Ryś i spółka

„Ryś i spółka” to historia przesympatycznego rysia i jego przyjaciół, którzy zostają porwani z ośrodka dla zwierząt. Czy uda im się pokonać przeciwników? 

Opis

Poznajcie przesympatycznego rysia. Pewnego dnia trafia do ośrodka dla zwierząt. Nie jest to jednak jego pierwszy raz w tym miejscu, ponieważ ma niebywałego pecha w życiu i ciągle coś mu się przytrafia. Tym razem poznaje tam wspaniałych przyjaciół – kameleona Leona, który ma problem ze swoim kamuflażem, pomocnego Krecika, zabawną i energiczną kozę Beatkę i Olgę, która jest ptakiem, ale po wypadku nie lata. W ośrodku trafia też na inną przedstawicielkę jego gatunku – piękną Krysię. Niespodziewanie pojawiają się ludzie, którzy porywają zwierzęta. Nasłał ich zły myśliwy wynajęty przez szalonego milionera o imieniu Noe. Okazuje się jednak, że bogacz nie jest zły –  chce tylko wysłać porwane zwierzęta na wyspę, na której nic nie będzie im zagrażało. Z transportu udaje się uciec Ryśkowi i jego przyjaciołom. Nie wiedzą jaki jest plan Noego, dlatego postanawiają wyruszyć na pomoc innym. Jak zakończy się cała historia? Włączcie telewizory i przekonajcie się!

Zobacz również

Cafe Myszka - Cafe Szwarcjutro, 31 października, 11:15

W Halloween mają miejsce przedziwne rzeczy. Tym razem w domu Myszki Miki zjawiają się złoczyńcy z filmów Disneya i chcą przejąć jego dom.

Cafe Myszka - Cafe Szwarc

Asterix podbija Amerykęjutro, 31 października, 12:35

Czas na kolejne przygody Asteriksa i Obeliksa! Tym razem dzielni Galowie będą musieli uratować Panoramiksa, który został wystrzelony na koniec świata.

Asterix podbija Amerykę

Balerinajutro, 31 października, 16:20

Przepiękna animacja o tym, że pomimo przeciwności losu zawsze warto dążyć do realizacji swoich największych marzeń! 11-letnia Felicja marzy o tym, aby...

Balerina