Przypadki Cezarego P.

„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego - Cezarego P.

Oglądaj w

TV Puls
  • Ksiądz (odc. 10)
    środa, 10 czerwca, 3:1512 30 min.

W najbliższym odcinku

Ksiądz (odc. 10)

Mieszkanie Cezarego P. zostaje okradzione. Okazuje się, że w kamienicy pojawia się Ksiądz, którego Cezary podejrzewa o kradzież. Wydaje mu się, że to jedynie przebieraniec. Tomaszek, będący ministrantem, uświadamia mu, że to jednak prawdziwy Ksiądz. Cezary nie wie jak wybrnąć z tej sytuacji. W kamienicy pojawia się policjant, który bada całą sprawę. Wtedy, rozpoczyna się prawdziwa komedia pomyłek!

Opis

„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego – Cezarego P. – inspirowane tym, jak postrzegają aktora media plotkarskie. Tytułowy bohater to dawna ikona polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Po tym jak traci majątek i wpada w tarapaty Cezary P. musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam zaczyna zupełnie nowe życie: poznaje piękną Agatę (Joanna Orleańska) i jej złośliwego synka oraz dwóch miejscowych pijaczków – Bogusia i Zenka. W powrocie na szczyt Cezaremu P. pomaga szefowa agencji aktorskiej Irena (Małgorzata Rożniatowska), która zmusza go do przyjmowania kompromitujących ról. Głównego bohatera wspiera też Łukasz (Piotr Zelt) – agent i przyjaciel Cezarego P. Za Cezarym P. ciągną się jednak duchy przeszłości – była żona Magda (Marieta Żukowska) oraz nastoletnia córka Kinga (Kamila Kobic), które nie pozwalają mu zapomnieć o dawnym życiu i związanych z nim problemach.

Zobacz również