Castle

Richard Castle to słynny autor bestsellerowych kryminałów. Od dłuższego czasu cierpi na niemoc artystyczną, jednak wszystko się zmienia kiedy poznaje detektyw Kate Beckett.

Oglądaj w

TV Puls
  • Nanny Mcdead (odc. 2)
    wczoraj, 16 kwietnia, 2:0012 40 min.
  • Hedge fund homeboys (odc. 3)
    dzisiaj, 17 kwietnia, 2:2012 40 min.

W najbliższym odcinku

Nanny Mcdead (odc. 2)

Castle rozpoczyna stałą współpracę z policją przy rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. Tym razem wraz z detektyw Beckett wspólnie pracują nad rozwiązaniem morderstwa niani znalezionej w suszarce w ekskluzywnej nowojorskiej pralni.

Hedge fund homeboys (odc. 3)

Nastolatek pochodzący z niegdyś bogatej rodziny zostaje znaleziony martwy na łódce znajdującej się w Central Parku. Sprawa początkowo wygląda na klasyczne samobójstwo. Podczas śledztwa Castle i Beckett odkrywają jednak prawdziwą przyczynę śmierci chłopaka.

Hell hath no fury (odc. 4)

Dwóch mężczyzn znajduje w śmietniku dywan. Po rozwinięciu okazuje się, że w środku jest ciało Radnego Miasta, który ubiegał się o swoją reelekcję. Czy to był nieudany napad, czy starannie zaplanowane morderstwo? Wkrótce okazuje się, że znany polityk miał swoje sekrety…

Chill goes through her veins, A (odc. 5)

Na placu budowy zostaje znalezione zamrożone ciało kobiety. Śledztwo w sprawie jej śmierci doprowadza Castle i Becketta do nierozwiązanych spraw osób zaginionych ponad pięć lat temu. Ten przypadek budzi nieprzyjemne wspomnienia dla Beckett i zapewnia Castle’owi nowy materiał książkowy.

Always buy retail (odc. 6)

Castle uznaje, że kolejna ofiara została zabita w rytualny sposób, który kiedyś opisał w jednej ze swoich książek. Próba odnalezienia zbrodniarza doprowadza detektywów do nielegalnych imigrantów, a sprawa staje się niebezpieczna.

Opis

Richard Castle (Nathan Fillion) to słynny autor bestsellerowych kryminałów. Niestety, od dłuższego czasu cierpi na niemoc artystyczną, brak mu ciekawych tematów, a sytuacji nie ułatwiają była żona, nastoletnia córka i matka – słynna aktorka. Wszystko się zmienia, kiedy Castle poznaje detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Widzi w niej inspirację dla nowego cyklu kryminałów. Dzięki znajomościom w ratuszu, Castle dołącza do ekipy nowojorskich detektywów, a Beckett staje się alter ego dla nowej bohaterki z kart jego powieści. Wkrótce Castle i Beckett - jako duet detektywów - zaczynają odnosić wspaniałe wyniki: wyobraźnia pisarska Richarda Castle oraz doświadczenie zawodowe Kate Beckett sprawiają, że każda, nawet najdziwniejsza sprawa kryminalna znajduje rozwiązanie. I choć różnią się od siebie pod wieloma względami, to z czasem połączy ich przyjaźń, a może nawet coś więcej? Serial zdobył w Stanach Zjednoczonych grono wiernych fanów, a powieści, które pisze serialowy Richard Castle, zostały wydane i fani mogli je kupić w księgarniach. O popularności serialu świadczy również deszcz nagród branżowych, w tym pięć statuetek People’s Choice Award – aż cztery razy z rzędu widzowie przyznali je w kategorii „ulubiony serial kryminalny” i raz dla Nathana Filliona za rolę Richarda Castle.

Zobacz również