Wielki film

Akcja filmu dzieje się podczas Dnia Niepodległości. Bohater zostaje nawiedzony przez trzy duchy, które zabierają go w patriotyczną podróż.

Opis

Obejrzyj niezwykle zabawny film inspirowany jedną z najpopularniejszych powieści wszechczasów - Opowieścią wigilijnąWielki film to produkcja, która zachwyca widzów na całym świecie humorem i świetną obsadą aktorską na czele z: Lesliem Nielsenem, Dennisem  Hopperem, Jamesem  Woodsem oraz z Jonem Voightem!

Znany filmowiec i aktywista - Michael Malone (Kevin Farley) chce zakończyć obchody Święta Niepodległości w całych Stanach Zjednoczonych. Malone ma antyamerykańskie poglądy i z sądzi, że zarówno przeszłość, jak i teraźniejszość Ameryki są niegodne jego obchodzenia. Co więcej, mężczyzna niedawno ukończył swój kolejny film zatytułowany - Umrzyjcie, amerykańskie świnie! i zdobył  dzięki niemu prestiżową nagrodę. Wkrótce po tym, mężczyzna widzi w telewizji przemówienie ówczesnego prezydenta USA, podczas którego, staje się coś niespodzianego! John F. Kennedy informuje Micheala z ekranu, że wkrótce nawiedzą go trzy duchy, które pomogą mu pokochać swój kraj na nowo i stać się prawdziwym patriotą! 

Zobacz również

Asterix Galdzisiaj, 17 listopada, 12:30

Nadchodzi Asterix i wielkie emocje! Dzielny Gal znowu wyruszy na pomoc przyjacielowi. Przed Wami mnóstwo humoru, zabawnych dialogów i akcji!

Asterix Gal

Żandarm w Nowym Jorkudzisiaj, 17 listopada, 13:50

Kiedy córka żandarma Cruchot w tajemnicy przed nim wyjeżdża do Nowego Jorku, może to oznaczać tylko kłopoty. „Żandarm w Nowym Jorku” to mnóstwo dobrej zabawy!

Żandarm w Nowym Jorku