Turner i Hooch

Scott Turner jest niezwykle pedantycznym detektywem. Jego idealnie uporządkowany świat lega w gruzach, gdy wkracza do niego obśliniony pies imieniem Hooch.

Opis

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy przyjaźń między psem a człowiekiem jest możliwa, to film- Turner i Hooch rozwiąże Wasze wątpliwości! Turner i Hooch to komedia kryminalna, która rozczuli i rozbawi do łez nawet największych twardzieli! W roli głównej dwukrotny zdobywca Oscara - Tom Hanks!

Scott Turner (Tom Hanks) mieszka w niewielkim kalifornijskim miasteczku. Mężczyzna jest pedantycznym detektywem, który zawsze z niezwykłą skrupulatnością wykonuje powierzone mu obowiązki. Jednak jego idealnie uporządkowany świat całkowicie się zmienia, gdy pewnego dnia wkracza do niego obśliniony pies o imieniu Hooch. Pies wywraca do góry nogami zawodowe i prywatne życie detektywa, wprowadzając do niego wielki bałagan. Jednak niesforny czworonóg jest prawdopodobnie jedynym świadkiem morderstwa przyjaciela mężczyzny i może mu pomóc rozwiązać zagadkę jego śmierci. Współpraca tej początkowo niedopasowanej dwójki, z czasem zaczyna jednak przebiegać coraz lepiej, dając początek nieprawdopodobnej i pięknej przyjaźni.