Życzenie śmierci 2

Paul Kersey postanawia rozpocząć nowe życie w Los Angeles. Niestety sielanka nie trwa długo. „Życzenie śmierci 2” to film, który dostarczy Wam wielu emocji! 

Opis

Paul Kersey (Charles Bronson) po tragicznych wydarzeniach z przeszłości postanawia przeprowadzić się razem z córką Carol (Robin Sherwood) do Los Angeles. Ma nadzieję, że uda mu się tam znaleźć spokój i rozpocząć nowe życie. Przez pewien czas wszystko idzie po jego myśli. Niestety sielanka nie trwa długo. W najmniej spodziewanym momencie sprawy zaczynają się komplikować, a jego córka zostaje porwana. Mężczyzna nie zamierza czekać i postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Czy Paulowi uda się uratować ukochaną Carol?

Życzenie śmierci 2 to film, który dostarczy Wam wielu emocji! Przygotujcie się na naprawdę mocne kino!

Zobacz również

Sezon na misia 3dzisiaj, 26 września, 16:40

„Sezon na misia 3” to kolejna część przygód misia Bogusia i jego leśnych przyjaciół. To przesympatyczne postacie, pełna humoru historia i fantastyczny dubbing.

Sezon na misia 3

Kung Fu Pandadzisiaj, 26 września, 18:15

Nieco niezdarny Po to największy fan kung fu w okolicy. Jednak na co dzień pracuje jako sprzedawca w sklepie prowadzonym przez jego rodzinę. Wkrótce zostaje...

Kung Fu Panda

Ratatujdzisiaj, 26 września, 20:00

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Przygotujcie się na doskonałą zabawę i sporą dawkę dobrego humoru!

Ratatuj