Śpiąca królewna

"Śpiąca Królewna" Walta Disneya to klasyczny film animowany o księżniczce Aurorze i wiszącej nad nią od urodzenia klątwie. 

Opis

"Śpiąca Królewna" Walta Disneya to klasyczny film animowany z fantastyczną muzyką skomponowaną przez Czajkowskiego. Jest adaptacją baśni, według wersji Charlesa Perraulta z XVII wieku, o księżniczce Aurorze i wiszącej nad nią od urodzenia klątwie. Mimo starań trzech wróżek - Flory, Fauny i Merryweather, przepowiednia się sprawdza i księżniczka zapada w sen. Według legend obudzić ją może tylko pocałunek prawdziwej miłości. Książę Philip, uzbrojony w zaczarowaną tarczę mocy i miecz prawdy, podejmuje walkę z groźną Maleficent i jej siłami zła, by uratować śpiącą królewnę i żyć z nią długo i szczęśliwie.

Zobacz również

Jej Wysokość Zosia: Zawsze...dzisiaj, 26 września, 11:40

Zosia i jej rodzeństwo – Amber i James - przygotowują się do ukończenia szkoły. Jednak Zosia zostaje wezwana, by zmierzyć się ze złą wiedźmą.

Jej Wysokość Zosia: Zawsze królewska

Tygrys i przyjacieledzisiaj, 26 września, 13:00

Tygrysek i jego przyjaciele - Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Kłapouchy, Pan Sowa, Królik i Maleństwo zapraszają do wspaniałej wspólnej zabawy! 

Tygrys i przyjaciele

Sezon na misia 3dzisiaj, 26 września, 16:40

„Sezon na misia 3” to kolejna część przygód misia Bogusia i jego leśnych przyjaciół. To przesympatyczne postacie, pełna humoru historia i fantastyczny dubbing.

Sezon na misia 3