FBI

Serial opowiada o działaniach nowojorskiego Federalnego Biura Śledczego. Ta elitarna jednostka wykorzystuje swój talent i wiedzę, by zapewnić...

PULS2
  • Appearances (odc. 21)
    środa, 20 stycznia, 22:0016 40 min.
  • Closure (odc. 22)
    środa, 20 stycznia, 22:5516 40 min.

W najbliższym odcinku

Appearances (odc. 21)

Po śmierci szanowanego i wielokrotnie odznaczonego oficera FBI rusza śledztwo. Detektywi odkrywają, że agent prowadził podwójne życie. Maggie zaczyna zastanawiać się ile nowych informacji o zmarłym policjancie powinna ujawnić jego żonie.

Closure (odc. 22)

Kobieta, będąca jednym z głównych świadków w procesie o morderstwo męża Maggie zostaje porwana. Śledztwo prowadzi do odkrycia siatki kryminalnych powiązań. Dana ryzykuje swoją karierę, pozwalając Maggie wziąć udział w prowadzonym śledztwie.

Opis

Serial opowiada o działaniach nowojorskiego Federalnego Biura Śledczego. Ta elitarna jednostka wykorzystuje swój talent i wiedzę, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno w mieście, jak i całym kraju. W skład zespołu wchodzi wielu wyspecjalizowanych agentów. Wśród nich jest urodzona w wielopokoleniowej rodzinie organów ścigania, agentka specjalna Maggie Bell, która zawsze głęboko angażuje się w sprawy ludzi, z którymi pracuje, a także tych, których chroni. Jej partnerem jest agent specjalny Omar Adom „OA” Zidan, który spędził dwa lata pod przykrywką dla DEA, zanim został wybrany przez FBI. Nadzór nad nimi sprawuje agentka specjalna Dana Mosier. Z kolei Kristen Chazal jest genialnym analitykiem, który potrafi ułożyć duży obraz szybciej niż ktokolwiek inny. Ci pierwszorzędni agenci wytrwale badają przypadki o ogromnej skali, w tym terroryzm, przestępczość zorganizowaną i kontrwywiad.

Aktualności

Zobacz również