Zbuntowany anioł

Milagros jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie...

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 70)
    dzisiaj, 16 października, 8:00
  • Zbuntowany anioł (odc. 71)
    jutro, 17 października, 8:00
  • Zbuntowany anioł (odc. 72)
    czwartek, 18 października, 8:00

Oglądaj online

Pełne odcinki

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 70)

Andrea oskarża Milagros o zepchnięcie jej ze schodów, w wyniku czego poroniła. Ivo nie chce rozmawiać z Milagros. Andrea i Pablo świętują. Pablo mówi Ivo, że dziecko nie żyje, a Milagros celowo zepchnęła Andreę ze schodów. Firma Rocky’ego i Ramona okazuje się porażką. Ramon otrzymuje list od Leticii, z którego dowiaduje się, że Lina nie jest jego córką. Ivo prosi Milagros by opuściła willę.

Zbuntowany anioł (odc. 71)

Ramon mówi Linie, że nie jest jej ojcem. Milagros jest zdeterminowana, by zarobić wystarczająco dużo pieniędzy i opuścić willę. Milagros zabiera Victorię na dyskotekę. Ojciec Manuel mówi Federico, że to już najwyższy czas by wyjawił jej prawdę o tym, że jest jej ojcem.

Zbuntowany anioł (odc. 72)

Federico nakłania Luisę do przeproszenia Milagros. Andrea zmusza Ivo by zjadł z nią kolację w apartamencie. Milagros kradnie z willi telefony komórkowe, by potem sprzedać je na ulicy. Luisa chce zniszczyć Mili, odwiedza ojca Manuela. Andrea zjada kolację z Damianem, zamiast Ivo. Milagros jest zszokowana, kiedy dowiaduje się, że Andrea nigdy nie była w ciąży.

Zbuntowany anioł (odc. 73)

Milagros mówi Ivo, że Andrea nie była w ciąży. On jej jednak nie wierzy. Bobby organizuje imprezę z dwoma dziewczynami.

Zbuntowany anioł (odc. 74)

Milagros mówi Angelice, że mieszkańcy domu podjęli strajk. W domu panuje chaos. Damian kradnie książeczkę czekową Federico. Federico i Milagros dochodzą do porozumienia. Ivo słyszy jak Andrea mówi Federico, że nigdy nie była w ciąży.

Zbuntowany anioł (odc. 75)

Federico mówi Ivo, by zapytał matkę o prawdę związaną z jej własną ciążą. Federico nakrywa Damiana, próbującego ukraść pieniądze z jego konta bankowego. Lina namawia Mili, by zapomniała o Ivo i poślubiła Pablo. Wraca była dziewczyna Ivo – Pilar. Mili nakrywa Ivo jak się z nią całuje. Decyduje się zostać żoną Pablo.

Zbuntowany anioł (odc. 76)

Ivo przyznaje się Bobby’emu, że nie wie co robić w związku z Mili i Pilar. Mili nakrywa go jak całuje się z Pilar i oświadcza, że wychodzi za mąż za Pablo. Wszyscy są zaskoczeni.

Zbuntowany anioł (odc. 77)

Pilar, Ivo, Pablo i Mili idą razem na dyskotekę. Ivo całuje Mili na oczach Pablo. Dziewczyna go policzkuje. Podczas kolacji Ivo płacze i wyznaje, że kocha Mili całym swoim sercem. Ojciec Manuel martwi się o Mili.

Zbuntowany anioł (odc. 78)

Federico przeprasza Mili. Gloria musi opuścić zakon. Manuel prosi Mili by porozmawiała z szefem. Ivo jedzie do klasztoru szukać Mili.

Zbuntowany anioł (odc. 79)

Mili znajduje Federico nad grobem swojej matki. Ivo próbuje rozmawiać z Milagros, jednak ona go unika. Mili planuje zorganizować bal, by uratować upadający program dożywiania dzieci. Mili i dzieci jadą na kemping. Tam czeka na nią Ivo.

Zbuntowany anioł (odc. 80)

Ivo jest smutny, ponieważ Mili mu nie wierzy. Ivo wyznaje Pilar, że jest zakochany w Milagros. Za namową Bobby’ego, Ivo rozwiesza w salonie napis dla Milagros, jednak Pablo sprawia mu niespodziankę.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności