Najśmieszniejsi

Śmiech to zdrowie! To wiedziały już nasze babcie i prababcie. „Najśmieszniejsi” to ogromna dawka humoru! Uśmiech nie zejdzie Wam z twarzy!

Oglądaj w

PULS2
  • Kabaret pod Wyrwigroszem (odc. 1)
    piątek, 30 kwietnia, 2:2512 45 min.

W najbliższym odcinku

Kabaret pod Wyrwigroszem (odc. 1)

Śmiech to zdrowie! To wiedziały już nasze babcie i prababcie. „Najśmieszniejsi” to ogromna dawka humoru! Uśmiech nie zejdzie Wam z twarzy przez cały tydzień! Każdy odcinek to inny kabaret, ale każdy rozśmieszy Was do łez, to gwarantowane. Dzisiejsze show poprowadzi Jarosław Marek Sobański. Swoje najlepsze skecze pokaże Kabaret pod Wyrwigroszem. Zobaczymy i usłyszymy między innymi rodzinę z Kresów oraz piosenki "Po co nam drzewa" i "Donald marzy". Będzie się działo!

Opis

Śmiech to zdrowie! To wiedziały już nasze babcie i prababcie. „Najśmieszniejsi” to ogromna dawka humoru! Uśmiech nie zejdzie Wam z twarzy przez cały tydzień! Każdy odcinek to inny kabaret, ale każdy rozśmieszy Was do łez, to gwarantowane. Spotkania z najlepszymi, polskimi kabaretami poprowadzą: Robert Górski, Katarzyna Pakosińska, Joanna Bartel i Jarek Marek Sobański. Zaproszeni do studia artyści, między innymi: Kabaret Rak, OTTO, Ani Mru Mru, czy Grupa MoCarta, zostaną solidnie przepytani przez prowadzącego. Podzielą się zabawnymi ciekawostkami i opowieściami ze swojego życia i dadzą się lepiej poznać, nie tylko od tej kabaretowej strony. Jesteście gotowi na najlepsze kabaretowe show?

Aktualności

Zobacz również