Zbuntowany anioł

Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros, która wychowywała się u sióstr zakonnych oraz bogatego młodzieńca Ivo.

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 250)
    dzisiaj, 25 czerwca, 5:5012 40 min.
  • Zbuntowany anioł (odc. 251)
    jutro, 26 czerwca, 5:5012 40 min.
  • Zbuntowany anioł (odc. 252)
    czwartek, 27 czerwca, 5:5012 40 min.

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 249)

Mili dziękuje za pomoc Ivo. Rocky i Ramon kłócą się. Milagros zanosi prezent Ivo, czeka tam na nią niespodzianka.

Zbuntowany anioł (odc. 250)

Milagros bierze udział w kłótni Ivo i Federico. Angelica stara się wyjaśnić sytuację między swoim synem a wnukiem. Ivo i Milagros decydują się zostać przyjaciółmi. Pilar jest wściekła na zachowanie Ivo. Milagros zastawia pułapkę na Ivo.

Zbuntowany anioł (odc. 251)

Ivo odkrywa zasadzkę Milagros, która ma go pogrążyć. Angelica mówi Ivo, że on i Milagros nigdy nie będą przyjaciółmi. Pracownicy willi postanawiają wybrać się na ryby. Pilar i Ivo dołączają do nich. Tajemniczy inwestor dzwoni do Ivo i Federico. Milagros mówi Pablo, żeby walczył o to, czego pragnie. Marina jest zawiedziona.

Zbuntowany anioł (odc. 252)

Marina nie chce znowu widzieć Pabla. Milagros bierze winę za to na siebie, jednak Marina mówi, że zna prawdę. Milagros decyduje się odejść. Marina próbuje ją powstrzymać, jednak Ivo prosi, by ta dała jej spokój.

Zbuntowany anioł (odc. 253)

Marina próbuje przekonać Milagros, by zmieniła zdanie. Walka pomiędzy Ivo i Milagros nasila się. Rocky zostaje zaproszony na polowanie, a Milagros wybiera się razem z nim. Ivo zostaje zaproszony na tą samą imprezę. W jej trakcie Ivo i Mili wdają się w kłótnię. Przypadkowy strzał powoduje tragedię.

Zbuntowany anioł (odc. 254)

Wszyscy w willi martwią się o Ivo i Milagros. Mili ratuje życie Ivo. Odkrywa jak bardzo Ivo ją kocha. Wracają razem do domu. Pilar mówi Luisie, że to Milagros postrzeliła Ivo. Pilar stara się niedopuszczać Milagros do Ivo. Mili obwieszcza, że kocha Ivo nad życie. Ivo to słyszy.

Zbuntowany anioł (odc. 255)

Milagros nie słucha Pilar. I tak chce się zobaczyć z Ivo. Ktoś zostawia na jej łóżku kwiaty i list. Luiza organizuje przyjęcie dla swoich przyjaciół. Milagros chce zrujnować jej imprezę. Rocky jedzie do Victorii, do Paryża.

Zbuntowany anioł (odc. 256)

Ivo wysyła Milagros kwiaty. Siostra Chubby przyznaje się Mili, że chce zerwać swoje śluby. Ojciec Manuel jest zaskoczony słysząc to. Federico i Ripetti zastawiają pułapkę na Ivo. Milagros otrzymuje więcej wiadomości. Cieszy ją, gdy odkrywa, kto za nimi stoi.

Zbuntowany anioł (odc. 257)

Milagros jest bardzo szczęśliwa. Jej relacja z Ivo rozwija się. Socorro i Gloria zdają sobie sprawę z tego, że muszą coś zmienić w swoich związkach z Ramonem i Chamuco. Pablo wciela w życie swój plan zniszczenia Ivo. Ivo mówi Milagros, że nie może jej poślubić. Jest zszokowana.

Zbuntowany anioł (odc. 258)

Milagros myśli, że Ivo znowu ją oszukał. Wkrótce wyjaśnia jej dlaczego nie mogą się pobrać. Ktoś wysyła kwiaty i wiadomość do Marty. Milagros chce by Ivo wyjawił jej prawdę o Marcie, jest jednak zaskoczona gdy słyszy jak jest naprawdę.

Zbuntowany anioł (odc. 259)

Ivo pyta Milagros dlaczego tak dziwnie się zachowuje. Bernardo mówi Milagros, że popełnia wielki błąd w związku z Ivo. Pablo czuje się winny wobec Milagros. Socorro odkrywa sekretnego wielbiciela. Ivo prosi Milagros o rękę. Mili się zgadza.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności