CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Trzeci sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając...

PULS2
  • Werewolves (odc. 11, sezon 6)
    poniedziałek, 28 stycznia, 21:0016 45 min.
  • Daddy's Little Girl (odc. 12, sezon 6)
    poniedziałek, 28 stycznia, 22:0016 45 min.
  • Kiss Kiss, Bye Bye (odc. 13, sezon 6)
    wtorek, 29 stycznia, 21:0016 45 min.

W najbliższym odcinku

Werewolves (sezon 6, odc. 11)

Zespół próbuje rozwiązać zagadkę zamordowania człowieka, który cierpiał na syndrom nadmiernego owłosienia. Poszlaki wskazują na obecną wśród mieszkańców Las Vegas wiarę w istnienie wilkołaków. Sprawa prowadzi śledczych do bliźniaczej siostry ofiary, która cierpi na to samo schorzenie, jednak żyje w odosobnieniu. Ale to właśnie ona, a nie matka, która sfingowała własną śmierć, aby uwiarygodnić porzucenie dzieci, może być kluczem do rozwiązania zagadki. Innym tropem są długi, które pozostawił zmarły.

Daddy's Little Girl (sezon 6, odc. 12)

Zespół prowadzi śledztwo w sprawie napaści na motocyklistę, którego pchnięto nożem. Jego przyjaciółka, mimo młodego wieku, miała w zwyczaju spotykać się ze starszymi mężczyznami. Nick i Catherine zajmują się sprawą wypadku samochodowego, w wyniku którego zginęła młoda kobieta. Niespodziewanie okazuje się, że sprawa może być powiązana z porwaniem Nicka.

Kiss Kiss, Bye Bye (sezon 6, odc. 13)

Szósty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.

Killer (sezon 6, odc. 14)

Zespół jest na tropie byłego więźnia, który chciał wyrównać rachunki i popełnił kolejne morderstwo. Uciekając z miejsca zbrodni, Karl Cooper, znany jako "Red", potrącił dziewczynę, Ally Sullivan. Sprawa jednak nie jest oczywista. Wkrótce detektywi znajdują zwłoki Reda.

Pirates of the Third Reich (sezon 6, odc. 15)

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa córki lady Heather, której ciało znaleziono porzucone na środku pustyni.

Up in Smoke (sezon 6, odc. 16)

Detektywi powracają do sprawy zabójstwa z udziałem nastolatki.

I Like to Watch (sezon 6, odc. 17)

Filmowcy realizujący reality show śledzą każdy ruch detektywów podczas pierwszych czterdziestu ośmiu godzin śledztwa, gdy poszukują oni napastnika, który zaatakował agentkę nieruchomości. Nagrania pokazują, w jaki sposób zespół Grissoma krok po kroku rozpracowuje elementy łamigłówki. Autorom udaje się pokazać, że każdy z członków grupy inaczej radzi sobie z wymaganiami, które niesie ze sobą ich profesja.

Unusual Suspect, The (sezon 6, odc. 18)

Na boisku szkolnym zostaje znalezione ciało szkolnej królowej piękności - siedemnastoletniej Stacy Vollmer. Obrażenia wskazują, że umarła w skutek wylewu krwi do mózgu po uderzeniu w głowę. Zespół kryminologów przybywa do szkoły, by rozwiązać sprawę. Po aresztowaniu jednego z podejrzanych, do śledczych zgłasza się siostra zatrzymanego i przyznaje się do winy. Tymczasem ktoś inny próbuje całą winę zrzucić na chłopaka ofiary, zostawiając auto Stacy pod jego domem.

Opis

Trzeci sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw. Kierownikiem zespołu jest Gil Grissom, samotnik i ekscentryk, ceniony przez podwładnych za niesamowitą wiedzę. Do jego zespołu należą: Catherine Willows, była striptizerka i samotna matka, która stara się pogodzić pracę z macierzyństwem, Nick Stokes i Warrick Brown, zawsze gotowi podjąć nowe wyzwanie, Sara Sidle, najmłodsza z drużyny i kapitan Jim Brass z wydziału zabójstw. Pomagają im: technik laboratoryjny Greg Sanders, koroner dr David Robbins i sierżant O'Riley. Ciekawostką jest fakt, że scenariusz poszczególnych odcinków powstał na podstawie autentycznych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania na miejscach zbrodni.