULS2
  • Zaczarowany świat Belli
    sobota, 8 sierpnia, 11:20D7 65 min.

Opis

Kolejne przygody Belli w fantastycznej animacji Disneya Zaczarowany świat Belli! Tym razem zobaczymy trzy opowieści, a każda niesie ze sobą głębsze przesłanie.

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać i często pomagają Belli i Bestii. Piękna jest pokłócona z Bestią, a magiczne przedmioty pragną załagodzić spór pomiędzy nimi. Bella otrzymuje list z przeprosinami podpisany przez Bestię i wszystko zaczyna się powoli układać. Niestety podczas wspólnego czytania książek wychodzi na jaw, że list nie był wysłany przez Bestię, a jego autorami była księga, pióro i papier listowy. Zdenerwowany Bestia postanawia wygnać ich z zamku i zabrania komukolwiek im pomóc, czy jednak jego złość jest tak silna, że wygra z przyjaźnią? Czy może jego serce, skrywane pod tą przerażającą postacią, jest w rzeczywistości pełne miłości? Czekają na Was również inne przygody Pięknej i Bestii, z których dowiecie się co nieco o miłości, szacunku i przebaczeniu.

Zobacz również

Barbie: Gwiezdna przygodasobota, 8 sierpnia, 12:45

Tym razem zobaczymy Barbie w roli kosmicznej księżniczki. Dziewczyna uwielbia przemierzać kosmos na swojej superszybkiej deskorolce.

Barbie: Gwiezdna przygoda

Księżniczka łabędzi i piracisobota, 8 sierpnia, 14:15

Pełna przygód animacja o odważnej księżniczce, która marzy o tym, aby zostać prawdziwym piratem!
Rodzice Alise wyjechali na wakacje, więc dziewczynka...

Księżniczka łabędzi i piraci

Mała Syrenka II: Powrót do morzasobota, 8 sierpnia, 18:30

Chociaż Ariel od lat wmawia swojej córeczce, że Atlantyka to tylko stara legenda, księżniczka Melodia pragnie stać się częścią podwodnego świata.

Mała Syrenka II: Powrót do morza