Przygoda na Antarktydzie

Podczas antarktycznej wyprawy w poszukiwaniu meteorytu dochodzi do wypadku. Dodatkowo, niekorzystna pogoda zmusza uczestników ekspedycji.

Opis

Zapraszamy na chwytający za serce film – Przygoda na Antarktydzie, opowiadający wzruszającą historię inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami.  Na Antarktydę, w poszukiwaniu kawałka meteorytu przybywa profesor David McClaren (Bruce Greenwood).Mężczyzna zdaje sobie sprawę z panujących w tym czasie trudnych warunków atmosferycznych, dlatego prosi o pomoc Jerry’ego Shepherda (Paul Walker). Ma on przewieźć badacza i jego sprzęt na miejsce. Jerry do transportu wykorzystuje swój psi zaprzęg, w którego skład wchodzi 8 psów – Max, Maya, Shorty, Shadow, Dewey, Truman, Old Jack i Buck. Mężczyzna jest niezwykle przywiązany do swoich czworonożnych przyjaciół. Niespodziewanie w drodze powrotnej do bazy dochodzi do wypadku, podczas którego Shepherd niemal traci życie.  Co więcej, niekorzystna pogoda zmusza uczestników ekspedycji naukowej do ewakuacji z bazy na Antarktydzie. Niestety Jerry jest zmuszony pozostawić swe ukochane psy zaprzęgowe, aby przetrwać prawdopodobnie najtrudniejszą z dotychczasowych zim.. Mężczyzna jest pewien, że za kilka dni będzie mógł wrócić po swoje psy, więc przykuwa je łańcuchem w pobliżu bazy. Niestety jest to niemożliwe i czworonogi w niesamowicie ciężkich warunkach są zdane wyłącznie na siebie. Wkrótce Jerry podejmuje jednak decyzję, że za wszelką cenę chce ocalić swój zaprzęg.  Przed mężczyzną i jego psami wiele niebezpiecznych, ale i niesamowitych wydarzeń. Czy Jerry’emu uda się ocalić  swoich czworonożnych przyjaciół?

Zobacz również

Barbie i tajemnicze drzwidzisiaj, 12 lipca, 9:15

Barbie™ wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej niespodzianek.

Barbie i tajemnicze drzwi

Księga dżunglidzisiaj, 12 lipca, 10:50

Mowgli zostaje znaleziony przez watahę wilków, które postanawiają się nim zaopiekować. Wkrótce chłopak rozpoczyna pełną przygód wyprawę.

Księga dżungli

Pocahontaswczoraj, 11 lipca, 18:25

Nagrodzona Oscarem, przepiękna animacja Walta Disneya opowiada o miłości, wolności i poświęceniu. Młoda Indianka sprawia, że serce żołnierza zaczyna bić szybciej. 

Pocahontas