Castle

Richard Castle to słynny autor bestsellerowych kryminałów. Od dłuższego czasu cierpi na niemoc artystyczną, wszystko się zmienia, kiedy poznaje detektyw Kate Beckett.

Oglądaj w

TV Puls
  • Fool me once... (odc. 14, sezon 2)
    wtorek, 3 listopada, 1:2012 40 min.
  • When the bough breaks (odc. 15, sezon 2)
    środa, 4 listopada, 2:1012 40 min.
  • Vampire weekend (odc. 16, sezon 2)
    wtorek, 10 listopada, 1:2512 40 min.

W najbliższym odcinku

Fool me once... (sezon 2, odc. 14)

Castle i Beckett prowadzą śledztwo w sprawie dziwnego morderstwa badacza Arktyki. Wkrótce odkrywają, jak nieuchwytny zabójca ich oszukuje.

When the bough breaks (sezon 2, odc. 15)

Agentka reprezentująca interesy Castle składa mu propozycję, która oznaczałaby koniec jego pracy z detektyw Beckett. Czy śledztwo w sprawie morderstwa dziewczyny, której ciało zostało znalezione w kanałach będzie ich ostatnią sprawą?

Vampire weekend (sezon 2, odc. 16)

Zbliża się Halloween. Castle i Beckett zostają wezwani na cmentarz, gdzie znaleziono zwłoki mężczyzny ze sztucznymi kłami i wbitym w serce kołkiem. Detektywi podejrzewają, że ofiara była członkiem kultu wampirów.

Famous last words (sezon 2, odc. 17)

Policjanci odnajdują zwłoki wschodzącej gwiazdy rocka, a morderstwo przypomina scenę z teledysku. W rozwiązaniu zagadki detektywom pomaga córka Richarda, która jest fanką twórczości zmarłego muzyka.

Opis

Richard Castle (Nathan Fillion) to słynny autor bestsellerowych kryminałów. Niestety, od dłuższego czasu cierpi na niemoc artystyczną, brak mu ciekawych tematów, a sytuacji nie ułatwiają była żona, nastoletnia córka i matka – słynna aktorka. Wszystko się zmienia, kiedy Castle poznaje detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Widzi w niej inspirację dla nowego cyklu kryminałów. Dzięki znajomościom w ratuszu, Castle dołącza do ekipy nowojorskich detektywów, a Beckett staje się alter ego dla nowej bohaterki z kart jego powieści. Wkrótce Castle i Beckett - jako duet detektywów - zaczynają odnosić wspaniałe wyniki: wyobraźnia pisarska Richarda Castle oraz doświadczenie zawodowe Kate Beckett sprawiają, że każda, nawet najdziwniejsza sprawa kryminalna znajduje rozwiązanie. I choć różnią się od siebie pod wieloma względami, to z czasem połączy ich przyjaźń, a może nawet coś więcej? Serial zdobył w Stanach Zjednoczonych grono wiernych fanów, a powieści, które pisze serialowy Richard Castle, zostały wydane i fani mogli je kupić w księgarniach. O popularności serialu świadczy również deszcz nagród branżowych, w tym pięć statuetek People’s Choice Award – aż cztery razy z rzędu widzowie przyznali je w kategorii „ulubiony serial kryminalny” i raz dla Nathana Filliona za rolę Richarda Castle.

Zobacz również