Rasa

Horror "Rasa" to film, który zapewni wam doskonałą rozrywkę na wieczór grozy. Jeżeli nie boicie się stanąć oko w oko z krwiożerczymi psami, to czas na seans!

Opis

Horror Rasa to film, który zapewni wam doskonałą rozrywkę na wieczór grozy. Jeżeli nie boicie się stanąć oko w oko z krwiożerczymi psami, to czas na seans! W filmie zobaczycie między innymi Michelle Rodriguez, Erica Lively’ego oraz Hilla Harpera.

Grupa przyjaciół dociera do domku letniskowego położonego przy lesie na odległej wyspie, aby odpocząć i dobrze imprezować. Zabawa jest przednia, opalanie się, biwakowanie, szaleństwa nad wodą i alkohol, czego chcieć więcej? To spełnienie marzeń! Pewnego dnia do ich domku podchodzi mały szczeniak. Dziewczyny Sara (Taryn Manning) i Nicki (Michelle Rodriguez) są wniebowzięte i postanawiają przygarnąć pieska. Po kilku dniach spędzonych z ludźmi, początkowo łagodny szczeniak, staje się agresywny. Nikt nie zwraca na to jednak większej uwagi i grupa dalej kontynuuje swój wypoczynek nad wodą. Noah (Hill Harper), Matt (Eric Lively) i John (Oliver Hudson) postanawiają wyruszyć do lasu i zapolować na zwierzęta. Tam czeka ich przykra niespodzianka. To oni staną się zwierzyną łowną, na którą poluje sfora agresywnych psów. Są świadkami jak zagryzają nieznajomego człowieka, który tak jak oni znalazł się w nieodpowiednim miejscu. Jedynym ratunkiem jest ucieczka. Udaje im się dotrzeć na otwartą przestrzeń przed domkiem, zauważają, że dziewczyny wracają właśnie znad wody. Ostrzegają je i wszyscy rzucają się do ucieczki w stronę domu. Nicki biegnie jako ostatnia i pies łapie ją za nogę. John chcąc uwolnić ją ze szczęk zwierzęcia strzela z łuku, nie przewiduje jednak wysokiej inteligencji psa. Zwierzę odsuwa się, a strzała przeszywa nogę dziewczyny. Cała grupa znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie. Czy uda im się opuścić wyspę i uciec od krwiożerczej sfory?