Agenci NCIS

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą...

PULS2
  • Szesnaście lat (odc. 7, sezon 13)
    dzisiaj, 1 grudnia, 22:0016 40 min.
  • Ocaleni (odc. 8, sezon 13)
    dzisiaj, 1 grudnia, 22:5516 40 min.
  • Alarm (odc. 6, sezon 13)
    niedziela, 6 grudnia, 22:5516 40 min.

W najbliższym odcinku

Alarm (sezon 13, odc. 6)

Po morderstwie jednego z podoficerów wszystkie ślady wskazują na lokalnego seryjnego mordercę. Delilah i McGee przygotowują się tymczasem do zamieszkania razem.

Szesnaście lat (sezon 13, odc. 7)

Agenci NCIS prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci emerytowanego oficera marynarki. Syn mężczyzny odsiaduje w więzieniu karę za morderstwo, którego rzekomo dopuścił się 16 lat temu.

Ocaleni (sezon 13, odc. 8)

DiNozzo godzi się ze swoją byłą dziewczyną Jeanne Benoit, kiedy w Południowym Sudanie grupa rebeliantów atakuje lekarzy przebywających w tym kraju na wolontariacie. DiNozzo i McGee wyruszają na miejsce zbrodni i porwania, aby pomóc w poszukiwaniach zaginionych medyków.

Dzień w sądzie (sezon 13, odc. 9)

Oskarżony o zabójstwo swojej byłej dziewczyny podoficer zostaje zwolniony po wniosku o unieważnieniu procesu. Twierdząc, że jest niewinny prosi NCIS o pomoc w prowadzeniu śledztwa. Tymczasem Bishop i jej mąż popadają w problemy finansowe.

Bracia krwi (sezon 13, odc. 10)

Sekretarz stanu zwraca się z prośbą do NCIS o pomoc marynarzowi umierającemu na białaczkę. Dwójka jego krewnych została zabita na służbie. Tymczasem, Bishop po zdradzie Jake’a wraca do Oklahomy na Święto Dziękczynienia.

Kołowrotek (sezon 13, odc. 11)

Ducky zostaje zaatakowany przez mężczyznę, który twierdzi, że posiada ważne informacje o jego przyrodnim bracie, który zmarł dekadę temu. Agenci NCIS zaczynają szukać sprawcy, a Ducky odtwarza w pamięci ostatni dzień ze swoim bliskim krewnym. Bishop i Jake rozmawiają o wspólnej przyszłości.

Miasto partnerskie, część I (sezon 13, odc. 12)

Gibbs i jego oddział łączą siły z odziałem z Nowego Orleanu. Wszystko po to, aby odnaleźć brata Abby oraz rozwikłać zagadkę zatrucia pasażerów prywatnego samolotu, który wynajął.

Déjà Vu (sezon 13, odc. 13)

W czasie śledztwa dotyczącego morderstwa marynarza, agenci odkrywają szajkę zajmującą się handlem ludźmi. W czasie nocnej przerwie w awarii prądu McGee chce, aby towarzystwa dotrzymali my koledzy z pracy.

Dekompresja (sezon 13, odc. 14)

Agenci zajmują się morderstwem nurka, które miało miejsce na zewnątrz komory dekompresyjnej. Ciało zamordowanego oraz podejrzany muszą zostać w komorze przez następne 4 dni.

Opis

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie, badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.

Aktualności