Agenci NCIS

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracują w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service.

PULS2
  • Zasady (odc. 10, sezon 12)
    wczoraj, 19 października, 22:0016 40 min.
  • Szach (odc. 11, sezon 12)
    wczoraj, 19 października, 22:5516 40 min.
  • Wróg wewnętrzny (odc. 12, sezon 12)
    dzisiaj, 20 października, 22:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Zasady (sezon 12, odc. 10)

W Waszyngtonie ktoś powoduje wielką awarię internetu. NCIS prosi o pomoc trzech wykwalifikowanych hakerów.

Szach (sezon 12, odc. 11)

Zespół NCIS bada serię zbrodni. Na miejscu przestępstwa pojawiają się dwie zaskakujące osoby. Kto to?

Wróg wewnętrzny (sezon 12, odc. 12)

NCIS tropi niebezpiecznego terrorystę. Tymczasem Tobias nie umie poradzić sobie z utrata Diane.

Budujemy i walczymy (sezon 12, odc. 13)

Tym razem agenci NCIS prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci pewnego oficera. Śledztwo prowadzi ich do zaskakującego odkrycia. Tymczasem na świat przychodzi córeczka Breeny .

Kadet (sezon 12, odc. 14)

Tony i Bishop prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci martwego szeregowca. Śledztwo prowadzi ich do jego byłej szkoły. Tam odkrywają mroczne tajemnice akademii. Bishop i Jake zapraszają Gibbsa, Tony'ego i McGee na kolację

Interwencja (sezon 12, odc. 15)

Tym razem przed agentami NCIS kolejne wyzwania. Zespół NCIS wszczyna śledztwo sprawie śmierci podoficera marynarki wojennej.

Wybuch z przeszłości (sezon 12, odc. 16)

Kiedy wychodzi na jaw, że ofiara zabójstwa ma identyfikator, którego Gibbs używał do tajnych operacji 20 lat wcześniej, zostaje wszczęte śledzrtwo. Dochodzenie prowadzi do zaskakującego odkrycia.

Koneser (sezon 12, odc. 17)

Po zamordowaniu w biurze admirała jednego z poruczników, zespół NCIS wszczyna dochodzenie dochodzenie. Śledztwo prowadzi go do odnalezienia obrazu, który zawiera w sobie urządzenie podsłuchowe umieszczone przez terrorystów. Tymczasem ojciec Tony'ego wraca po tym, jak opuściła go narzeczona i wkrótce dołącza do sprawy.

Opis

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.

Aktualności