Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Opis

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza granice królestwa. Roszpunka na dobre pożegnała się z wieżą i odzyskała swoją upragnioną wolność. Teraz zamierza nadrobić stracony czas, dlatego porzuca królewskie obowiązki i wyrusza na wyprawę poza granice Korony! Razem z nią w kolorowej dorożce podróżują także Pascal i Maximus oraz jej nowa przyjaciółka, a zarazem opiekunka - Kasandra. W odkrywaniu świata poza murami towarzyszy jej również ukochany Julek, który będzie próbował zadać bardzo ważne pytanie… Czy Roszpunka przystanie na jego propozycję? Po drodze nieraz staną twarzą w twarz z niebezpieczeństwem i przeżyją mnóstwo niesamowitych przygód. Przygotujcie się na wielkie emocje!

Zobacz również

Tygrys i przyjacieledzisiaj, 26 września, 13:00

Tygrysek i jego przyjaciele - Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Kłapouchy, Pan Sowa, Królik i Maleństwo zapraszają do wspaniałej wspólnej zabawy! 

Tygrys i przyjaciele

Sezon na misia 3dzisiaj, 26 września, 16:40

„Sezon na misia 3” to kolejna część przygód misia Bogusia i jego leśnych przyjaciół. To przesympatyczne postacie, pełna humoru historia i fantastyczny dubbing.

Sezon na misia 3

Kung Fu Pandadzisiaj, 26 września, 18:15

Nieco niezdarny Po to największy fan kung fu w okolicy. Jednak na co dzień pracuje jako sprzedawca w sklepie prowadzonym przez jego rodzinę. Wkrótce zostaje...

Kung Fu Panda