Castle

Richard Castle (Nathan Fillion) to słynny autor bestsellerowych kryminałów. Niestety, od dłuższego czasu cierpi na niemoc artystyczną, brak mu ciekawych...

Oglądaj w

TV Puls
  • Under the gun (odc. 37, sezon 3)
    wczoraj, 23 stycznia, 2:3512 40 min.
  • Punked (odc. 38, sezon 3)
    piątek, 29 stycznia, 1:5012 40 min.
  • Anatomy of a murder (odc. 39, sezon 3)
    sobota, 30 stycznia, 1:5512 40 min.

W najbliższym odcinku

Under the gun (sezon 3, odc. 37)

Więzień, który wyszedł za kaucją, został zamordowany w swoim biurze. Castle i Beckett odkrywają, że ukrył pewien ważny dokument.

Punked (sezon 3, odc. 38)

Młody matematyk ginie od postrzału 200-letnią kulą. Castle wysuwa własną teorię na temat podróżowania w czasie.

Anatomy of a murder (sezon 3, odc. 39)

Podczas pogrzebu mężczyźni, którzy niosą trumnę, przypadkowo ją upuszczają. Ze środka wypadają dwa ciała…

3xK (sezon 3, odc. 40)

Castle i Beckett prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety. Wszystko wskazuje na to, że to ofiara potrójnego zabójcy, który cztery lata wcześniej terroryzował Nowy Jork.

Almost famous (sezon 3, odc. 41)

Detektywi zostają wezwani w sprawie śmierci policjanta. Wkrótce odkrywają prawdziwą tożsamość ofiary.

Opis

Richard Castle (Nathan Fillion) to słynny autor bestsellerowych kryminałów. Niestety, od dłuższego czasu cierpi na niemoc artystyczną, brak mu ciekawych tematów, a sytuacji nie ułatwiają była żona, nastoletnia córka i matka – słynna aktorka. Wszystko się zmienia, kiedy Castle poznaje detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Widzi w niej inspirację dla nowego cyklu kryminałów. Dzięki znajomościom w ratuszu, Castle dołącza do ekipy nowojorskich detektywów, a Beckett staje się alter ego dla nowej bohaterki z kart jego powieści. Wkrótce Castle i Beckett - jako duet detektywów - zaczynają odnosić wspaniałe wyniki: wyobraźnia pisarska Richarda Castle oraz doświadczenie zawodowe Kate Beckett sprawiają, że każda, nawet najdziwniejsza sprawa kryminalna znajduje rozwiązanie. I choć różnią się od siebie pod wieloma względami, to z czasem połączy ich przyjaźń, a może nawet coś więcej? Serial zdobył w Stanach Zjednoczonych grono wiernych fanów, a powieści, które pisze serialowy Richard Castle, zostały wydane i fani mogli je kupić w księgarniach. O popularności serialu świadczy również deszcz nagród branżowych, w tym pięć statuetek People’s Choice Award – aż cztery razy z rzędu widzowie przyznali je w kategorii „ulubiony serial kryminalny” i raz dla Nathana Filliona za rolę Richarda Castle.

Zobacz również