Karmazynowy przypływ

W Rosji za sprawą byłych żołnierzy Armii Czerwonej, dowodzonych przez nacjonalistę Radczenkę, wybucha bunt wojskowy. Światu grozi III wojna światowa.

Opis

W Rosji za sprawą byłych żołnierzy Armii Czerwonej, dowodzonych przez nacjonalistę Radczenkę, wybucha bunt wojskowy. Przejmują oni kontrolę nad wyrzutniami rakiet nuklearnych. Światu grozi III wojna światowa, więc Stany Zjednoczone wysyłają okręt podwodny Alabama, który ma kontrolować rosyjskie wody terytorialne. W końcu dowództwo okrętu dostaje od bazy rozkaz odpalenia rakiet. Jednak niespodziewanie podczas potwierdzenia rozkazu kontakt się urywa. Nie wiadomo czy Wywołuje to sporo problemów. Oficer Ron Hunter (Denzel Washington) zaczyna od tej pory zastanawiać się nad słusznością wydanego wcześniej rozkazu. Doprowadza to do konfliktu pomiędzy nim a komandorem Frankiem Ramseyem (Gene Hackman). Niedługo potem sytuacja zaczyna też dzielić resztę załogi. Jak zakończy się sytuacja?

Zobacz również

Noc rekinówdzisiaj, 6 czerwca, 23:45

Stań oko w oko z krwiożerczymi rekinami! „Noc rekinów” to horror o weekendzie nad jeziorem, który skończył się prawdziwą makabrą! 

Noc rekinów

Barbie w świecie gierjutro, 7 czerwca, 9:25

Barbie niespodziewanie zostaje wciągnięta do swojej ulubionej gry wideo, w efekcie czego zostaje jedną z postaci ścigających się na wrotkach. 

Barbie w świecie gier

Lis i Piesjutro, 7 czerwca, 10:45

„Lis i pies” to doskonała lekcja dla każdego na temat tego, jak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń. To kultowa animacja Disneya, którą musicie koniecznie zobaczyć!

Lis i Pies