Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie

Bolek i Lolek przeżywają kolejne wspaniałe przygody. Tym razem bracia wybierają się na Dziki Zachód, gdzie będą musieli schwytać groźnego bandytę. 

W najbliższym odcinku

Indiański bożek (odc. 7)

Bolek i Lolek przeżywają przygody na Dzikim Zachodzie. Muszą schwytać groźnego opryszka Pif-Pafa, który uciekł z więzienia. Nie jest to łatwe zadanie. Podążają przez skaliste góry, prerie i kaniony, a po drodze wpadają w liczne tarapaty. Czy uda im się złapać złoczyńcę?

Opis

Najpopularniejsi bracia – Bolek i Lolek – powracają! Tym razem w poszukiwaniu przygód chłopcy wybierają się na Dziki Zachód. Po dotarciu na miejsce zwiedzają miasteczko. Poznają tam lokalnego szeryfa i groźnego bandytę Pif-Pafa. Kolejnego dnia biorą udział w turnieju jeździeckim, który wygrywają. Niespodziewanie okazuje się, że niebezpieczny Pif-Paf uciekł z więzienia. Bolek i Lolek postanawiają schwytać groźnego bandytę. Okazuje się, że nie będzie to łatwe zadanie. Przy pomocy lokalnego szeryfa nie raz wpadną w tarapaty, ale przeżyją też mnóstwo niesamowitych przygód. Czy uda im się złapać złoczyńcę i ocalić miasteczko na Dzikim Zachodzie?

Zobacz również