Ralph Demolka

Przenosimy się do świata… wirtualnego! Masa znakomitej zabawy dla całej rodziny gwarantowana! Animacja nominowana do Oscara®!
Akcja filmu rozgrywa się...

Opis

Przenosimy się do świata… wirtualnego! Masa znakomitej zabawy dla całej rodziny gwarantowana! Animacja nominowana do Oscara®! Akcja filmu rozgrywa się wewnątrz 8-bitowej gry stojącej w jednym z wielu salonów z automatami. Jej głównym bohaterem jest pozornie czarny charakter Ralph Demolka, który ma za zadanie przy każdym włączeniu gry niszczyć komputerowe miasto. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, mający po prostu dość swojej roboty, która nie zjednuje mu przyjaciół. Jego przeciwieństwem jest Felix, który naprawia to, czego dotknął się Demolka. Nikt nie kocha "tego złego", za to wszyscy komplementują nieskazitelnego Felixa. Ralph, chcąc odmienić swój los, szansy upatruje w nowo przybyłej do salonu grze. Chce udowodnić swój heroizm i potajemnie wkrada się do jej wnętrza. Niestety niszczy wszystko, co znajduje się wokół niego. Co więcej, przypadkowo uwalnia śmiertelnego wroga, który zagraża wszystkim grom w salonie. Czy Ralpowi uda się odwrócić serię niefortunnych zdarzeń i zostać bohaterem, zanim ujrzy słynne "game over"?

Aktualności

Zobacz również

Tygrys i przyjacieledzisiaj, 26 września, 13:00

Tygrysek i jego przyjaciele - Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Kłapouchy, Pan Sowa, Królik i Maleństwo zapraszają do wspaniałej wspólnej zabawy! 

Tygrys i przyjaciele

Sezon na misia 3dzisiaj, 26 września, 16:40

„Sezon na misia 3” to kolejna część przygód misia Bogusia i jego leśnych przyjaciół. To przesympatyczne postacie, pełna humoru historia i fantastyczny dubbing.

Sezon na misia 3

Kung Fu Pandadzisiaj, 26 września, 18:15

Nieco niezdarny Po to największy fan kung fu w okolicy. Jednak na co dzień pracuje jako sprzedawca w sklepie prowadzonym przez jego rodzinę. Wkrótce zostaje...

Kung Fu Panda