Lwia Straż

Legendarny Król Lew powraca w animowanym serialu Disneya Lwia Straż!Tym razem głównym bohaterem jest, syn Simby, Kion. Super zabawa gwarantowana!

Opis

Legendarny Król Lew powraca w animowanym serialu Disneya Lwia Straż!Tym razem głównym bohaterem jest, syn Simby, Kion. Każdy, czy duży, czy mały może ponownie poczuć magię opowieści o Simbie i przypomnieć sobie „Hakuna Matata”! Nie zabraknie również Timona i Pumby. Super zabawa gwarantowana!

Kion jest jeszcze małym lwiątkiem. Simba przygotowuje do objęcia władzy na Lwiej Ziemi swoją córkę, która jest o wiele bardziej dojrzała od Kiona. Lwiątko podczas zabawy z kolegą natrafia na hieny, które tylko czekają na zagubione małe zwierzątka. Kion nie traci jednak zimnej krwi i wydaje z siebie potężny ryk, który roznosi się po całej Lwiej Ziemi. Między chmurami pojawia się znak, a stary Rafiki jest pewny, że nadszedł moment na to, aby mały Kion zebrał drużynę – Lwią Straż, która bronić będzie granic Lwiej Ziemi. Co na to Simba? Czy mały Kion jest gotowy na taką odpowiedzialność? Zobaczcie!

Zobacz również