Rodzinny interes

Akcja rozgrywa się w warsztacie samochodowym i salonie kosmetycznym. Oba biznesy prowadzą zaprzyjaźnione ze sobą rodziny – Majewscy i Wrzoskowie.

Oglądaj w

TV Puls
 • Gra uprzedzeń (odc. 70, sezon 2)
  dzisiaj, 1 grudnia, 7:00N12 45 min.
 • Siła kłamstwa (odc. 71, sezon 2)
  dzisiaj, 1 grudnia, 16:00N12 45 min.
 • Oskarżony (odc. 72, sezon 2)
  dzisiaj, 1 grudnia, 17:00N12 45 min.
PULS2
 • Siła kłamstwa (odc. 71, sezon 2)
  dzisiaj, 1 grudnia, 3:35N12 45 min.
 • Oskarżony (odc. 72, sezon 2)
  jutro, 2 grudnia, 3:00N12 45 min.
 • Drugie życie (odc. 73, sezon 2)
  czwartek, 3 grudnia, 3:00N12 45 min.

Oglądaj online

Postaci

Elżbieta Wrzosek

Elżbieta Wrzosek

Żona Ryszarda

Razem z przyjaciółką Jolą prowadzi salon kosmetyczny „Bella Ella”, którego nazwa pochodzi od jej imienia. Lubi zarządzać firmą. Wszystko wie najlepiej, tym samym przypisuje sobie często rolę przywódcy – co nie zawsze podoba się Joli. 

Krótko trzyma Ryszarda. Jest władcza i zazdrosna - zwłaszcza o księgową z firmy męża, Violę. Bywa przytłaczająca dla córki Mirelli. 

Dynamiczna i temperamentna. 

 

Mirella Wrzosek

Mirella Wrzosek

Jedyna córka Ryszarda i Eli

Skończyła technikum fryzjerskie, ale nie czuje, że to jej powołanie. Ma bardzo dobrą relację z ojcem, któremu zwierza się z problemów. Matka ją dominuje - nie wierzy, że Mirella ma pomysł na siebie, dlatego wciąż próbuje układać jej życie. Przez to dziewczyna czuje się zagubiona. 

Skrycie marzy o wielkiej, prawdziwej miłości. 

 

Wojciech Majewski

Wojciech Majewski

Wychowanek tego samego domu dziecka co Ryszard

Mąż Joli i ojciec 17–letniego Sebastiana. 

Pełnił wysokie stanowisko w fabryce samochodów, ale praca wyniszczyła go psychicznie przez ciągły stres. Z dnia na dzień rzucił posadę i razem z Ryszardem otworzył warsztat samochodowy. Ma żyłkę biznesową - tam, gdzie widzi okazję, korzysta z niej, często zanim skonsultuje się z Ryszardem. W ostatnich odcinkach pierwszego sezoniu dowiedział się, że jego matka żyje. 

Urokliwy, temperamentny, czasem porywczy. Podoba się kobietom. 

 

Jola Majewska

Jola Majewska

Żona Wojtka

Miała ambitne plany na przyszłość, jednak od pierwszego wejrzenia zakochała się w Wojtku i jemu podporządkowała swoje życie. 

Wspólniczka i przeciwieństwo Eli. Bardzo dobra fryzjerka, ale przez swój brak zorganizowania drażni Elżbietę. Na tym polu dochodzi do częstych mini konfliktów między kobietami. 

Ma bardzo dobrą relację z Mirellą, co jest powodem skrywanej zazdrości ze strony Elżbiety. Martwi się o syna Sebastiana, jednak ma z nim lepszy kontakt niż Wojtek. 

Klientki bardzo ją lubią i często się jej zwierzają. 

Sebastian Majewski

Sebastian Majewski

Nastoletni syn Wojtka i Joli

Przechodzi okres buntu, a jego rodzice wciąż zderzają się z jego wybrykami. Chodzi własnymi drogami, wymyka się wszelkim regułom i zasadom. Tak próbuje zwrócić na siebie uwagę ojca, z którym ma niełatwą relację. Skrycie zakochany w córce przyjaciół swoich rodziców, Mirelli.

 

Bronisław Majcherek

Bronisław Majcherek

Pracownik warsztatu „Majewski i Wrzosek”

Oddany swoim szefom, jest jak członek rodziny. Ma bardzo dobrą relację z młodszym mechanikiem, Dawidem.

Znany ze swoich śmiesznych powiedzonek, np.: „gdzie kucharek 6, tam 007 zgłoś się”, „tym chata bogata, co ukradnie tata”, „na pochyłe drzewo to Salomon nie naleje”, „jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj”, „cicha woda po kisielu”, „kto pod kim dołki kopie, ten szybko awansuje”. Wdowiec, często wspomina swoją żonę Halinę. 

 

Dawid Rączka

Dawid Rączka

Młodszy pracownik warsztatu

Jeszcze się uczy pod okiem Bronka, częściej asystuje przy naprawach niż dostaje coś samodzielnego. Wesoły i pogodny, w rzeczywistości ma trudną sytuację w domu, z której nikomu się nie zwierza. Atrakcyjny, dobrze zbudowany, ma duże powodzenie u płci przeciwnej. Lubi się zabawić, ale nie wykorzystuje dziewczyn. Wciąż czeka na prawdziwą miłość. 

Violetta Zajączkowska

Violetta Zajączkowska

Księgowa warsztatu samochodowego

Bardzo atrakcyjna, przesadnie eksponuje swoją kobiecość. Drapieżna z wyglądu, zawsze wyzywająco ubrana i umalowana. 

Lubi robić wrażenie na mężczyznach - to daje jej poczucie pewności siebie. Na złość Eli próbuje uwieść Ryszarda. Nie ma zbyt dobrej relacji z drugim właścicielem warsztatu – Wojtkiem. 

Sprytna i przebiegła. 

 

Klaudia Zubczyk

Klaudia Zubczyk

Pomoc fryzjerska w salonie Eli i Joli, stylizuje paznokcie

Dobry pracownik, ale zdarzają się jej wpadki. Często pochłania ją zawartość telefonu – media społecznościowe, komunikatory itp. Klaudia została wychowana przez swoją babcię. Mieszka w mieszkaniu po niej i utrzymuje się ze skromnej pensji manikiurzystki oraz pomocy w „Bella Ella”. 

Wesoła i wygadana. 

 

Dariusz Witter

Dariusz Witter

Popularny aktor

znany szerszej publiczności z udziału w filmach i serialach. Wraz z żoną Anną przeprowadził się na przedmieścia, aby odpocząć od show biznesu. Kocha dobre i drogie samochody. Często pojawia się w warsztacie „Majewski i Wrzosek”, aby móc pełniej rozwijać swoją pasję, jaką jest motoryzacja. 

Celebryta o dobrym sercu, nie brak mu fantazji i splendoru.

 

Ciotka Jadwiga

Ciotka Jadwiga

Przyjeżdża niespodziewanie do Majewskich i podaje się za siostrę matki Wojtka.

Wywołuje niemały szok, ponieważ Wojtek i jego rodzina żyją w przekonaniu, że mężczyzna nie ma żadnej rodziny.  Nie lubią się z Jolą, co niejednokrotnie prowadzi do kłótni. Jadwiga staje też pomiędzy małżonkami. Wojtek ma do niej duży sentyment. To w końcu jego jedyna rodzina.

Bożena

Bożena

Matka Wojtka. Oboje nie wiedzieli o swoim istnieniu. Jak wpłynie to na ich relacjie w drugiem sezonie? 

Ryszard Wrzosek

Ryszard Wrzosek

Wychował się w domu dziecka

Od zawsze marzył o pełnej i prawdziwej rodzinie. Od najmłodszych lat opiekuńczy w stosunku do innych - owocem tej postawy jest przyjaźń z innym wychowankiem tego samego domu dziecka, Wojtkiem. Razem z nim prowadzi warsztat samochodowy „Majewski i Wrzosek”. Dowiedział się niedawno, że jego bratem jest Dariusz Witter. 

Zdominowany przez swoją żonę Elżbietę. Mają 25-letnią córkę Mirellę. 

Ciepły, stabilny i opanowany. Nieco naiwny i  łatwowierny. 

W najbliższym odcinku

Gra uprzedzeń (sezon 2, odc. 70)

W salonie „Bella Ella” Jola (Marta Zgutczyńska) odkrywa u 12-letniej Ali wszawicę. Matka dziewczynki nie chce jednak tego przyjąć do wiadomości. Wkrótce okazuje się, że kolejna dziewczynka, Edytka, również cierpi na tę przypadłość. Matki dziewczynek oskarżają o spowodowanie epidemii, ich koleżankę ze szkoły, Maję. Okazuje się, że Jola (Marta Zgutczyńska) zna ojca Mai. Dzięki swojej dociekliwości dowiaduje się o sytuacji swojego kolegi i jego rodziny. 57-letni Krzysztof to znajomy Ryśka (Ireneusz Dydliński) i kolekcjoner starych aut. Ku zaskoczeniu mechaników mężczyzna decyduje się sprzedać jedno z nich właśnie w warsztacie „Majewski i Wrzosek”. O jego postanowieniu nie wie ani żona, Katarzyna, ani nikt z bliskich. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) po rozmowie z mężem i przy pomocy Dariusza Wittera (Dariusz Kordek) odkrywa pewną skrywaną przez Krzysztofa tajemnicę. Mirella (Marlena Burian) i Dragon coraz bardziej się od siebie oddalają. Po kolejnej kłótni dziewczyna trafia pod opiekę doktor Ewy Lorneckiej.

Siła kłamstwa (sezon 2, odc. 71)

Do salonu „Bella Ella” na chwiejnych nogach wbiega 18-letnia Roksana. Dziewczyna jest zakrwawiona, upada i mdleje. Fryzjerki udzielają jej pierwszej pomocy i wzywają pogotowie. Wkrótce przyjeżdża karetka i zabiera Roksanę do szpitala. Co jest przyczyną takiego stanu dziewczyny? Kolejnego dnia kilka klientek odwołuje wizytę w salonie… Fryzjerki nie rozumieją dlaczego. Nagle wpada do salonu zapłakana Joanna, klientka, która była w salonie dzień wcześniej. Wykrzykuje tylko, że jak umrze, to będzie wina fryzjerek. Kobiety są w szoku. Jola (Marta Zgutczyńska) postanawia wyjaśnić o co chodzi. U Joanny Jola dowiaduje się, że Roksana, którą fryzjerki ratowały dzień wcześniej jest narkomanką zarażoną wirusem HIV!. Czy rzeczywiście Roksana jest chora, a salonowi z powodu strasznych plotek może grozić zamknięcie? Tymczasem w warsztacie „Majewski i Wrzosek” pojawia się Sandra – nastolatka „śmiertelnie” zakochana w Dawidzie (Patryk Janas). Dziewczyna jest bardzo nachalna i zdeterminowana, by zdobyć przystojnego mechanika. Do czego zdoła się posunąć, żeby przekonać chłopaka, że powinien odwzajemnić jej uczucia? Pobita przez Dragona Mirella (Marlena Burian) przyjeżdża do mieszkania Eli (Katarzyna Taracińska-Badura). Dziewczyna wyznaje matce, że Dragon nigdy jej nie kochał, bo… całą intrygę wymyśliła i zaplanowała Viola (Magdalena Modra-Krupska). Wściekłą Ela postanawia ostatecznie rozliczyć się ze znienawidzoną księgową.

Oskarżony (sezon 2, odc. 72)

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża 32-letnia Dorota. Kobieta chce odebrać samochód swojego męża Mariusza, który jest obecnie w delegacji. Wkrótce Dorota znajduje w schowku pozew, z którego wynika, że jej mąż molestował swoją pracownicę. Kobieta jeszcze podczas wizyty w warsztacie wpada w furię i chce zniszczyć samochód męża. Po powrocie do domu Mariusz zaprzecza oskarżeniom i twierdzi, że ktoś chce go wrobić w przestępstwo. Czy mężczyzna faktycznie jest niewinny? Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Do salonu „Bella Ella” przychodzi 20-letnia Michalina, która szykuje się na spotkanie z chłopakiem, którego poznała podczas speed datingu,czyli szybkich randkach. Kolejnego dnia Michalina ponownie przychodzi do salonu „Bella Ella”, tym razem szuka pracy. Kobieta twierdzi, że podczas randki chłopak, z którym się umówiła uciekł ze spotkania i ona musiała zapłacić cały rachunek i teraz nie ma pieniędzy na czynsz za mieszkanie. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) w restauracji, w której Michalina była na randce, dowiaduje się o dziewczynie coś całkiem innego. Jaka była prawda? Czy zaciekawiona ideą szybkich randek Klaudia (Andrea Lasota) pozna tam swoją miłość? Viola (Magdalena Modra-Krupska) dostaje SMS ze zdjęciem, na którym Borys i Lena siedzą w parku i dobrze się bawią. Kobieta jest przerażona obrotem sprawy, nie wie w jaki sposób Borys wyciągnął Lenę ze szkoły i co jej opowiedział o sobie. W sprawę coraz bardziej zaczyna być zaangażowany Wojtek (Marek Krupski).

Drugie życie (sezon 2, odc. 73)

38-letnia Mariola to klientka salonu „Bella Ella”. Kobieta zajęta jest wychowywaniem swoich małych dzieci i opieką nad starszym, samotnym ojcem, Walerianem. Fryzjerki namawiają ją do zatrudnienia opiekunki, która zajmie się starszym panem. Mariola korzysta z ich rady. Niestety, po kilku dniach, w mieszkaniu seniora dochodzi do interwencji policji. Dlaczego? 20-letni Grzesiek prosi mechaników z warsztatu „Majewski i Wrzosek”, by wstawili do samochodu mocną kanapę, która udźwignie jego otyłą i chorą matkę. Zlecenie jest nietypowe, jednak wykonalne. Problemem okazuje się reakcja matki chłopaka, która jak się okazuje nie takiej opieki się spodziewała. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) odwiedza Dariusza. Jednak jej wizyta kończy się kłótnią między nią i niespodziewanymi gośćmi mężczyzny.

Serce matki (sezon 2, odc. 74)

Mechanicy z warsztatu ”Majewski i Wrzosek” przyjmują do naprawy samochód Kacpra. 27-latekpodróżuje ze swoim synkiem, Igorem. Nieoczekiwanie pojawia się jednak matka chłopca, Dagmara, która twierdzi, że dziecko zostało porwane wbrew jej woli. Wojtek (Marek Krupski) dowiaduje się, że rzeczywiście mały Igor jest poszukiwany przez policję. Reakcja chłopca pokaże zarówno mechanikom, jak i policjantom z kim dziecko czuje prawdziwą więź. Do salonu „Bella Ella” dzwoni Matyldai zamawia domową wizytę. Jola (Marta Zgutczyńska) odkrywa, że młoda kobieta jest tą samą klientką, którą kilka lat wcześniej czesała do ślubu. Obecnie Matylda przygotowuje się kolejnych zaślubin, ponieważw wypadku samochodowym straciła pierwszego męża. Kobieta podczas pechowego wypadku straciła nie tylko ukochanego, ale i władzę w nogach. Wiarę w szczęście przywrócił jej Robert, któremu nie przeszkadza niepełnosprawność narzeczonej. Jednak przyjaciółka Matyldy nie wierzy w dobre intencje mężczyzny. Czy ma rację? Wojtek (Marek Krupski) godzi się z ciotką Jadwigą, a Sebastian (Kamil Gut) razem z Zosią jadą na koncert muzyki poważnej.

Rodzinne śledztwo (sezon 2, odc. 75)

Pani Zofia nie może się pogodzić z życiowym wyborem swojego syna, który niebawem ma się zaręczyć. Kobieta podczas wizyty w salonie „Bella Ella” opowiada w o swojej niechęci do przyszłej synowej i o obawach związanych ze ślubem, do którego za wszelką cenę nie chce dopuścić. Jadwiga znajduje sposób na rozwiązanie problemu i proponuje uciec się do podstępu. Czy szalony ciotki Wojtka wypali? Jakie skutki mogą mieć próby zwalczania miłości? Tymczasem w warsztacie „Majewski i Wrzosek” pojawia się 70-letni pan Henryk z bardzo nietypowym zleceniem. Mężczyzna rozpaczliwie prosi o pomoc w naprawie traktorka ogrodowego. Jak się okazuje, za tą awarią kryje się pewien rodzinny dramat. Czy naprawa kosiarki przyczyni się do poprawienia relacji rodzinnych starszego pana? Viola (Magdalena Modra-Krupska) wciąż nachodzona jest przez Borysa, który zaczyna stawiać żądania. Przerażona groźbami i szantażem w końcu pęka i opowiada Wojtkowi (Marek Krupski) dramatyczną historię ich wspólnej przeszłości.

Nawiedzony dom (sezon 2, odc. 76)

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża Marian. Mężczyzna zasnął za kierownicą i wjechał w barierki, w wyniku czego uszkodził swój samochód. Mężczyzna wygląda na bardzo przemęczonego. Twierdzi, że przyczyną jego stanu są … duchy, nawiedzające kamienicę, w której mieszka. Mechanicy nie traktują poważnie słów klienta, jednak postanawiają pomóc mężczyźnie w rozwiązaniu problemu. Nie dlatego, że uwierzyli w fantastyczne historie o nadprzyrodzonych siłach, ale dlatego, że są pewni, iż za dramatem mieszkańców stoi bezwzględny człowiek… Z kolei Klaudia (Andrea Lasota) umówiła się na randkę przez internet z Tadkiem, który w rzeczywistości w ogóle nie przypomina chłopaka ze zdjęcia, co więcej – szczerze przyznaje się do „oszustwa”. Jest jednak pewny, że przekona Klaudię do siebie i ta się w nim zakocha. Z kolei dziewczyna liczy na to, że po niefortunnej „randce” więcej nie zobaczy chłopaka na oczy. Jednak ten pojawia się ponownie w życiu Klaudii oraz… Joli (Marta Zgutczyńska), Eli (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jadwigi w bardzo nietypowych okolicznościach. Tymczasem Dariusz (Dariusz Kordek) i Ela jadą po nowego olditmera. Wspólna podróż niesie ze sobą wiele pokus… Bożena (Marta Klubowicz) pociesza Jolę, która czuje się nierozumiana i zaniedbywana przez Wojtka (Marek Krupski).

Rocznica śmierci (sezon 2, odc. 77)

Do salonu „Bella Ella” zgłasza się Marta, która chce zostać praktykantką. Kilka dni później okazuje się, że dziewczyna nadużywa alkoholu i nie przykłada się w pracy. Klaudia (Andrea Lasota) dowiaduje się, że dziewczyna ucieka w używki, próbując zapomnieć o tragicznych wydarzeń sprzed lat. Spotkanie W warsztacie „Majewski i Wrzosek” zbieracz złomu Józek przywozi stary fotel samochodowy, w którym mechanicy znajdują skarb. Cenne precjoza pomogą ich właścicielce Helenie zakończyć historię, której początek sięga młodości jej rodziców. Pomoc w rozwikłaniu rodzinnej tajemnicy starszej pani sprowokuje Violę (Magdalena Modra-Krupska) i Wojtka (Marek Krupski), by spojrzeli na siebie inaczej, niż przez sprawy zawodowe. Dawid (Patryk Janas) zostaje zaproszony przez Ewę na bankiet.. Czy młody mechanik znajdzie wspólny język z przedstawicielami innego zawodu?

Fatalne zauroczenie (sezon 2, odc. 78)

Kolega Dawida (Patryk Janas), Patryk, przywozi do warsztatu samochód, który ktoś mu systematycznie uszkadza. Mężczyzna jest również prześladowany w mediach społecznościowych. Jego żona Wiktoria w pewnym momencie zaczyna wierzyć, że związała się ze zwyrodnialcem. Mechanicy postanawiają pomóc Patrykowi dowiedzieć się kto chce mu zniszczyć życie . W salonie Jola (Marta Zgutczyńska) ma nietypową klientkę: 59-letnią Wandę, która cierpi na zespół Tourette’a. Kobieta i jej bliscy muszą na co dzień zmagać się z reakcją ludzi, którzy nie rozumieją symptomów tej ciężkiej choroby. Dzięki pomocy fryzjerki i jej współpracowniczek starsza pani może cieszyć się rodzinną uroczystością, o której marzyła, gdy została babcią. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) coraz lepiej dogaduje się z bratem swojego męża, Darkiem Witterem (Dariusz Kordek). Kobieta przeżywa jednak rozczarowanie, gdy okazuje się że mężczyzna oprócz niej spotyka się również z innymi kobietami. Bożena (Marta Klubowicz) krok po kroku przypomina sobie wydarzenia sprzed lat…

Moje dziecko (sezon 2, odc. 79)

36-letnia Elwira umawia wizytę w salonie „Bella Ella”. Po wyjściu z salonu słychać jej krzyk, okazuje się, że ktoś porwał jej dziecko – 3-miesięczną Tosię, którą zostawiła na dworze w wózku. Pomimo nalegania fryzjerek, kobieta nie chce zgłosić sprawy na policję. Twierdzi, że wie, kto stoi za porwaniem i że z mężem odnajdą córkę. Czy Elwira miała racje? Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża 64-letnia Danuta, która prosi mechaników o naciągnięcie linki hamulcowej, gdyż w stacji kontroli pojazdów diagnosta nie chciał jej podbić przeglądu. Okazuje się jednak, że linka jest naciągnięta. Ku zdziwieniu mechaników Danuta przyjeżdża kolejny i kolejny raz, twierdząc, że diagnosta nie chce dopuścić jej samochodu do ruchu. Dlaczego?W jaki sposób Bronek (Roman Szczeblewski) będzie zamieszany w sprawę? Wojtek (Marek Krupski) wymiguje się o wyjazdu na romantyczny weekend z Jolą (Marta Zgutczyńska). W małżeńskich problemach próbuje pomóc Bożena (Marta Klubowicz). Czy jej rady pomogą? Jak zakończą się odwiedziny Wojtka u Violi (Magdalena Modra-Krupska)?

Cena sławy (sezon 2, odc. 80)

60 - letnia Olga, niegdyś znana aktorka, przyjeżdża do warsztatu „Majewski i Wrzosek” na przegląd samochodu. Dariusz (Dariusz Kordek) – dawny znajomy Olgi – obiecuje, że pracownicy zajmą się jej pojazdem jak należy, tymczasem on zaprasza ją na kawę do siebie do domu. Olga nie wygląda dobrze, jest zmęczona i schorowana. Kobieta stara się to ukryć, ale Dariusz widzi, że znajoma ma poważne problemy zdrowotne.Wkrótce po samochód Olgi zgłasza się jej agent – Michał, bardzo niesympatyczny mężczyzna. Niedługo po wizycie w warsztacie Olga ma wypadek. Winą za zdarzenie agent aktorki obarcza mechaników, którzy – jak twierdzi – nie naprawili jak należy samochodu! Witter z Wojtkiem (Marek Krupski) przesłuchują mechaników. Ci zapewniają, że zrobili wszystko jak należy. Sprawa robi się bardzo poważna, w warsztacie pojawia się policja. Dariusz postanawia zrobić wszystko, żeby dowieść niewinności Dawida (Patryk Janas) i Bronka (Roman Szczeblewski). Prowadzi swoje prywatne śledztwo. Jaka okaże się prawda? Tymczasem do salonu „Bella Ella” przychodzi 16 – letnia Ada. Dziewczyna chce się umówić na super fryzurę, która ma pomóc jej w zdobyciu tytułu miss szkoły. Kolejnego dnia, podczas wizyty, nastolatka nie czuje się dobrze - boli ją brzuch, kręci jej się w głowie. Wkrótce upada na podłogę i wymiotuje. Jola (Marta Zgutczyńska), podnosząc dziewczynę, odkrywa, że ta jest totalnie rozpalona, musi mieć wysoką gorączkę… Fryzjerki postanawiają wezwać pogotowie.

Nie zostawiaj mnie (sezon 2, odc. 81)

W salonie fryzjerskim „Bella Ella” pojawia się 42-letnia Marta, która od progu kipi złością. Jadwidze udaje się ustalić, że kobieta przygotowuje się do ślubu swojego byłego męża, Filipa. Na uroczystość jest zaproszona wraz z 11-letnią córką Natalią. Jednak stan zdrowia dziewczynki zaczyna się pogarszać, a matka jest przekonana, że to narzeczona mężczyzny, Izabella, chce się pozbyć dziecka z życia partnera. Zdaniem Filipa, jego córka i przyszła macocha świetnie się dogadują. Jednak Natalia po raz kolejny ląduje w szpitalu. Jaka jest prawda? Do Warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża laweta z zepsutym samochodem. Ku zaskoczeniu mechaników właściciel pojazdu, Karol,nie ma pojęcia ani o swoim aucie, ani o dokumentach, które powinien posiadać. Bronek (Roman Szczeblewski) uważa, że samochód został skradziony. Wieczorem Bronek przygotowuje w domu uroczystą kolację dla Dawida (Patryk Janas) i Ewy. Niespodziewanie w mieszkaniu pojawia się gość, który psuje miłą atmosferę.

Nauczycielski los (sezon 2, odc. 82)

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża 42-letni Marek, który ma zdewastowany samochód. Dawid (Patryk Janas) rozpoznaje w kliencie nauczyciela szkoły, do której sam chodził. Gdy auto po raz kolejny zostaje uszkodzone, Dawid rozpoczyna prywatne śledztwo, które doprowadza go to do rozwiązania tajemnicy, w którą wplątana jest również, córka gnębionego nauczyciela – Aneta. O co może chodzić? W salonie „Bella Ella” ciotka Jadwiga nie ustaje w próbach znalezienia nowych usług, które staną się atrakcyjne nie tylko dla pań, ale i dla panów. Masaż, który zaczyna wykonywać przedsiębiorcza ciotka, doprowadza do wezwania pogotowia ratunkowego. Dawid próbuje naprawić relacje z Ewą, ale jej kolega-lekarz Fabian mu tego nie ułatwia. Tymczasem Bożena (Marta Klubowicz) próbuje jak najwięcej dowiedzieć się o swojej przeszłości od Jadwigi. Jednak jej siostra przekonuje ją, że nie ma za wiele do powiedzenia.

Opis

Drugi sezon serialu Telewizji Puls, którego akcja rozgrywa się w warsztacie samochodowym i salonie kosmetycznym. Oba biznesy prowadzą zaprzyjaźnione ze sobą rodziny – Majewscy i Wrzoskowie. Każdy odcinek to inna historia klientów obu zakładów. Wśród barwnych bohaterów wyróżniają się pracownicy - przezabawny duet mechaników: młody Dawid (Patryk Janas), i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski), przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska) czy sympatyczna kosmetyczka Klaudia (Andrea Lassota). Częstym gościem warsztatu samochodowego jest też celebryta Dariusz Witter (w tej roli Dariusz Kordek).

Konkurs

Wygraj z Telewizją Puls!

Oglądaj serial Rodzinny Interes i odpowiadaj na pytania.
Wygraj nawet 4000 zł złotych i spotkanie z bohaterem serialu!
Cena za SMS 3,69 z VAT
Organizator Mobiwin Sp. z o.o.

Regulamin Konkursu "Wygraj z Telewizją Puls"

Aktualności

Gry

Gra ri - karty

Gra Rodzinny Interes - kogo widzisz w lustrze

Gra rodzinny interes - kogo widzisz w lustrze?

Najlepsze wyniki
1Ania92477
2Maks261
3Hubi222
4Ania92191
5czesiu_xd144
6Julia138
7Olka117
8Ania92117
9ewa18102
10Dora100