Jesteś tutaj

Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki

Strona główna

Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki

Postacie

Opis

Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2014

Dorotka zostaje wezwana przez Stracha na wróble, Tchórzliwego Lwa i Blaszanego Drwala do zaczarowanej krainy znajdującej się po drugiej stronie tęczy. Na miejscu dziewczyna odkrywa, że pod jej nieobecność władzę nad Oz przejął złośliwy i przebiegły Błazen, brat Złej Czarownicy. Tylko Dorotka jest w stanie go powstrzymać. Jednak żeby tak się stało, musi udać się w daleką i niebezpieczną podróż do Szmaragdowego Grodu. Po drodze spotka również wiele wspaniałych osób – starych znajomych i nowych sojuszników.

Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki to piękna animacja dla całej rodziny. Razem z Dorotką i jej przyjaciółmi poczujcie magię, uwierzcie w marzenia i przeżyjcie wielką przygodę!

Konkursy/h1>

Polecamy również

Pingwiny z Madagaskaru

Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku.

Pingwiny z Madagaskaru

Alvinnn!!! I wiewiórki (S2)

„Alvinnn!!! I wiewiórki” to podróż roller coasterem po fascynującym świecie muzyki, śmiechu i przygód sześciu przesympatycznych i bardzo ruchliwych wiewiórek.

Alvinnn!!! I wiewiórki

Psi patrol (S3)

Serial "Psi patrol" przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt – Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye, które wspólnie z...

Psi patrol

Bob Budowniczy (S2)

Bob Budowniczy i maszyny są ponownie gotowi do pracy! Podejmą się każdego wyzwania. Bob i jego załoga zarażają...

Bob Budowniczy

Strażak Sam (S10)

Serial animowany dla najmłodszych. Przedstawia losy dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół z miasteczka Pontypandy...

Strażak Sam

Tomek i przyjaciele (S17)

Tomek i przyjaciele to niezwykły serial animowany uwielbiany przez dzieci z całego świata. Wspaniała animacja, która promuje najważniejsze wartości… przyjaźń, współpracę, ale też zabawę. 

Tomek i przyjaciele

Gumisie (S4)

Gumisie to mityczne stworzenia, potomkowie Wielkich Gumisiów, którzy w tajemnicy przed ludźmi zamieszkują las. Za zadanie mają strzec Wielkiej Księgi...

Gumisie

Przygody Bolka i Lolka

Przygody dwóch braci - Bolka i Loka - którzy każdego dnia przeżywają niezapomniane chwile przemierzając świat w poszukiwaniu wrażeń i przygód...

Przygody Bolka i Lolka

Straszne historie Maszy

Sympatyczna, choć nieco niesforna Masza powraca! Dziewczynka na nowe zacznie opowiadać historie, które pomogą przezwyciężyć dziecięce lęki! 

Straszne historie Maszy

Klinika dla pluszaków

Przepiękny serial animowany produkcji Disneya. Opowiada przygody sześcioletniej Dottie McStuffins, która prowadzi...

Klinika dla pluszaków