Pingwiny z Madagaskaru

Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku.

PulsKids
  • Mała stopa / Matczyna miłość (odc. 1, sezon 3)
    poniedziałek, 1 lutego, 17:25D7 25 min.
  • Mała stopa / Matczyna miłość (odc. 1, sezon 3)
    wtorek, 2 lutego, 16:50D7 25 min.
  • Śledzik dla szefa / Wewnętrzne piękno (odc. 2, sezon 3)
    wtorek, 2 lutego, 17:25D7 25 min.

W najbliższym odcinku

Mała stopa / Matczyna miłość (sezon 3, odc. 1)

Marlenka chce zobaczyć koncert, jednak za każdym razem kiedy opuszcza zoo, zmienia się w potwora. Pewnego dnia oposica wprowadza się do pingwinów i otacza je matczyną opieką.

Śledzik dla szefa / Wewnętrzne piękno (sezon 3, odc. 2)

Skipper zgadza się dać dzień wolny od treningu temu pingwinowi, który jako pierwszy przyniesie mu wędzonego śledzia. Pingwiny są zdeterminowane i chcą uczynić dzień wolny kinowym hitem.

Operacja: Wielka kula (sezon 3, odc. 3)

Pingwiny stoją w obliczu globalnej bitwy, kiedy ich maszyna produkująca żywność wyrzuca toksyczną chmurę zagrażającą nie tylko zoo, lecz także Ziemi.

Koty dwa / Akcja bez zadęcia (sezon 3, odc. 4)

Julian organizuje konkurs skoków na dmuchanym zamku. Podczas jednego ze skoków Julian dostaje się poza teren zoo i trafia do domu Glades, która bierze go za kota. Podczas jednej z akcji Skipper przypadkowo wylewa na siebie niebezpieczną substancję.

Kura mózgowa / Królestwo za kciuk (sezon 3, odc. 5)

Kowalski ma nowego rywala. Jest nim kura potrafiąca przewidywać przyszłość. Niespodziewanie nieloty próbują włamać się do laboratorium.

Opis

Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję...

Zobacz również