Odtwórz zwiastun

Rodzinny interes

„Rodzinny interes” to serial, który ciekawi, bawi, intryguje – i co najważniejsze, zdobył serca widzów TV Puls. Co ich czeka w 4. sezonie? Jak zawsze:...

Oglądaj w

TV Puls
 • Trauma Ateka (odc. 135, sezon 4)
  dzisiaj, 8 marca, 16:00N12 45 min.
 • Ogrom miłości (odc. 136, sezon 4)
  dzisiaj, 8 marca, 17:00N12 45 min.

Oglądaj w

PULS2
 • Trauma Ateka (odc. 135, sezon 4)
  dzisiaj, 8 marca, 2:50N12 45 min.
 • Ogrom miłości (odc. 136, sezon 4)
  jutro, 9 marca, 3:30N12 45 min.

Oglądaj online

Postaci

ELA WRZOSEK

ELA WRZOSEK

(Katarzyna Taracińska-Badura)

Szefowa salonu „Bella Ella”, matka Mirelki

Razem z przyjaciółką Jolą prowadzi salon kosmetyczny „Bella Ella”, którego nazwa pochodzi od jej imienia. W salonie pomaga też ciotka Jadwiga, która lubi się wtrącać i „wszystko wie lepiej”, co często prowadzi do zabawnych sytuacji.

Więcej

W nowych odcinkach życie Eli diametralnie zmieni pewna nieoczekiwana sytuacja. Do tego dojdą miłosne zawirowania. Z pomocą przyjdzie jej Jola, która okaże się niezawodnym wsparciem.

DARIUSZ WITTER

DARIUSZ WITTER

(Dariusz Kordek)

Popularny aktor oraz udziałowiec w warsztacie Majewski i Wrzosek

Kocha dobre i drogie samochody. Często pojawia się w warsztacie „Majewski i Wrzosek”, gdzie zaangażował się w pracę przy oldtimerach. Połączył go romans ze szwagierką Elą – choć się rozstali, chciałby odzyskać Elę. Czy mu się uda?

OSKAR

OSKAR

(Artur Jasiński)

Pracownik „Bella Ella”

Barber z „Bella Ella”, w ostatnim sezonie odszedł z pracy. Kiedy przypadkiem spotka Elę w dość niecodziennej sytuacji, zacznie rozważać powrót do salonu. Wpierw tylko będzie chciał uporządkować swoje sprawy z przeszłości.

JOLA MAJEWSKA

JOLA MAJEWSKA

(Marta Zgutczyńska)

Żona Wojtka, matka Sebastiana

Wspólniczka Eli w salonie „Bella Ella”, bardzo dobra fryzjerka oraz powiernica klientek. Wyrozumiała i ciepła, pragnąca nieść pomoc, gdy inni są w potrzebie.

Więcej

W nowych odcinkach okaże się, czy wybaczy Wojtkowi zdradę czy zacznie układać swoje życie na nowo. Sporo wyzwań czeka ją także w relacjach z dorastającym synem Sebastianem, który będzie chciał się wyprowadzić z domu.

WOJCIECH MAJEWSKI

WOJCIECH MAJEWSKI

(Marek Krupski)

Mąż Joli i ojciec Sebastiana

Współwłaściciel warsztatu samochodowego „Majewski i Wrzosek”. Urokliwy, temperamentny, czasem porywczy.

Więcej

W nowych odcinkach zmartwień przysporzy mu zaginięcie jego matki, Bożeny. Będzie też starał się odzyskać swoją rodzinę. Czy Jola wybaczy mu zdradę i da mu drugą szansę?

VIOLETTA ZAJĄCZKOWSKA

VIOLETTA ZAJĄCZKOWSKA

(Magdalena Modra-Krupska)

Księgowa warsztatu samochodowego

Bardzo atrakcyjna, przesadnie eksponuje swoją kobiecość. Lubi robić wrażenie na mężczyznach - to daje jej poczucie pewności siebie. W rzeczywistości życie jej nie oszczędzało.

Więcej

Po rozstaniu z Wojtkiem i po śmierci swojego męża, a ojca Leny, Borysa, postanawia zacząć swoje życie od nowa. Pracuje, opiekuje się swoją córką, nastoletnią Leną. Boryka się z trudną sytuacją finansową, aż w końcu w jej życiu nastąpi nieoczekiwany przełom.

BOŻENA

BOŻENA

(Marta Klubowicz)

Matka Wojtka, siostra ciotki Jadwigi

Zaginiona matka Wojtka, prawdopodobnie została uprowadzona. Czy się odnajdzie i wróci szczęśliwie do rodziny?

CIOTKA JADWIGA

CIOTKA JADWIGA

(Teresa Gałczyńska)

Siostra Bożeny

Uwielbia wprowadzać swoje rządy w salonie „Bella Ella” – ma wiele pomysłów, które chętnie by wdrażała, co niejednokrotnie prowadzi do konfliktowych acz zabawnych spięć z Elą i Jolą.

DAWID

DAWID "DAWIDEK" RĄCZKA

(Patryk Janas)

Młodszy mechanik z warsztatu „Majewski i Wrzosek”

Wesoły i pogodny. Atrakcyjny, dobrze zbudowany, ma duże powodzenie u płci przeciwnej – choć już dawno znalazł „tę Jedyną”, Ewę. Idyllę zakłóca sprawa kryminalna, w którą wplątana była Ewa, przez co trafiła do aresztu. Czy ich miłość pokona tę trudną sytuację?

BRONISŁAW

BRONISŁAW "BRONEK" MAJCHEREK

(Roman Szczeblewski)

Mechanik z warsztatu „Majewski i Wrzosek”

Oddany swoim szefom, jest jak członek rodziny. Ma bardzo dobrą relację z młodszym mechanikiem, Dawidem, z którym się przyjaźni. Jego relacja z matką Dawida, Justyną, przerodziła się w uczucie - w ostatnim sezonie Bronek jej się oświadczył.

Więcej

W nowych odcinkach rozpoczną przygotowania do ślubu.

SEBASTIAN MAJEWSKI

SEBASTIAN MAJEWSKI

(Kamil Gut)

Syn Wojtka i Joli

Przed nim egzamin maturalny i sporo nauki – choć wolny czas najchętniej spędzałby ze swoją dziewczyną, Zosią. To prowadzi do konfliktów z Jolą, dlatego Seba chce się wyprowadzić i usamodzielnić. Czy jest gotowy na wejście w dorosłość?

MIRELLA WRZOSEK

MIRELLA WRZOSEK

(Marlena Burian)

Córka Eli i Ryśka

Po miłosnych zawirowaniach wciąż szuka "tego Jedynego". Czy uda jej się ponownie zwrócić na siebie uwagę Dawidka?

LENA

LENA

(Mia Krupska)

Córka Violi

Wspiera Violę jak może, ale też buntuje się, gdy Viola rozważa np. sprzedaż mieszkania. W ich życiu nastąpi nagły zwrot za sprawą jednego wydarzenia.

W najbliższym odcinku

Trauma Ateka (sezon 4, odc. 135)

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża wściekły Piotr z żoną Mileną. Ktoś namalował na ich samochodzie napis „MORDERCA”. Piotr jest opryskliwy wobec mechaników. Żona przeprasza za zachowanie męża i tłumaczy, że jest byłym policjantem – AT-ekiem, przez wiele lat brał udział w akcjach antyterrorystycznych. Właśnie przeszedł na rentę – podczas swojej ostatniej akcji, która zakończyła się niepowodzeniem, został postrzelony i dlatego ma niedowład jednej ręki. Od tego czasu zmaga się też z ogromną traumą. Dodatkowo ktoś go nęka. Czy Piotr poradzi sobie z trudną sytuacją? Tymczasem Jadwiga (Teresa Gałczyńska) wpada na pomysł, by w salonie piękności „Bella Ella” wprowadzić nową usługę – fitness twarzy. Wszystko dzięki wizycie Wietnamczyka, który pokazał Jadwidze, jak się wykonuje masaż twarzy. Jadwiga postanawia poćwiczyć na klientkach salonu, co przynosi nieoczekiwane konsekwencje. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) nadal skrywa swoją tajemnicę. Niestety, nie do końca jej się to udaje, ponieważ spotyka Oskara (Artur Jasiński), który zaczyna się domyślać sekretu Eli... Jak Ela wybrnie z tej sytuacji?

Ogrom miłości (sezon 4, odc. 136)

Klientką salonu „Bella Ella” jest Karolina – bardzo sympatyczna, dość pulchna projektantka zieleni. Dziewczyna z pasją opowiada fryzjerkom o Filipie – chłopaku, którego poznała w Internecie. Niespodziewanie, Filip dzwoni z wiadomością, że ma dość wirtualnych randek i postanowił do niej przyjechać. Karolina wpada w panikę, choć Jola (Marta Zgutczyńska) i Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) nie rozumieją dlaczego… Mechanik Bronek (Roman Szczeblewski) przeżywa kłopoty sercowe. Mężczyzna nie może przyzwyczaić się do nowych porządków, jakie w jego mieszkaniu wprowadza Justyna. W miłosnym raju pary pojawiają się pierwsze kłopoty. Czy zakochanym uda się je pokonać?

Wielkie nadzieje (sezon 4, odc. 137)

Klientami warsztatu „Majewski i Wrzosek” są dwaj przyjaciele: Krystian i Radosław. Za dwa dni córka Krystiana i syn Radosława biorą ślub i ojcowie chcą, by w ten uroczysty dzień ich samochody były w pełni sprawne. Jednak w aucie Krystiana mechanicy znajdują pociętą i poszarpaną suknię ślubną panny młodej. Krystian podejrzewa, że suknię zniszczyła jego młodsza córka. Dziewczyna jest zazdrosna o starszą siostrę. Panna młoda jest zrozpaczona. Z czasem dochodzi do kolejnych incydentów – ktoś ewidentnie sabotuje ślub. Tylko kto? W „Bella Ella” Jadwiga (Teresa Gałczyńska) naczytała się o jasnowidzach, którzy pomagają rozwiązywać policyjne śledztwa. Ciotka wpada na pomysł, że ktoś taki może pomóc odnaleźć jej zaginioną siostrę. Jedna z klientek salonu poleca Jadwidze jasnowidza, z którego usług sama korzystała. Ekscentryczna ciotka umawia się z nim w salonie. Czy jasnowidz wskaże miejsce przebywania Bożeny (Marta Klubowicz)? Tymczasem więziona w domku na działce Bożena próbuje kolejnej ucieczki. Czy tym razem jej się powiedzie?

Miłość nie wybiera (sezon 4, odc. 138)

Lekarka Beata przychodzi do salonu „Bella Ella” niemal codziennie. W końcu przyznaje się fryzjerkom, że tak częste wizyty są spowodowane tym, że jej mąż Artur i ich adoptowana córka Tamara nieustannie się kłócą i w domu nie da się wytrzymać. Fryzjerki doradzają Beacie co powinna zrobić, żeby ratować rodzinę. Wkrótce Beata dokona szokującego odkrycia na temat swoich bliskich. Pracująca w warsztacie księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska) ma kłopoty finansowe. Szansą na wyjście z długów jest sprzedaż mieszkania i kupno mniejszego. Poznany przez Violę w warsztacie Agent Nieruchomości sprowadza ją jednak na ziemię – zadłużone we frankach szwajcarskich mieszkanie jest praktycznie nie do sprzedania. Załamane Viola i Lena (Mia Krupska) wpadają na pomysł poszukania sublokatora.

Podróżnik (sezon 4, odc. 139)

Do miasteczka przyjeżdża Jacek - pięćdziesięcioletni obieżyświat, który nigdzie nie potrafi zagrzać miejsca na dłużej. W kawiarni, w której ma poprowadzić wieczór autorski na temat swojej kolejnej podróżniczej książki, poznaje Malwinę – dwa razy młodszą od siebie barmankę, która jest nim wyraźnie zafascynowana, i z którą zaczyna romansować. Sprawy komplikują się, kiedy Malwina okazuje się córką Kaliny – kobiety, z którą Jacek 25 lat wcześniej przeżył wakacyjny romans, i która wciąż czuje do niego słabość. Między kobietami dochodzi do otwartego konfliktu o mężczyznę. Jak zakończy się ta historia?

Spotkanie po latach (sezon 4, odc. 140)

W warsztacie „Majewski i Wrzosek” pojawia się Staszek. Mężczyzna właśnie kupił wymarzone auto, na które wydał wszystkie oszczędności. Nagle dostaje wiadomość na portalu społecznościowym – oto znalazł go ojciec, którego Staszek nie widział od dwudziestu pięciu lat. Staszek namawia swojego brata, Janka, do spotkania z tatą. Szybko okazuje się, że mężczyzna ma poważne kłopoty – jest hazardzistą i zadłużył się u lichwiarzy. Prosi synów o pożyczkę. Staszek jest skłonny pomóc ojcu, jego brat jest jednak sceptyczny, według niego ojciec może nie być tym, za kogo się podaje. Jaka jest prawda? Czy ojciec mężczyzn jest z nimi szczery? A może ktoś jeszcze próbuje rozegrać tu swoją intrygę? W salonie “Bella Ella” znów pojawia się Mefisto. Bandzior szuka Oskara (Artur Jasiński), grozi fryzjerkom. Tymczasem Jadwiga (Teresa Gałczyńska) próbuje odnaleźć człowieka, który zarysował auto jednej z klientek. Zapoczątkowany przez nią ciąg zdarzeń przyniesie nieoczekiwane skutki.

Męskie wychowanie (sezon 4, odc. 141)

Idąc do pracy, Jola (Marta Zgutczyńska) zauważa na podwórku 14-latka ze strzelbą, który mierzy do kota. Przerażona interweniuje, zostaje jednak powstrzymana przez ojca Kamila, Jana. Następnego dnia Kamil pojawia się w salonie „Bella Ella” z sympatyczną babcią. Chłopak musi obciąć całkowicie włosy, żeby udowodnić ojcu, że jest prawdziwym mężczyzną. Niedługo potem sytuacja z kotem się powtarza. Dlaczego Jan znęca się nad synem? Czy babcia stanie po stronie wnuczka? Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża klient z oldtimerem. Ku zdziwieniu Bronka (Roman Szczeblewski) samochód zaczyna do niego… przemawiać. Czy Bronek traci zmysły, a może oldtimer rzeczywiście jest nawiedzony? Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) zostaje wezwana do warsztatu w celu podpisania dokumentów i przeorganizowania statusu firmy. W warsztacie pojawia się Mirella (Marlena Burian), której Rysiek przepisał część warsztatu. Czy nowy układ wzmocni warsztat?

Niskorosła (sezon 4, odc. 142)

Do salonu „Bella Ella” przychodzi bardzo niska dziewczyna – 19-letnia Emilia, uczennica liceum hotelarskiego. Towarzyszy swojej koleżance Natalii, która chce sobie zrobić próbną fryzurę na studniówkę. Niestety, Emilia na studniówkę nie idzie, bo nie ma z kim… Joli (Marta Zgutczyńska) jest szkoda dziewczyny, próbuje więc namówić swojego syna Sebastiana (Kamil Gut), żeby z nią poszedł. Także Natalia myśli, jak pomóc koleżance. Emilia poza problemami w szkole, ma także trudną sytuację w domu. Jak rozwiążą się problemy dziewczyny? Tymczasem Sebastian postanawia przeprowadzić się do swojego kolegi Łukasza. Jola i Wojtek (Marta Zgutczyńska, Marek Krupski) na swój sposób przeżywają wyprowadzkę syna - Jola ma syndrom opuszczonego gniazda, Wojtek z kolei mocno wspiera Sebastiana i uważa, że to dojrzała i mądra decyzja.

Co się stało z ciocią? (sezon 4, odc. 143)

Do salonu „Bella Ella” przychodzi pani Nina, niegdyś znana śpiewaczka operowa. Towarzyszy jej opiekunka, która nie wytrzymuje upokorzeń ze strony kapryśnej diwy i zostawia ją samą w salonie. Fryzjerki są przerażone, ponieważ obawiają się, że staruszka cierpi na zaniki pamięci. Całe szczęście w salonie pojawia się siostrzenica śpiewaczki, Ada. Żali się fryzjerkom, że Nina odprawiła już kilka opiekunek, żadna nie była w stanie wytrzymać złośliwości staruszki. Pomoc oferuje Daria, przypadkowa klientka salonu. Twierdzi, że na co dzień jest pielęgniarką i opieka nad starszą panią nie będzie stanowiła problemu. Nina akceptuje nową opiekunkę, a nawet zdaje się ją lubić. Czy wszystko jest jednak tak idealne, jak się wydaje?... Viola (Magdalena Modra-Krupska), która popadła w kłopoty finansowe, postanawia wynająć pokój w swoim mieszkaniu. W poszukiwaniach lokatora pomaga jej kolega Leny (Mia Krupska) - zaradny i przystojny student Kamil. Przysyła Violi kandydatów, jednak Viola jest rozczarowana rezultatem tych wizyt i zaczyna tracić nadzieję, że uda jej się znaleźć odpowiednią osobę.

Żołnierka (sezon 4, odc. 144)

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” zgłasza się 19-letnia Magda, aby naprawić samochód terenowy swojego chłopaka Norberta. Gdy wraca do warsztatu po wynik przeglądu, jest kompletnie odmieniona - całkiem łysa! Mechanicy są w szoku. Zmianę w wyglądzie Magdy bardzo przeżywają jej rodzice. Dziewczyna przyznaje, że zrobiła to dla swojego chłopaka - Norbert jest żołnierzem na misji w Afganistanie, od miesiąca nie ma z nim kontaktu. Zaginął w trakcie ostrzału polskiego patrolu. Zdesperowani rodzice zamykają Magdę w domu - ma się uczyć i zdawać na prawo. Dziewczyna się buntuje i ucieka. Dokąd udała się Magda? Mirella (Marlena Burian), która została współwłaścicielką warsztatu „Majewski i Wrzosek”, postanawia, że będzie bizneswoman! Zaczyna od wizyty w salonie „Bella Ella” i pracy nad swoim stylem, fryzurą, makijażem. Jakie pomysły na rozwój biznesu będzie miała Mirella? Jak na jej propozycje zareaguje Wojtek (Marek Krupski) i pozostali pracownicy warsztatu?

Odc. 145

Klientką salonu „Bella Ella” jest sympatyczna Dagmara. Dziewczyna pracuje w pobliskiej kwiaciarni, gdzie Jola i Ela (Marta Zgutczyńska, Katarzyna Taracińska-Badura) zaopatrują się w kwiaty do „Bella Ella”. Fryzjerki dawno nie widziały dziewczyny, bo po wypadku na rowerze ostatnie tygodnie spędziła w szpitalu. Gdy Dagmara odwiedza salon, dziwnie się zachowuje: ma problem z rozpoznaniem fryzjerek, myli krzesło ze stolikiem, próbuje zjeść talerzyk zamiast ciasta. Co może być przyczyną dziwacznych zachowań dziewczyny? Anna i Aldona wyjechały na kilka dni do spa. Dariusz Witter (Dariusz Kordek) napawa się samotnością we własnym domu. Jego spokój mąci rozmowa byłej żony i jej matki, jaka przypadkowo nagrała się na pocztę głosową w jego telefonie. Co takiego odkrył Witter?

Odc. 146

W warsztacie „Majewski i Wrzosek” zjawia się 25-letnia Agnieszka wraz z trójką dzieci swojego męża Marka - 16-letnim Kacprem, 14-letnią Izą i 11-letnią Marysią. Widać, że dzieci nie akceptują młodej macochy, podobnie jak matka poprzedniej żony Marka, która zmarła na raka. Trudna sytuacja zaczyna Agnieszkę przerastać, coraz bardziej nie radzi sobie w życiu codziennym: myli godziny odbioru dzieci ze szkół, zapomina o obowiązkach w pracy, cierpi na bezsenność. Pewnego dnia babcia dzieci znajduje w jej rzeczach leki psychotropowe, a Marek dowiaduje się, że jego żona chodzi do psychiatry. Chce, by się wyprowadziła z jego domu. Czy rzeczywiście dziewczyna ma problemy psychiczne? I czy jest w stanie nadal opiekować się trójką dzieci swojego męża? Tymczasem w salonie „Bella Ella” pojawia się ukochany Jadwigi (Teresa Gałczyńska) – Stan Lee. Nie mogąc się nacieszyć dawno nie widzianą Jadwigą, ciągle przesiaduje w salonie, co przeszkadza fryzjerkom w pracy. Nie tylko jednak salon cierpi z powodu miłosnych uniesień Stana i Jadwigi…

Opis

„Rodzinny interes” to serial, który ciekawi, bawi, intryguje – i co najważniejsze, zdobył serca widzów TV Puls. Co ich czeka w 4. sezonie? Jak zawsze: wspaniałe samochody - znakomite oldtimery, a także m.in. wozy strażackie, wojskowy jeep, sportowe auto, Fiat 126p i dużo, dużo więcej! Każdy odcinek to inna, wciągająca historia klientów - poznamy m.in. ekscentrycznego klienta, który w "Bella Ella" będzie chciał czesać peruki, historię strażaków i zepsutego wozu czy historię panny młodej, której ktoś ewidentnie sabotuje nadchodzący ślub... Nowe odcinki zdradzą m.in. jaką tajemnicę skrywa barber Oskar (Artur Jasiński) i czy wróci do salonu fryzjerskiego. Dowiemy się także, jak potoczy się relacja Eli (Katarzyna Taracińska-Badura) i Dariusza Wittera (Dariusz Kordek) oraz co ukrywa Ela. Przekonamy się też, jaką decyzję wobec Wojtka (Marek Krupski) podejmie Jola (Marta Zgutczyńska)? Czy da mu drugą szansę? Nie zabraknie oczywiście Dawidka (Patryk Janas), którego mama, Justyna, przyjęła oświadczyny Bronka (Roman Szczeblewski). Czy rodzinna relacja wzmocni przyjaźń obu mechaników? Wszyscy będą też szukać zaginionej Bożeny (Marta Klubowicz), a dużym wsparciem okaże się niezawodna Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Viola (Magdalena Modra-Krupska) natomiast dostanie szansę na rozpoczęcie swojego życia od nowa.

Aktualności

Gry

Gra ri - karty

Gra Rodzinny Interes - kogo widzisz w lustrze

Gra rodzinny interes - kogo widzisz w lustrze?

Najlepsze wyniki
1Ania92477
2zbigniew gancarz387
3AniaM92377
4Ania92376
5zbigniew gancarz375
6zbigniew gancarz375
7zbigniew gancarz371
8zbigniew gancarz369
9zbigniew gancarz366
10zbigniew gancarz363