Zmowa

„Zmowa” w oryginalny sposób przedstawia temat wojny oraz losy żołnierzy. Łączy w sobie elementy sci-fi, dramatu rodzinnego oraz filmu wojennego.

Opis

„Zmowa” w oryginalny sposób przedstawia temat wojny oraz losy żołnierzy. Łączy w sobie elementy sci-fi, dramatu rodzinnego oraz filmu wojennego. Kapral marynarki wojennej Gabriel Drummer (Shia LaBeouf) wraca do domu z pobytu służbowego w Afganistanie. Szybko przekonuje się, że jego rodzinne strony nie różnią się od pola walki. Żołnierz zastaje kompletnie zniszczone miasto i desperacko przeszukuje ruiny, aby odnaleźć swoją żonę Natalie (Kate Mara) i syna Jonathana (Charlie Shotwell). Jego działania są jednak bezskuteczne, dlatego w towarzystwie swojego najlepszego przyjaciela Devina (Jai Courtney) oraz ocalałego z katastrofy Charlesa (Clifton Collins Jr.) postanawia ruszyć na poszukiwanie bliskich.

Zobacz również

Pan Magoojutro, 7 marca, 16:25

Nieudolny milioner - Quincy Magoo - zostaje wplątany w aferę kradzieży diamentu. Skradziony klejnot przypadkowo trafia w jego posiadanie! 

Pan Magoo

Pup Star: psia wyprawadzisiaj, 6 marca, 11:20

Dalsze losy utalentowanej psiej gwiazdy. Tina po wygraniu telewizyjnego konkursu muzycznego znów staje naprzeciw wielkich wyzwań i przygód. Tym razem suczka...

Opiekunka: Przygoda w rajudzisiaj, 6 marca, 12:55

Czas na kolejne przygody opiekunki Jenny i mnóstwo dobrego humoru. Tym razem Jenny postanawia wybrać się na wakacje z rodziną . Jednak czy to na pewno dobry pomysł?

Opiekunka: Przygoda w raju