Zabójcza

Megan jest trenowana w ściśle tajnej szkole na zabójczynię. Dziewczyna chce jednak wieść normalne życie, dlatego pozoruje własną śmierć i zapisuje się do publicznej szkoły. 

Opis

Megan (Hailee Steinfeld) to kilkuletnia dziewczynka, która nigdy nie poznała swoich rodziców. Za to od najmłodszych lat jest szkolona na zabójczynię w ściśle tajnej, rządowej szkole prowadzonej przez niejakiego Hardmana (Samuel L. Jackson). Kilka lat później marzy jednak o tym, aby wieść życie jak inni młodzi ludzie w jej wieku. Decyduje się więc na bardzo odważny krok… postanawia upozorować swoją śmierć i uciec. Kiedy jej się to udaje, zapisuje się na wymianę uczniowską. Trafia do rodziny Larsonów – Liz (Dove Cameron), Parkera (Jason Drucker) i ich matki (Rachel Harris), u których od tej pory mieszka. Jako nowa dziewczyna w szkole, Megan nie ma łatwego życia. Za wszelką cenę próbuje jednak dopasować się do rówieśników. Niespodziewanie w jej „nowym życiu” pojawiają się znajomi z przeszłości.  Czy Megan uda się dopasować do innych nastolatków, czy powróci do dawnego fachu?

Zobacz również

Pan Magoojutro, 7 marca, 16:25

Nieudolny milioner - Quincy Magoo - zostaje wplątany w aferę kradzieży diamentu. Skradziony klejnot przypadkowo trafia w jego posiadanie! 

Pan Magoo

Pup Star: psia wyprawadzisiaj, 6 marca, 11:20

Dalsze losy utalentowanej psiej gwiazdy. Tina po wygraniu telewizyjnego konkursu muzycznego znów staje naprzeciw wielkich wyzwań i przygód. Tym razem suczka...

Opiekunka: Przygoda w rajudzisiaj, 6 marca, 12:55

Czas na kolejne przygody opiekunki Jenny i mnóstwo dobrego humoru. Tym razem Jenny postanawia wybrać się na wakacje z rodziną . Jednak czy to na pewno dobry pomysł?

Opiekunka: Przygoda w raju