Jesteś tutaj

Zbuntowany anioł

Odcinki

 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 254Wszyscy w willi martwią się o Ivo i Milagros. Mili ratuje życie Ivo. Odkrywa jak bardzo Ivo ją kocha. Wracają razem do domu. Pilar mówi Luisie, że to Milagros postrzeliła Ivo. Pilar stara się niedopuszczać Milagros do Ivo. Mili obwieszcza, że kocha Ivo nad życie. Ivo to słyszy.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 255Milagros nie słucha Pilar. I tak chce się zobaczyć z Ivo. Ktoś zostawia na jej łóżku kwiaty i list. Luiza organizuje przyjęcie dla swoich przyjaciół. Milagros chce zrujnować jej imprezę. Rocky jedzie do Victorii, do Paryża.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 256Ivo wysyła Milagros kwiaty. Siostra Chubby przyznaje się Mili, że chce zerwać swoje śluby. Ojciec Manuel jest zaskoczony słysząc to. Federico i Ripetti zastawiają pułapkę na Ivo. Milagros otrzymuje więcej wiadomości. Cieszy ją, gdy odkrywa, kto za nimi stoi.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 257Milagros jest bardzo szczęśliwa. Jej relacja z Ivo rozwija się. Socorro i Gloria zdają sobie sprawę z tego, że muszą coś zmienić w swoich związkach z Ramonem i Chamuco. Pablo wciela w życie swój plan zniszczenia Ivo. Ivo mówi Milagros, że nie może jej poślubić. Jest zszokowana.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 258Milagros myśli, że Ivo znowu ją oszukał. Wkrótce wyjaśnia jej dlaczego nie mogą się pobrać. Ktoś wysyła kwiaty i wiadomość do Marty. Milagros chce by Ivo wyjawił jej prawdę o Marcie, jest jednak zaskoczona gdy słyszy jak jest naprawdę.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 259Ivo pyta Milagros dlaczego tak dziwnie się zachowuje. Bernardo mówi Milagros, że popełnia wielki błąd w związku z Ivo. Pablo czuje się winny wobec Milagros. Socorro odkrywa sekretnego wielbiciela. Ivo prosi Milagros o rękę. Mili się zgadza.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 260Z okazji urodzin Ivo odbywa się impreza w dyskotece. Angelica i Milagros mają dla niego prezent – niespodziankę. Federico spotyka się z Gustavo. Po tym spotkaniu Federico jest zaniepokojony. Socorro jest w ciąży.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 261Angelica i Ivo nie mogą zrozumieć co dzieje się z Milagros. Następnego dnia Milagros zdaje sobie sprawę co tak naprawdę się wydarzyło i idzie się zmierzyć z Luisą. Do Ivo przychodzi gość specjalny – Nestor. Luisa jest zaskoczona, gdy odkrywa że Nestor nie przyszedł sam. Jest w towarzystwie swojej nowej żony. Federico jest zmuszony, by zaakceptować małżeństwo Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 262Milagros jest szczęśliwa, mimo że przeraża ją wizja małżeństwa. Ivo odkrywa, że został zdradzony przez Pablo I Federico. Milagros mówi Federico, że nie chce ojca pełnego nienawiści. Ivo jest zasmucony, Mili stara się go pocieszyć.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 263Milagros martwi wizja małżeństwa. Postanawia samotnie spędzić kilka dni w klasztorze. Ivo myśli, że to on jest problemem. Angelica sugeruje, że powinien dać Milagros kilka dni do namysłu. Federico przeprasza Milagros. Zaskakuje ją też tam Ivo.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 264Mili i Ivo, podczas meczu piłki nożnej grają w przeciwnych drużynach. Mili naświetl Ivo sytuację finansową rodziny. Luisa też dowiaduje się, że rodzina jest na skraju bankructwa.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 265Mili i Ivo przeżywają najszczęśliwsze chwile w swoim życiu. Ivo spotyka się z Gustavo, by potwierdzić finansową sytuację swojej rodziny. Marina odkrywa, że jej ojciec wciąż żyje. Żąda od Pabla wyjaśnień. Milagros doprowadza do konfrontacji Marthy i Bernarda. Federico decyduje się odebrać sobie życie.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 266Ivo ratuje Federico życie. To wydarzenie zbliża ich do siebie. Milagros wierzy w to, że Ivo ją kocha, mimo wszystko obawia się małżeństwa. Angelica ma pomysł, jak pomóc Mili przełamać jej strach. Federico i Luisa przeprowadzają poważną rozmowę. Ivo jest w szoku, gdy słyszy propozycję Pilar, która chce przyjść na ratunek jego rodzinie.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 267Angelica myśli, że Mili spodziewa się dziecka. Mówi o tym Ivo, którego bardzo cieszy ta nowina. Dopiero potem Milagros wyjaśnia, dlaczego skłamała. Ivo jest zmartwiony sytuacją swojej rodziny. Milagros dowiaduje się o propozycji Pilar, opuszcza willę. Pilar cieszy się, że Ivo jest wreszcie jej.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 268Milagros ucieka do klasztoru. Pilar i Luisa cieszą się, że wreszcie udało im się pokonać Milagros. Angelica opuszcza willę. Luisa odwiedza Mili w klasztorze. Mili i Ivo odnajdują w końcu Angelicę. Bernardo podejmuje ważną decyzję. Ivo i Pilar mają coś do ogłoszenia.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 269Pilar jest zraniona i poprzysięga zemstę na Ivo. Federico cieszy się z tego, że nie straci ani firmy ani domu. Pilar niszczy suknię ślubną Milagros. Pilar jest wściekła i obiecuje Mili, że nigdy nie pozwoli jej poślubić Ivo. Ivo ma nowe nazwisko – od teraz nazywa się Ivo Miranda. Prosi Pilar, by opuściła willę. Zostaje porwany. Potwierdzają się największe obawy Milagros.
 • Zbuntowany aniołsezon 1, odc. 270Ivo zaginął. Pilar przywiązuje go do łóżka. Ivo uświadamia sobie, że Pilar oszalała. Dziewczyna dzwoni do Milagros i przekazuje jej instrukcje, których musi przestrzegać, by uratować Ivo życie. W końcu Ivo udaje się uwolnić. Matka Milagros dziękuje ojcowi Manuelowi za dochowanie tajemnicy. Ivo i Mili pobierają się.

Postacie

Opis

Zbuntowany anioł
Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
Argentyna
,
Rok produkcji: 
1998
Góra strony
12

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Obsada

Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral

Wideo

Konkursy/h1>

Video