Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Opis

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza granice królestwa. Roszpunka na dobre pożegnała się z wieżą i odzyskała swoją upragnioną wolność. Teraz zamierza nadrobić stracony czas, dlatego porzuca królewskie obowiązki i wyrusza na wyprawę poza granice Korony! Razem z nią w kolorowej dorożce podróżują także Pascal i Maximus oraz jej nowa przyjaciółka, a zarazem opiekunka - Kasandra. W odkrywaniu świata poza murami towarzyszy jej również ukochany Julek, który będzie próbował zadać bardzo ważne pytanie… Czy Roszpunka przystanie na jego propozycję? Po drodze nieraz staną twarzą w twarz z niebezpieczeństwem i przeżyją mnóstwo niesamowitych przygód. Przygotujcie się na wielkie emocje!

Zobacz również

Zaczarowany świat Bellisobota, 8 sierpnia, 11:20

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać.

Zaczarowany świat Belli

Barbie: Gwiezdna przygodasobota, 8 sierpnia, 12:45

Tym razem zobaczymy Barbie w roli kosmicznej księżniczki. Dziewczyna uwielbia przemierzać kosmos na swojej superszybkiej deskorolce.

Barbie: Gwiezdna przygoda

Księżniczka łabędzi i piracisobota, 8 sierpnia, 14:15

Pełna przygód animacja o odważnej księżniczce, która marzy o tym, aby zostać prawdziwym piratem!
Rodzice Alise wyjechali na wakacje, więc dziewczynka...

Księżniczka łabędzi i piraci