Kobra - oddział specjalny

Serial opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Podczas pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne.

Oglądaj w

TV Puls
  • Uwaga, dziecko! (odc. 14, sezon 16)
    dzisiaj, 20 stycznia, 10:0012 45 min.
  • Wiwat Kolonia! (odc. 15, sezon 16)
    dzisiaj, 20 stycznia, 11:0012 45 min.
  • Wiwat Kolonia! (odc. 15, sezon 16)
    jutro, 21 stycznia, 10:0012 45 min.

W najbliższym odcinku

Sprawy rodzinne (sezon 16, odc. 13)

Nieznany sprawca zabija ochroniarza, a następnie ucieka ze skradzionymi pieniędzmi. Trop prowadzi do ojca Bena. Policjant nie wierzy, że jego krewny odpowiada za rabunek i morderstwo. Za wszelką cenę usiłuje ustalić prawdę w tej sprawie.

Uwaga, dziecko! (sezon 16, odc. 14)

Ben i Semir zostają ranni w wypadki, wskutek czego muszą spędzić trochę czasu na rehabilitacji w klinice na odludziu. Poznają tam Petrę - strażniczkę leśną. Mężczyśni jednak nie cieszą się długo spokojem. W klinice pojawiają się bandyci, którzy biorą Petrę jako zakładniczkę. Komisarzom udaje się uciec do lasu, gdzie trafiają do domu Petry. W środku znajdują jej malutką córeczkę.

Wiwat Kolonia! (sezon 16, odc. 15)

Słynny Tony Frings staje się głównym podejrzanym o morderstwo. Wśród świadków zdarzenia jest między innymi córka oskarżonego, Maja. Mężczyzna nie przyznaje się do winy i ucieka policji.

Opis

Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi.

Zobacz również