Zbuntowany anioł

Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros, która wychowywała się u sióstr zakonnych oraz bogatego młodzieńca Ivo.

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 162)
    dzisiaj, 21 lutego, 7:0012 40 min.
  • Zbuntowany anioł (odc. 163)
    jutro, 22 lutego, 7:0012 40 min.
  • Zbuntowany anioł (odc. 164)
    poniedziałek, 25 lutego, 7:0012 45 min.

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 161)

Ivo żąda od Milagros, by zdradziła mu, czemu go pocałowała. Po śmierci ojca, Florencja zaczyna atakować Milagros. Gloria nalega, by Milagros opuściła willę. Sergio i Milagros postanawiają wybrać się na weekend do Bariloche. Damian straszy Federico. Ivo jest zaskoczony tym, że Sergio i Milagros wybrali się na romantyczną kolację. Ivo przyznaje się Milagros do błędu.

Zbuntowany anioł (odc. 162)

Ojciec Manuel i Towel przygotowują niespodziankę dla Milagros – boisko piłkarskie zostanie nazwane „Cholito”. Rocky próbuje rodzielić Bobbyego i Victorię. Federico mówi Ivo, że nie ma dla niego miejsca w firmie. Sergio i Milagros jadą do Bariloche.

Zbuntowany anioł (odc. 163)

Florencja odkrywa, że Ivo ma zamiar wybrać się do Bariloche żeby zobaczy się z Ivo. Angelica odkrywa medalion, który zostawiła Milagros i uświadamia sobie, że jest ona jej wnuczką. Bernardo jest zszokowany odkryciem Angelici. Błaga ją by nie mówiła Mili prawdy. Damian obmyśla plan, żeby pozbyć się Marthy. Sergio i Mili spędzają wspaniały czas w Bariloche.

Zbuntowany anioł (odc. 164)

Socorro mówi Chamuco, że martwi się o Glorię. Milagros i Sergio wracają z Bariloche. Berdardo mówi Federico, że Angelica odkryła prawdę. Federico straszy Angelicę, że popełni samobójstwo, jeśli powie prawdę Milagros. Angelica zbiera całą rodzinę, by ujawnić prawdę, ale w ostatniej chwili zmienia zdanie. Mili, Rocky i Damian organizują wieczór mambo w dyskotece.

Zbuntowany anioł (odc. 165)

Milagros wystawia się na aukcję podczas zbiórki dobroczynnej w dyskotece. Zwycięzca wygra z nią taniec. Ivo i Sergio biją się o taniec z Milagros. Milagros postanawia zatańczyć i z jednym i z drugim. Następnego ranka, Ivo i Sergio znajdują się w niekomfortowej sytuacji. Gloria potwierdza, że jest w ciąży. Florencja, nie przestaje atakować Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 166)

Florencja odrzuca propozycję Milagros, żeby Ivo poddać testowi. Lina i Milagros kłócą się o to, która zostanie matką chrzestną dziecka Glorii. Florencja otrzymuje szokującą niespodziankę. Milagros mówi ojcowi Manuelowi, że Gloria spodziewa się dziecka. Sergio ma niespodziewaną prośbę do Angelici. Ivo zastawia pułapkę na Milagros, po to by spędzić z nią kilka chwil sam na sam.

Zbuntowany anioł (odc. 167)

Sergio denerwuje się widząc jak Ivo całuje Milagros. Angelica sprawia Sergio niespodziankę. Andrea przygotowuje pułapkę na Federico, chce sprawić, by ten rzucił Luisę. Nestor potwierdza plotki o Federico.

Zbuntowany anioł (odc. 168)

Matka przełożona umiera, a Rosi dowiaduje się, że jej córka żyje. Florencja słyszy jak Ivo mówi Mili, że ją kocha mimo tego, że jest żonaty. Pablo otrzymuje dziwny prezent ślubny. Rosi udaje się do willi. Berdnardo jest zszokowany, widząc swoją siostrę. Ivo wścieka się, kiedy dowiaduje się, że Sergio zaprosił Milagros na kolację.

Zbuntowany anioł (odc. 169)

Rosi jest przekonana, że Gloria jest jej córką, jednak Bernardo mówi jej, że jest nią Milagros. Ramon i Pepe wracają do willi. Florencja słyszy, jak Damian obarcza Federico winą za śmierć Rizzo. Rosi składa Milagros propozycję. Milagros wyznaje prawdę Bernardo.

Zbuntowany anioł (odc. 170)

Rosi składa Sergio propozycję. Gloria mówi Lidii, że będzie miała dziecko. Sergio daje Ivo prezent. Costa martwi się o nową pracę Sergio. Pablo mówi Ivo, że Florencja spotkała się z Marcelo w apartamencie. Angelica przechodzi załamanie. Florencja chce, by Ivo opuścił apartament. Angelica wspomina o kobiecie ze snów.

Zbuntowany anioł (odc. 171)

Milagros zajmuje się Angelicą. Ivo prosi ojca Manuela, by pomógł mu odzyskać Milagros. Rosi przyznaje się przed ojcem Manuelem, że jest matką Milagros. Bernardo mówi Angelice, że widział Rosario. Florencja oskarża Pablo, jednak broni go Marina. Ivo odrzuca rezygnację Sergio. Angelica i Rosario znowu się spotykają. Florencja prosi Milagros o pomoc.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności