Red

Frank Moses (Bruce Willis) to emerytowany agent CIA. Mężczyzna wiedzie spokojne życie na przedmieściu. Kiedy pewnego dnia w jego domu niespodziewanie...

Oglądaj w

TV Puls
  • Red
    dzisiaj, 17 kwietnia, 22:15N16 100 min.

Opis

Frank Moses (Bruce Willis) to emerytowany agent CIA. Mężczyzna wiedzie spokojne życie na przedmieściu. Kiedy pewnego dnia w jego domu niespodziewanie pojawia się trójka zawodowych zabójców, musi użyć wszystkich swoich zdolności, by przeżyć. Frankowi udaje mu się uciec z miasta, ale musi dowiedzieć się kto chce się go pozbyć. Mężczyzna postanawia zebrać starą ekipę. Frank, Joe (Morgan Freeman), Marvin (John Malkovich) i Victoria (Helen Mirren) wkrótce obierają za cel kwaterę główną CIA, aby dowiedzieć się, kto za tym wszystkim stoi. Zobacz znakomite kino akcji w gwiazdorskiej obsadzie!

Zobacz również

Małpi szpiegdzisiaj, 17 kwietnia, 11:05

Minkey i jego współpracownik Mike byli dwoma najlepszymi szpiegami w tym biznesie. Od lat nie istniały dla nich rzeczy niemożliwe...

Małpi szpieg

Kopciuszekdzisiaj, 17 kwietnia, 12:50

Klasyczna opowieść o Kopciuszku wzrusza po raz kolejny. Tym razem, zobaczymy ją w niezwykłej, muzycznej wersji, z udziałem gwiazd. 

Kopciuszek

Przygody Kubusia Puchatkadzisiaj, 17 kwietnia, 16:50

Magiczny film Walta Disneya zabiera nas do Stumilowego Lasu - świata Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół - Tygryska, Królika, Prosiaczka, Kłapouchego.

Przygody Kubusia Puchatka