Zbuntowany anioł

Milagros jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie...

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 110)
    dzisiaj, 11 grudnia, 7:00
  • Zbuntowany anioł (odc. 111)
    jutro, 12 grudnia, 7:00
  • Zbuntowany anioł (odc. 112)
    czwartek, 13 grudnia, 7:00

Oglądaj online

Pełne odcinki

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 109)

Milagros przekonuje Ivo żeby został ojcem chrzestnym. Ivo ma ważną kolację, zaprasza na nią Mili.

Zbuntowany anioł (odc. 110)

Ivo znów łamie serce Mili. Chamuco oskarża Ramona o to, że trzyma go z daleka od Glorii. Vicky ma obsesję na punkcie Rocky’ego. Ivo pyta Mili czy pójdzie z nim do jego biura. Bobby radzi Ivo, by spędził kilka dni za miastem. Rocky myśli nad tym jak stać się milionerem i poślubić Victorię. Luisa dorzuca tabletki nasenne do herbaty Mili. Mili zostaje oskarżona o alkoholizm.

Zbuntowany anioł (odc. 111)

Ivo próbuje się zbliżyć do Florencji, ale ta go unika. Milagros buntuje się przeciwko Luisie. Milagros powoduje wypadek, jednak to Ivo będzie musiał ponieść jego konsekwencje.

Zbuntowany anioł (odc. 112)

Ivo biegnie za Milagros i nieoczekiwanie znajduje się w bardzo niezręcznej sytuacji. Florencja odwiedza mieszkanie Ivo i udaje im się dojść do porozumienia. Ivo i Mili wybierają się na kręgle: przegrany będzie musiał spłacić swój dług.

Zbuntowany anioł (odc. 113)

Ivo przegrywa grę z Milagros. Następnie idzie zobaczyć się z Florencją. Dziewczyna myśli, że Ivo ma narzeczoną. Ivo przez jeden dzień pracuje jako kamerdyner, co niezwykle bawi Milagros. Do willi przyjeżdżają goście. Florencja jest zszokowana, gdy widzi, że Ivo jest lokajem.

Zbuntowany anioł (odc. 114)

Domenico Rizzo odwiedza dom Di Carlo. Florencja widzi Ivo w stroju kamerdynera i myśli, że ją okłamał. Rocky próbuje na Victorii nowych sztuczek. Wszyscy w willi sądzą, że Bernardo ma dziewczynę. Damian chce kupić dyskotekę. Milagros przegrywa z Ivo i za karę musi spędzić z nim noc na jego łódce.

Zbuntowany anioł (odc. 115)

Ivo mści się na Milagros. Wszyscy pytają Bernardo o jego dziewczyno. Federico wyrzuca Damiana z firmy. Marina mówi Ivo, że Florencja kocha Bernardo. Luisa martwi się o zdrowie Damiana. Florencja policzkuje Ivo. Pablo opuszcza willę.

Zbuntowany anioł (odc. 116)

Damian udaje, że jest poważnie chory. Planuje odzyskać swoją pozycję w firmie. Luisa jest załamana. Lito zostaje zaproszony do willi, myśląc, że to dom Towela. Luisa myśli, że Lito to syn ambasadora USA. Ivo i Bobby zostają zaproszeni na kolację do Florencji. Będzie tam także Domenico Rizzo.

Zbuntowany anioł (odc. 117)

Mili jest rozczarowana zachowaniem Ivo. Ivo spotyka się z Domenico u Florencji. Ten straszy Ivo. Mili, Lina i Gloria sprzedają parasolki. Ivo próbuje uciec od Florencji. Marina mówi jej, że musi coś zrobić w związku z Ivo. Wszyscy w wilii sądzą, że Bernardo spotyka się z Florencją.

Zbuntowany anioł (odc. 118)

Milagros szuka schronienia w klasztorze, po tym jak zobaczyła Ivo całującego się z Florencją. Victoria ma obsesję na punkcie Rocky’ego. Federico podejrzewa, że Damian kłamie w kwestii choroby. Mili uświadamia sobie, że musi walczyć o Ivo i wkracza na teren wroga.

Zbuntowany anioł (odc. 119)

Florencja zatrudnia Milagros. Rocky planuje założenie nowej działalności. Dr. Basile potwierdza, że Damian umiera. Milagros spotyka się z Ivo i jest zaskoczona jego zachowaniem.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności